Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Domyślny był cały czas czarny w nocy bądź jasny w dzień. Kolory to się zmieniały z miesiąca na miesiąc ale nie na PS3 tylko na PSP. Teraz zmienia się nie tylko od godziny ale i od dnia i miesiąca. Amen :) EOT itp.

FAIL jak (pipi) :P

Nie wiem czy tak bylo od premiery (PS3 mam poltora roku) ale od kiedy ja mam to kolory zmienialy sie plynnie z miesiaca na miesiac i w ciagu dnia. Zmiana nastepowala w ciagu kilku ostatnich dni miesiaca i byla plynna.

Roznica jest taka, ze wczesniej im blizej nocy tlo robilo sie coraz ciemniejsze az stawalo sie czarne. Teraz jest podobnie, z ta roznica, ze tlo nie robi sie calkiem czarne tylko ma ladnie wymieszany kolor z czernia.

Co do zmiany kazdego dnia to byc moze teraz miana odbywa sie wolniej przez caly czas.. tego nie wiem bo obecnie na glownym koncie nie uzywam oryginalnego tla.

 

E: Chyba, ze o to ci chodzilo to sorrka ;)

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

To chyba mam jakiś z.je.ba.ny model konsoli - u mnie w nocy był ZAWSZE czarny ze srebrnymi falami. W dzień robił się żółto-różowy (pomieszane) Po czym w nocy wracał ZAWSZE do czarno-srebrnego. Teraz w nocy mam fioletowo czarny dla przykładu. Konsolę mam "trochę" dłużej niż Ty ;) Może to wprowadzili w 2.80 - nie wiem ja przeskoczyłem od razu z 2.76 na 3.00.

 

UP: W ten dzień to nie jestem już sam pewien - w nocy głównie używam PS3 - ale nigdy wcześniej w nocy nie miałem fioletu z czernią (jeszcze raz piszę - identyko jak w Visual Player) i podejrzewam że Wy także nie...

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

@ Old_Kyo

Tak jak pisalem, w nocy byl calkiem czarny (tzn czarny ze srebrna wstega, tak jak piszesz) a w dzien byl kolorowy i zmienial sie z miesiaca na miesiac. W srodku miesiaca byl dosyc jednolity odcien a na koncu/poczatku mieszal sie z kolorem z poprzedniego/nastepnego miesiaca. Zmiana przechodzila plynnie. To, ze masz dluzej nie upowaznie cie to pisania bzdur :P

Btw. Poltora roku temu nie bylo 2.80 chyba, czyz nie? Wtedy startowalem z 2.0 (jak zrobilem up z plytki i zanim zalozylem konto i zrobilem UP'a kolejnego.. co nastapilo jakies 2 dni pozniej) i juz wtedy tak bylo.

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza
@ Old_Kyo

Tak jak pisalem, w nocy byl calkiem czarny (tzn czarny ze srebrna wstega, tak jak piszesz) a w dzien byl kolorowy i zmienial sie z miesiaca na miesiac. W srodku miesiaca byl dosyc jednolity odcien a na koncu/poczatku mieszal sie z kolorem z poprzedniego/nastepnego miesiaca. Zmiana przechodzila plynnie. To, ze masz dluzej nie upowaznie cie to pisania bzdur :P

Btw. Poltora roku temu nie bylo 2.80 chyba, czyz nie? Wtedy startowalem z 2.0 (jak zrobilem up z plytki i zanim zalozylem konto i zrobilem UP'a kolejnego.. co nastapilo jakies 2 dni pozniej) i juz wtedy tak bylo.

Zmieniaj dni i miesiące z ustawioną nocną godziną - zobaczysz o co mi chodzi...

Mi się już nie chce pisać xD

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Ja PS3 mam 2 lata i też jestem prawie na 100% przekonany że kolor zawsze zmieniał się tak jak teraz... No ale nie ważne. Co do płatnych themów, avatarów czy ciuchów w Home to nie ma co się awanturować, bo Sony musi sobie jakoś rekompensować bezpłatny online. Utrzymanie serwerów i takie tam dla takiej usługi jak PSN kosztuje kupę kasy i udostępnianie kompletnie wszystkiego za darmo jest po prostu nie możliwe. Ja tam wolę żeby ktoś musiał zapłacić za jakąś bezużyteczną czapkę w Home czy za inny avatar, niż żebym ja miał płacić za granie online.

Odnośnik do komentarza

wszem i obec ogłąszam że Sony chyba całkowicie po(pipi)a.ło .Nie z uwagi na to co mówił Jacobss tylko,że:

 

We wtorek wyszedł soft 3.0 który dodawał avatary,ruchome theme i zakładki sklepu,dziś aktualizacja ps store i co ?....

 

- brak jakiekolwiek nowego avatara do kupienia

- brak ruchomego theme z LBP

- brak darmowego ruchomego tła by zachęcić graczy do kupna płatnych theme(niektórzy pewnie nawet nie wiedzą,że ps3 teraz ma taki "bajer")

- do kupienia za 5zł theme z Burn Zombie Burn-nie wiadomo czy jest to ruchomy,nawet nie ma podglądu jak wygląda-kupić można zatem w ciemno :/

- zakładka What's New nie została zaktualizowana i dalej by być na bieżąco z tym co jest w sklepie trzeba w niego wejść tak jak kiedyś :/

 

Podsumowując to co wydawało by się logiczne-nowe funcje ps3 po sofice 3.0 nie są od razu wspierane,reszta działa nie tak jak powinna.Jeden wielki pier.dolny syf.Dodają takie bajery a nawet nie potrafią tego potem sprzedać.

 

Odnośnik do komentarza

No mi dziś kumpel oddał moją konsolę (w końcu). Pobrałem ręcznie ten nowy soft. I małe WTF? Czytałem już na forum co ten soft wniósł ale na żywo to co innego. Szare belki wygląda to szpetnie i dziwacznie . Czego nie mogę zrozumieć to po jaki hu. powiększyli wszystkie napisy, ikonki itd. Teraz autentycznie to wygląda jak na SD.

 

Pierdoła ale na plus to że, widać teraz ilu znajomych jest dostępnych.

 

Ogólnie płatne themy, avatary itd. przypomina mi to zabiegi z konkurencji (M$). Gdzie za wszystko trzeba płacić tylko czekam kiedy Sony i M$ wprowadzi płatne dema i trailery.

 

Edit: Tu się zgadzam z Ficusiem mogli dać by jakiś darmowy theme czy nawet jakieś płatne themy do kupienia. A tu nic pustoooo...

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza

Nie jest źle. Ja się cieszę, że "gwiazdki na fali" można wyłączyć... </ironia>

 

 

Jestem jednym z tych, którzy na co dzień graja na 14 calowym CRT i co mnie wita w 3.00. Czcionka wielkości słonia, jakaś posrana ramka na górze, która pasuje ni w dupe ni w oko, o tych belach na friendsach nawet nie wspomnę (mogli dać je półprzezroczyste chociaż).

 

 

tu chodzi tylko o frajde dla nas i różnorodność naszych avatarów czy themów, płatne itemki są zawsze bardziej wylansowane, jak pojawią się jakieś fajne uzupełniacze do tych belek w friendsach czy kozackie avatary to na pewno jakieś kupie

 

Jakby o to chodziło to by dali nam możliwość uploadu własnych avatarów z USB. W życiu nie zapłacę za skin czy avatar. Ludzie, opanujcie się. ;D Niedługo zaczniemy płacić za aktywację konsoli...

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

Spoko ale wydatek 10 zl na 3 miesiace... no chyba nie zbiednieje. Tez mnie nie cieszy to ze te syfki beda platne, ale sie z tym po prostu pogodzilem, mowi sie trudno, moze niektorzy maja gdzies wyglad swojego profilu psn ale ja chcialbym miec jakas fajna ikonke w profilu, przede wszystkim nie chcialbym byc ograniczony do jakiejs tandetnej listy gdzie jest ok. 100 avatarow. No ale coz, widac sony nie przyklada sie do takich dupereli jak avatary czy ciekawszy wyglad PS3 Slim bo szczerze mowiac nic fajnego w nim nie ma.

Edytowane przez KainGorn
Odnośnik do komentarza

Na początku podchodziłem obojętnie do tych niedociągnięć. Jednak jak wczoraj chciałem skończyć Uncharted na Hardzie i przy okazji odświeżyć pamięć, to mnie dość mocno zdenerwował fakt, że za każdym razem dostaję w prezencie zwiechę (na początku 18. rozdziału)! Wiem, że ktoś o tym pisał tutaj, że na innych forach wielu również to dotyczy. No ale kur.., takiego OGROMNEGO błędu nie można było uniknąć?

 

Gdzie te czasy co do konsoli wkładało się płytkę i grało? :(

Odnośnik do komentarza

Po dogłębnych oględzinach stwierdzam, że dawne theme nie są już kompatybilne z nowymi ikonami i czcionką... Otóż powiększenie ikony zmienia ich położenie względem tapety, co też że się tak wyrażę rozpier.dala koncept... Ciężko mi się z tym zyje, z drugiej strony nie jestem w stanie przestawić się... ikony są za duże i kropka. Co one komu przeszkadzały do jasnej cholery? neh, zrzędzę bo nudze się.

Odnośnik do komentarza
wszem i obec ogłąszam że Sony chyba całkowicie po(pipi)a.ło .Nie z uwagi na to co mówił Jacobss tylko,że:

 

We wtorek wyszedł soft 3.0 który dodawał avatary,ruchome theme i zakładki sklepu,dziś aktualizacja ps store i co ?....

 

- brak jakiekolwiek nowego avatara do kupienia

- brak ruchomego theme z LBP

- brak darmowego ruchomego tła by zachęcić graczy do kupna płatnych theme(niektórzy pewnie nawet nie wiedzą,że ps3 teraz ma taki "bajer")

- do kupienia za 5zł theme z Burn Zombie Burn-nie wiadomo czy jest to ruchomy,nawet nie ma podglądu jak wygląda-kupić można zatem w ciemno :/

- zakładka What's New nie została zaktualizowana i dalej by być na bieżąco z tym co jest w sklepie trzeba w niego wejść tak jak kiedyś :/

 

Podsumowując to co wydawało by się logiczne-nowe funcje ps3 po sofice 3.0 nie są od razu wspierane,reszta działa nie tak jak powinna.Jeden wielki pier.dolny syf.Dodają takie bajery a nawet nie potrafią tego potem sprzedać.

 

Popieram w 100% wchodze wy(pipi)*ny po robocie do ps store a tu du*a dalej niema tego ruchomego theme w tym sony to jednak same glupole robia :/ po cholere tak sie pchali z tym softem 3.00 zamiast go dopracowac i cos dorzucic jeszcze :/ moj mozg niejest w stanie pojac toku ich dzialan :)

Odnośnik do komentarza

Na PSS USA są te themy - prócz LBP widziałem PJ Monsters i chyba Pain albo coś w ten deseń. Europa w du.pę...

 

Pełna lista z Playstation Blog:

 

Themes

 

PixelJunk Monsters: Dynamic Theme ($2.99)

File size: 1.62 MB

 

PAIN Dynamic Theme ($2.99)

File size: 6.65 MB

 

High Velocity Bowling Dynamic Theme ($2.99)

File size: 2.88 MB

 

College Football: USC Theme ($1.99)

File size: 5.17 MB

 

College Football: Penn State Theme ($1.99)

File size: 5.14 MB

 

Bad Business Theme ($1.99)

File size: 5.42 MB

Odnośnik do komentarza

Ja nie rozumiem tylko jednej rzeczy: czemu takich opcji jak ta czcionka/ikony, bele na friendsach itd. nie można wyłączyć? Geez, to jest góra 15min. roboty... a ile mniej w(pipi)y dla docelowego użytkownika. Nie lubię jak ktoś decyduje za mnie co jest lepsze dla mnie...

 

A gry wcale krócej się nie uruchamiają. Przynajmniej u mnie tyle samo z tą różnicą że nie ma loga. Ekstra! Co następne w fw 4.00? Brak loga PS3 po włączeniu konsoli "żeby się szybciej włączała"...

Odnośnik do komentarza

jest jaka opcja zeby cofnac ten update? przeciez to jest kpina....batman nie moge wyjsc przez ps button i quit bo konsola sie zwiesza i musze robic reset z tylu konsoli, uncharted - 2 zwiechy w ciag godziny, ch***e belki na znajomych przeboleje, platne theme awatary j**ia mnie i tak juz M$ wyciaga ode mnie to i sony dam zarobic ale te zwiechy to jakas parodia - jak mozna wypuscic tak nie dopracowany produk noz ch***j mnie strzeli

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...