Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Porównania kompletnie nie adekwatne do sytuacji.

 

Po pierwsze, argument, że nikt mi nie każe niczego kupować jest nieprzemyślany, ponieważ chciałbym mieć ładne ruchome menu, a Sony, których to nic nie kosztuje, woli zbierać na każdej sztuce 3 dolary. Nie jest mi żal tych, którzy to kupują, ponieważ to są ich pieniądze, jednak jestem zły, ponieważ kiedy kupowałem PS3, Sony wyśmiewało ten brzydki Microsoft, mówiąc:

 

U konkurencji musicie za wszystko płacić, a u nas macie wszystko cacy i za darmo.

 

To oczywiście nie jest dokładny cytat, ale każdy interesujący się konsolami od lat, pamięta jak Sony śmiało się z rozwiązań Microsoftu, mówiąc, że doją klientów przy każdej okazji.

 

Oczywiście wy dajecie robić się przez Sony w konia, czego następstwem będzie konsola bez pada w przyszłej generacji, ale wtedy powiedziecie znowu - a kto ci każe kupować? Pewnie jak wprowadzą płatny PSN też powiecie - a kto ci każe grać? Takim durnym myśleniem i działaniem robicie po prostu loda producentom, którzy mają was w du.pie. Już wiem skąd się biorą kretyni płacący za "premium themy". :(

 

Po drugie, może Wy gracie tylko na konsoli, ale na pewno nie ja. Grzechem byłoby nie skorzystać ze wszystkich funkcji, które oferuje PS3.

 

Po trzecie, porównanie gier i filmów na DVD jest nie adekwatne, ponieważ ja nie narzekam, że muszę kupować gry na PS3, tylko, że Sony próbuje ze mnie powolutku przy każdej pierdółce wydoić kasę. Na prawdę nie mogę wymagać kilku śmiesznych obrazków po zapłaceniu za konsolę 600 Euro? Naprawdę waszym zdaniem nie mam prawa?

Przesadzasz, zaiste przesadzasz :D Rozmawiamy o duperelach, estetycznych dodatkach, świecidełkach a Ty tu wyjeżdżasz z kontrolerem - no nie cierpię tego ale muszę - L O L. Aha! Chcesz kolorowe gówienko to płać sknerusie jeden! Ale nie, łatwiej popaść w skrajność, zwietrzyć jakiś spisek. Przy tym swoim całym naindorzeniu oraz przypływie agresji wyzywasz rozmówców od kretynów, po co to? Ja wyznaję prosta zasadę - konsola mi służy do gry a nie chwalenia się bajerami przed znajomymi, nie płacę zatem za te wszystkie cudeńka, nie mam przy tym potrzeby obrażania innych, którzy korzystają z wszelkich dobrodziejstw e-dystrubucji. Ich portfel - ich sprawa.

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza

Jakubie uspokój się, naprawdę to nie jest powód do żołądkowania się :).

 

Po 1 tak jak wielu zauważyło - to nie jest konieczność, jak ktoś chce to da te grosze na stól (a domek w Home lub ciuchy za prawdziwą kase cię NIE wkurzały ?, i w ogóle ta znikomość stuffu).

Po 2 jakby nie patrzeć to sony decyduje co robić ze swoim produktem, nie jesteśmy ich niewolnikami - zapłaciliśmy tylko za sprzęt, jeżeli będą lecieć w kulki coraz dalej - zwyczajnie wypniemy się na nich i tyle - nikt nie będzie się w naiwną dziwkę bawił za przeproszeniem.

 

to płać sknerusie jeden!

Przez chwilę z niedowierzaniem myślałem że napisałeś skur.wysynie jeden :P.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Jacobss kupiłeś ten theme z LBP? Na o wiele większe bzdury się na PSNie wtapiało pieniądze. A tak nie pamiętam kiedy byle pierdoła za 3 dolary sprawiła mi tyle przyjemności. No bo co tam dostajemy? Trójwymiarowy pulpit napieprzającego na kuli ziemskiej Sackboja, słoneczko i księżyc z gwiazdkami który niczym w GTA pojawia się w zależności od aktualnego czasu na konsoli. I wygląda to zaje.bi.ście, kosztuje 3 dolce i jest na tyle fajne, że najprędzej jak wyjdzie theme z GT5 to go zmienię, bo po prostu wygląda przefachowo.

Krótka piłka, Sony wystawiło coś takiego na PSNie za cenę 3 dolców. Nie podoba się - nie kupuj. Tak samo jak idziesz do sklepu i nie kupujesz bułeczek z sezamem, bo je nie znosisz. Ale ty co, ty się w(pipi)iasz bo te bułeczki z sezamem są tam na regale w sklepie i na ciebie patrzą swoimi sezamowymi oczkami. I co powiesz, jeżeli lubię te piep.rzone bułeczki z sezamem to jestem piep.rzonym lamusem, tak? Dałem 3 dolce bo lubię bułeczki z sezamem, pier($*%&e bułeczki z sezamem. Więc weź i nie pierdziel, że cię boli.

Odnośnik do komentarza

mnie płatne themy i avatary ryrają bo przecież można tego nie mieć i wtedy dalej XMB wygląda po staremu.Można dodatkowo włączyć stare firmowe tło bez tych gwiazdek w menu więc już całkiem nie widzę powodu by się do czegoś przyczepić.

 

jacobbs przesadza i to przekonkretnie,że aż żal.Przecież płatne themy na us store były już od softu 2.0 i były to themy 2d-zwykłe obrazki(jakiś uniwersytetów itp i były po stokroć gorsze od tych nieoficjalnych darmowych do ściągnięcia z pc),płatne są rzeczy w Home i też wtedy nie miałeś pretensji,płatny jest Qore i też nie miałeś pretensji.Dalej XMB może być pozbawione tych bajerów,nikt Ci nie karze ich kupować a online był,jest i będzie bezpłatny i kropka.

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

..."Nie jest mi żal tych, którzy to kupują, ponieważ to są ich pieniądze"...

..."Już wiem skąd się biorą kretyni płacący za "premium themy"...

ciekawe kogo to slowa...nie wiem jak sie na ps3 cytuje :(

Wrzuc na luz "Jakubie"

p.s themes z LBP wyniosl mnie 2 zl a kur.wa kupilem bo mi sie podoba...jak beda fajne avatary to tez kupie :P

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza

Zaiste, dziwne, że wszyscy mają do mnie pretensje (jak śmiem się sprzeciwiać dojeniu kasy przez Sony :P), ale nikt mi nie odpowiedział na moje pytanie. Niewygodne? Nie pasuje do światopoglądu?

 

Jacobss kupiłeś ten theme z LBP? Na o wiele większe bzdury się na PSNie wtapiało pieniądze. A tak nie pamiętam kiedy byle pierdoła za 3 dolary sprawiła mi tyle przyjemności. No bo co tam dostajemy? Trójwymiarowy pulpit napieprzającego na kuli ziemskiej Sackboja, słoneczko i księżyc z gwiazdkami który niczym w GTA pojawia się w zależności od aktualnego czasu na konsoli. I wygląda to zaje.bi.ście, kosztuje 3 dolce i jest na tyle fajne, że najprędzej jak wyjdzie theme z GT5 to go zmienię, bo po prostu wygląda przefachowo.

Krótka piłka, Sony wystawiło coś takiego na PSNie za cenę 3 dolców. Nie podoba się - nie kupuj. Tak samo jak idziesz do sklepu i nie kupujesz bułeczek z sezamem, bo je nie znosisz. Ale ty co, ty się w(pipi)iasz bo te bułeczki z sezamem są tam na regale w sklepie i na ciebie patrzą swoimi sezamowymi oczkami. I co powiesz, jeżeli lubię te piep.rzone bułeczki z sezamem to jestem piep.rzonym lamusem, tak? Dałem 3 dolce bo lubię bułeczki z sezamem, pier($*%&e bułeczki z sezamem. Więc weź i nie pierdziel, że cię boli.

Ale zaraz, to nie dało się tej "pierdoły" za darmo puścić? Zbankrutowali by od tego? Ponawiam pytanie, czy nie mam prawa wymagać takiego theme'u za darmo?

 

Co do bułeczek - tylko widzisz, za konsole już zapłaciłem, a za bułeczki nie. Ciekawe co byś powiedział, gdybyś chciał kupić bułkę z sezamem za 50 centów (stała cena), a sprzedawca by ci powiedział, że za normalną cenę dostaniesz samą bułkę, ale za sezam musisz już dopłacić 10 centów?

 

mnie płatne themy i avatary ryrają bo przecież można tego nie mieć i wtedy dalej XMB wygląda po staremu.Można dodatkowo włączyć stare firmowe tło bez tych gwiazdek w menu więc już całkiem nie widzę powodu by się do czegoś przyczepić.

 

jacobbs przesadza i to przekonkretnie,że aż żal.Przecież płatne themy na us store były już od softu 2.0 i były to themy 2d-zwykłe obrazki(jakiś uniwersytetów itp i były po stokroć gorsze od tych nieoficjalnych darmowych do ściągnięcia z pc),płatne są rzeczy w Home i też wtedy nie miałeś pretensji,płatny jest Qore i też nie miałeś pretensji.Dalej XMB może być pozbawione tych bajerów,nikt Ci nie karze ich kupować a online był,jest i będzie bezpłatny i kropka.

Ficuś, ja mówię ogólnie. Przecież moja złość się z wczoraj nie wzięła. Wielokrotnie w przeszłości mówiłem o tym, że mnie złoszczą obrazki do płacenia. Oczywiście, że nikt mi nie każe tego kupować, ale wychodzi nowy, ładny theme, to chciałbym mieć ładnie. Nie mogę? Przecież płacąc przy zakupie, robię inwestycję na lata. Płacę nie tylko za kawałek plastiku, ale za rozwój softwarowy, nowe funkcje itp. Gdyby dało się robić ruchome Themy, to bym nie jęczał, bo ściągnąłbym z netu za darmo. Ale tej opcji nie ma w narzędziach! Jesteśmy zdani na łaskę Sony.

 

A co do PSN - postawisz mi skrzynkę dobrego piwa, jak Sony kiedyś ogłosi, że ze względu na polepszenie usługi bla bla bla, musisz płacić kilka dolców miesięcznie?

 

..."Nie jest mi żal tych, którzy to kupują, ponieważ to są ich pieniądze"...

..."Już wiem skąd się biorą kretyni płacący za "premium themy"...

ciekawe kogo to slowa...nie wiem jak sie na ps3 cytuje :(

Nie widzę powiązania. To, że nie jest mi żal kogoś, nie znaczy, że nie mogę go wyśmiać.

Odnośnik do komentarza
Jacobss kupiłeś ten theme z LBP? Na o wiele większe bzdury się na PSNie wtapiało pieniądze. A tak nie pamiętam kiedy byle pierdoła za 3 dolary sprawiła mi tyle przyjemności. No bo co tam dostajemy? Trójwymiarowy pulpit napieprzającego na kuli ziemskiej Sackboja, słoneczko i księżyc z gwiazdkami który niczym w GTA pojawia się w zależności od aktualnego czasu na konsoli. I wygląda to zaje.bi.ście, kosztuje 3 dolce i jest na tyle fajne, że najprędzej jak wyjdzie theme z GT5 to go zmienię, bo po prostu wygląda przefachowo.

Krótka piłka, Sony wystawiło coś takiego na PSNie za cenę 3 dolców. Nie podoba się - nie kupuj. Tak samo jak idziesz do sklepu i nie kupujesz bułeczek z sezamem, bo je nie znosisz. Ale ty co, ty się w(pipi)iasz bo te bułeczki z sezamem są tam na regale w sklepie i na ciebie patrzą swoimi sezamowymi oczkami. I co powiesz, jeżeli lubię te piep.rzone bułeczki z sezamem to jestem piep.rzonym lamusem, tak? Dałem 3 dolce bo lubię bułeczki z sezamem, pier($*%&e bułeczki z sezamem. Więc weź i nie pierdziel, że cię boli.

Ale zaraz, to nie dało się tej "pierdoły" za darmo puścić? Zbankrutowali by od tego? Ponawiam pytanie, czy nie mam prawa wymagać takiego theme'u za darmo?

 

Co do bułeczek - tylko widzisz, za konsole już zapłaciłem, a za bułeczki nie. Ciekawe co byś powiedział, gdybyś chciał kupić bułkę z sezamem za 50 centów (stała cena), a sprzedawca by ci powiedział, że za normalną cenę dostaniesz samą bułkę, ale za sezam musisz już dopłacić 10 centów?

 

Dlatego to się nazywa Premium Theme bo różni się od darmówek które są udostępniane za darmo - często żeby promować jakiś produkt. Włożono w niego mnóstwo czasu, żeby wyglądał tak konkretnie jak wygląda obecnie.

Każdy produkt pracy ludzkiej ma swoja wartość w pieniądzach, którego ekwiwalent trzeba wyłożyć, aby stać się jego posiadaczem.

Może będę odosobniony, ale to obecnie NAJLEPSZY theme na PSNie. A przynajmniej najbardziej zaawansowany i różni się bardzo od zwykłych theme tworzonych na PC, gdzie podkłada się tapetę ściągniętą z google images, przyprawia się ikonkami i wygrywa na Pendrive, żeby przenieść na konsolę.

 

Co do bułeczek, to normalne, że zwykła bułka jest tańsza od tej z sezamem.

Odnośnik do komentarza
Dlatego to się nazywa Premium Theme bo różni się od darmówek które są udostępniane za darmo - często żeby promować jakiś produkt. Włożono w niego mnóstwo czasu, żeby wyglądał tak konkretnie jak wygląda obecnie.

Każdy produkt pracy ludzkiej ma swoja wartość w pieniądzach, którego ekwiwalent trzeba wyłożyć, aby stać się jego posiadaczem.

Może będę odosobniony, ale to obecnie NAJLEPSZY theme na PSNie. A przynajmniej najbardziej zaawansowany i różni się bardzo od zwykłych theme tworzonych na PC, gdzie podkłada się tapetę ściągniętą z google images, przyprawia się ikonkami i wygrywa na Pendrive, żeby przenieść na konsolę.

O tym właśnie mówię! Najlepsze są themy tworzone przez Sony. Dlatego chcę właśnie je ściągać. Piszesz o ludzkiej pracy i zapłacie - a co ja się spieram? Tyle, że wy chcecie im płacić osobno, a ja uważam, że płaciłem również za themy przy kupnie konsoli. O to jest ta sprzeczka. Dlaczego niektórym jest to tak trudno zrozumieć?

 

Co do bułeczek, to normalne, że zwykła bułka jest tańsza od tej z sezamem.

Nie zrozumiałeś. Chodzi mi o to, że (załóżmy) bułka z sezamem kosztuje normalnie 50 centów, a pewnego dnia przychodzisz do sklepu, i sprzedawca ci mówi, że za 50 centów dostaniesz normalną bułkę, a za sezam musisz dopłacić 10 centów. Porównanie trochę nie adekwatne, ale może być :).

Odnośnik do komentarza

nie płaciłeś za dodatkowe themy przy zakupie konsoli w jej cenie bo wtedy to nawet sony nie wiedziało,że ps3 będzie je obsługiwać.Przy zakupie konsoli płaciłeś za konkretne usługi i dalej masz je za darmo i nikt ich nie zmienia.

 

Poza tym poprzednio były themy płatne i bezpłatne do kupienia i nikt cyrku nie robił.

Teraz ponownie mamy themy ruchome bezpłatne(np Afrika) i płatne (np LBP) i już Jacobss robi cyrk.

 

jedyna różnica jest taka,że wtedy Jacobss mógł sobie ściągnąć theme nieoficjalny z pc,a teraz dalej to może z tą różnicą,że już nie te ruchome bo one chodzą na enginie graficznym w realtime na ps3 więc w sumie cała sprawa sprowadza się do tego,że tych themów nie da się zrobić w domu i zgrać na pena.

 

 

ps.mogę się założyć o skrzynkę dobrego piwa,że online będzie bezpłatny na ps3 do końca jej funcjonowania.Jedyne co bedzie płatne to abonament za gry MMO takie jak FFXIV itp

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Tak z innej "beki" bo mnie to ryra kto za co płaci xD- wiecie że podstawowy kolor zmienia się teraz nie tylko w zależności od godziny ale i od dnia? Im dalej tym jaśniej :)

 

UP: LOLOLOLOLOL - i od miesiąca xD

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza
Tak z innej "beki" bo mnie to ryra kto za co płaci xD- wiecie że podstawowy kolor zmienia się teraz nie tylko w zależności od godziny ale i od dnia? Im dalej tym jaśniej :)

 

UP: LOLOLOLOLOL - i od miesiąca xD

mi sie wydaje ze to juz bylo :P jestem nawet tego pewien

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza
Tak z innej "beki" bo mnie to ryra kto za co płaci xD- wiecie że podstawowy kolor zmienia się teraz nie tylko w zależności od godziny ale i od dnia? Im dalej tym jaśniej :)

 

UP: LOLOLOLOLOL - i od miesiąca xD

mi sie wydaje ze to juz bylo :P jestem nawet tego pewien

To źle Ci się wydaje (pewny powiadasz?) - na oryginalnym kolorze jadę od zawsze - zmieniał się tylko w zależności od godziny :) Poza tym teraz jest fiolet (min taki sam jak w Visual Player czy cuś tam) poprzedni był cały czas czarny :)

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza
Tak z innej "beki" bo mnie to ryra kto za co płaci xD- wiecie że podstawowy kolor zmienia się teraz nie tylko w zależności od godziny ale i od dnia? Im dalej tym jaśniej :)

 

UP: LOLOLOLOLOL - i od miesiąca xD

mi sie wydaje ze to juz bylo :P jestem nawet tego pewien

To źle Ci się wydaje (pewny powiadasz?) - na oryginalnym kolorze jadę od zawsze - zmieniał się tylko w zależności od godziny :) Poza tym teraz jest fiolet (min taki sam jak w Visual Player czy cuś tam) poprzedni był cały czas czarny :)

chyba ze tak :P

dodali jeszcze test predkosci neta...obrazki przy wyborze polaczenia sieciowego

wpienia mnie to wolne przewijanie :(

do posta nizej:

lub DLC do nich :)

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza

Problemem nowego Firmware jest przede wszystkim jego dyskusyjna "wydajność" (nomen omen kwestia gustu też, ale jak komuś Uncharted sie zatnie to nie ma gustów ;)).

Pozniej idzie wyglad (100% kwestia gustu), obciecie z paru rzeczy (sluchanie tylko na 1 czestotliwosci muzy i robienia cokolwiek innego).

Przegladarka dział lepiej fakt ciesze sie, chociaz nadal miewa bugi (z zoomowaniem, nieraz mialem tak ze mysz sie "lockowala" a ekranu www nie moglem obsluzyc, pomogl tylko hard reset :/).

Odnośnik do komentarza
@Old_Kyo

 

mi też się wydaję, że przejścia kolorów były już wcześniej.

Ja cały czas mam ustawiony standardowy (pierwszy z góry:P) a kolory same mi się zmieniają

 

O matko moja miła - zmieniał się kolor z czarnego na jasny a potem znowu się czarny robił na ustawieniu oryginal - chcesz sprawdzić? Weź wjedź do ustawienia czasu i godziny - daj na manual i poprzestawiaj sobie dni i miesiące - zobaczysz drogi forumowiczu o czym mowa, oki? Za długo siedzę na PS3 żeby mi ktoś wmówił że "TAK JUŻ BYŁO WCZEŚNIEJ"... :D Teraz jest zrobione coś ala kolorki w PSP lecz z płynnymi przejściami barw :)

Nigdy wcześniej nie było tego fioletu w kolorach który teraz mam - był tylko w Visual Player (nie wiem po co się powtarzam :P)

 

UP: Przy odpalaniu filmów z dysku USB mam mniej więcej 5 sekundowe "nic nie robienie". To mają być te usprawnienia i przyśpieszanie systemu xD? I strasznie mułowato mi czyta teraz odczytuje dane...

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Domyślny był cały czas czarny w nocy bądź jasny w dzień. Kolory to się zmieniały z miesiąca na miesiąc ale nie na PS3 tylko na PSP. Teraz zmienia się nie tylko od godziny ale i od dnia i miesiąca. Amen :) EOT itp.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

No faktycznie masz rację, fajna opcja :)

Ciekawi mnie tylko kiedy ikonka ps store pojawi się w zakładce użytkownicy tak żebyś przed wyłączeniem ps3 jeszcze wpadł na ps store i poszperał trochę xD No ale nie krytykujmy sony, każdy chce trochę zarobić, a w porównaniu do microsofta sony to prawdziwi amatorzy w dziedzinie: zapłać za wszystko co widzisz. Cieszę się że większość rzeczy w ps3 jest za free, a te płatne themy czy avatary są naprawdę minimalnym zarobkiem dla sony, tu chodzi tylko o frajde dla nas i różnorodność naszych avatarów czy themów, płatne itemki są zawsze bardziej wylansowane, jak pojawią się jakieś fajne uzupełniacze do tych belek w friendsach czy kozackie avatary to na pewno jakieś kupie :)

Edytowane przez KainGorn
Odnośnik do komentarza
Ciekawi mnie tylko kiedy ikonka ps store pojawi się w zakładce użytkownicy tak żebyś przed wyłączeniem ps3 jeszcze wpadł na ps store i poszperał trochę xD

What's New czy jak to tam się teraz nazywa jest ustawiane domyślnie zaraz po włączeniu konsoli - kiedyś domyślnie XMB zatrzymywało się na zakładce "Game" bądź gdy płyta była w napędzie od razu ustawiane na grze. Na szczęście można to przełączyć w opcjach. W tych Newsach są info odnośnie nowych tytułów w PSS - z tego co widać już niedługo i PSS będzie "wszędzie" :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...