Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Co do trofeów i naliczania %, to prawie jestem pewny, że platyna to teraz 0%...tylko taki dodatek fajny, w mercenaries brakuje mi dwóch srebrnych i przed patchem miałem 80%, teraz mam 94%, czyli wychodzi na to, że srebro to 3% :) ...i tak jest świetnie teraz, platyna nie będzie przekłamywać naszych osiągnięć.

Odnośnik do komentarza
Co do trofeów i naliczania %, to prawie jestem pewny, że platyna to teraz 0%...tylko taki dodatek fajny, w mercenaries brakuje mi dwóch srebrnych i przed patchem miałem 80%, teraz mam 94%, czyli wychodzi na to, że srebro to 3% :) ...i tak jest świetnie teraz, platyna nie będzie przekłamywać naszych osiągnięć.

Wg. tego co pisali na Sixaxisie, % są przyznawane niezależnie od koloru pucharu, na podstawie ilości trofeów do zdobycia. Czyli mając 10 na 20 pucharów będzie 50 %. Natomiast sama wartość pucharów widoczna w karcie gracza się nie zmieniła.

oh chyba, że tak....

Odnośnik do komentarza
Co do trofeów i naliczania %, to prawie jestem pewny, że platyna to teraz 0%...tylko taki dodatek fajny, w mercenaries brakuje mi dwóch srebrnych i przed patchem miałem 80%, teraz mam 94%, czyli wychodzi na to, że srebro to 3% :) ...i tak jest świetnie teraz, platyna nie będzie przekłamywać naszych osiągnięć.

Wg. tego co pisali na Sixaxisie, % są przyznawane niezależnie od koloru pucharu, na podstawie ilości trofeów do zdobycia. Czyli mając 10 na 20 pucharów będzie 50 %. Natomiast sama wartość pucharów widoczna w karcie gracza się nie zmieniła.

oh chyba, że tak....

Patrze na swoje trofea i jakoś nie widze tego.

Odnośnik do komentarza

Na poprzedniej stronie byla o tym rozmowa. Trofea licza sie tak samo jak wczesniej i maja taka sama wartosc jak wczesniej.

Roznica polega na tym, ze w % pokazywanych dla indywidualnej gry nie wliczana jest platyna, po to aby lepiej dalo sie okreslic aktualny stan % w danej grze (bo skoro zdobycie ostatniego trophy w grze rowna sie zdobyciu platyny to po co ma byc przez nia przeklamywanie w %?).

Do ogolnego rankingu platyna nadal dodaje %.

Odnośnik do komentarza

Ale się przyczepiliście tych ramek... dajcie spokój. Na pewno będzie można je jakoś wypełnić, więc nie wiem o co tyle krzyku. Znowu jakieś wróżenia z fusów i panika jak tuż po zapowiedzi Slima, że nie będzie dysku wymiennego, że wraz z 3,0 faty stracą Linuxa itp. Jakoś nic się nie sprawdziło więc i teraz wątpie, że:

 

1.aby wypełnić ramkę trzeba będzie płacić

2.nie będzie można robić Theme 3D na PC

 

Źródło - www.waszawyobraźnia.pl

Edytowane przez Incognitos
Odnośnik do komentarza

Nie po to kupowałem 2 lata temu konsolę Sony, aby upodobnili się do Microsoftu. Płatne ruchome Themy i nowe Avatary? Co to do kur.wy ma być?! Czy naprawdę Sony nie wystarcza, że dałem za ich sprzęt 600 Euro?

 

Update mam od wczoraj i jestem mega rozczarowany. Nie tym, że mało nowych funkcji wprowadza (o tym było wiadome przecież), tylko dlatego, że spierdo.lił cały wygląd. XMB zamienia się w popierdółkowaty-kolorowo/słodki design. Boże, co za tandeta. Kiedyś Sony miało ładnych designerów, a teraz to szkoda gadać. Wygląd Slima, nowego, sukcesywnie zmienianego XMB i PSP GO to żenada.

Brakuje jeszcze reklam na całej tapecie.

 

Od przyszłej generacji radzę Sony sprzedawać PS4 w cenie 1200 Euro bez pada i podstawki, z jednym themem i avatarem. Dostęp do PSN niech zrobią płatny, każdy avek za 30 euro, a theme za 50. Albo najlepiej niech zaczną sprzedawać konsolę w częściach - osobno zasilacz, procesor itp. :rolleyes:

 

Kiedyś mi się wydawało, że takie popierdółki jak avki, ładne themy, powinny być za darmo, dla ludzi, którzy wydali ciężkie pieniądze na sprzęt. Myliłem się jednak.

Odnośnik do komentarza
Kiedyś mi się wydawało, że takie popierdółki jak avki, ładne themy, powinny być za darmo, dla ludzi, którzy wydali ciężkie pieniądze na sprzęt. Myliłem się jednak.

Jak widzę takie pieprzenie to aż mi się śmiać chcę :D Skoro jest z tego pieniądz, jest popyt to czemu mają na tym nie zarabiać? Fan danego tytułu, czy po prostu człowiek którego na to stać kupi sobie avatar'a czy theme, tak bardzo Cię to boli? Nikt Cię nie zmusza do kupowania tego typu popierdółek - nie stać Cię/uważasz to za naciąganie - olej i nie kupuj albo zaakceptuj! Proste ;)

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza
Kiedyś mi się wydawało, że takie popierdółki jak avki, ładne themy, powinny być za darmo, dla ludzi, którzy wydali ciężkie pieniądze na sprzęt. Myliłem się jednak.

Jak widzę takie pieprzenie to aż mi się śmiać chcę :D Skoro jest z tego pieniądz, jest popyt to czemu mają na tym nie zarabiać? Fan danego tytułu, czy po prostu człowiek którego na to stać kupi sobie avatar'a czy theme, tak bardzo Cię to boli? Nikt Cię nie zmusza do kupowania tego typu popierdółek - nie stać Cię/uważasz to za naciąganie - olej i nie kupuj albo zaakceptuj! Proste ;)

 

Ludzie wydają ciężkie pieniądze np. na odtwarzacze BD cz kiedyś DVD.

I co ,filmy dostawali za darmo?

 

Odnośnik do komentarza
Ludzie wydają ciężkie pieniądze np. na odtwarzacze BD cz kiedyś DVD.

I co ,filmy dostawali za darmo?

Trochę nie trafiona metafora, gdyż film dla odtwarzacza jest tym czym gra dla konsoli, a dyskusja kręci się w okół "wirtualnych dóbr". Mniejsza, takie mamy obecnie czasy - wirtualna dystrybucja jest w ofensywie, klientów nie brakuje - nie ma się zatem co dziwić, że "pazerne" koncerny chcą na tym zarobić. Nie jest jednak tak beznadziejnie, gdyż posiadamy potężną broń - zdrowy rozsądek, nie wszyscy jednak, jak widać, nim się kierują :P

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza

Porównania kompletnie nie adekwatne do sytuacji.

 

Po pierwsze, argument, że nikt mi nie każe niczego kupować jest nieprzemyślany, ponieważ chciałbym mieć ładne ruchome menu, a Sony, których to nic nie kosztuje, woli zbierać na każdej sztuce 3 dolary. Nie jest mi żal tych, którzy to kupują, ponieważ to są ich pieniądze, jednak jestem zły, ponieważ kiedy kupowałem PS3, Sony wyśmiewało ten brzydki Microsoft, mówiąc:

 

U konkurencji musicie za wszystko płacić, a u nas macie wszystko cacy i za darmo.

 

To oczywiście nie jest dokładny cytat, ale każdy interesujący się konsolami od lat, pamięta jak Sony śmiało się z rozwiązań Microsoftu, mówiąc, że doją klientów przy każdej okazji.

 

Oczywiście wy dajecie robić się przez Sony w konia, czego następstwem będzie konsola bez pada w przyszłej generacji, ale wtedy powiedziecie znowu - a kto ci każe kupować? Pewnie jak wprowadzą płatny PSN też powiecie - a kto ci każe grać? Takim durnym myśleniem i działaniem robicie po prostu loda producentom, którzy mają was w du.pie. Już wiem skąd się biorą kretyni płacący za "premium themy". :(

 

Po drugie, może Wy gracie tylko na konsoli, ale na pewno nie ja. Grzechem byłoby nie skorzystać ze wszystkich funkcji, które oferuje PS3.

 

Po trzecie, porównanie gier i filmów na DVD jest nie adekwatne, ponieważ ja nie narzekam, że muszę kupować gry na PS3, tylko, że Sony próbuje ze mnie powolutku przy każdej pierdółce wydoić kasę. Na prawdę nie mogę wymagać kilku śmiesznych obrazków po zapłaceniu za konsolę 600 Euro? Naprawdę waszym zdaniem nie mam prawa?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...