Skocz do zawartości

Najprostsze komplety - lista


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Przygotowałem małą listę gier w których najprościej zrobić komplet.

 

Gry Retail

Alone in the Dark - liczba potrzebnych ukończeń gry: 1, czas ok. 10-12h, trudne trophies - brak

Bioshock - liczba potrzebnych ukończeń gry: 1 (2 max) czas ok. 15h, trudne trophies - przejście gry bez vita-chamber na survival

Burnout Paradise - liczba potrzebnych ukończeń gry: 1, czas ok. 30h, trudne trophies - brak (można wspomnieć wymóg posiadania kamerki)

Call of Duty: World at War - liczba potrzebnych ukończeń gry: 1, czas ok. 10h trudne trophies - zestrzelenie 45 Black Zeros, przejście gry na Veteran

Dead Space - liczba potrzebnych ukończeń gry: prawie 3 razy, czas ok. 20h trudne trophies - zestrzelenie ponad 50% asteroidów

Prince of Persia - liczba potrzebnych ukończeń gry: 1, czas ok. 10h trudne trophies - brak

Uncharted: Drake's Fortune - Liczba potrzebnych ukończeń gry: 2, czas ok. 20h trudne trophies - brak

 

 

Gry PSN

 

Astro Tripper

Linger in Shadows

 

 

Oczywiście zapraszam do dyskusji. Możecie podać swoje typy, tylko pamiętajcie, że chodzi o gry proste dla ogółu, a nie dla was.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Dead Space - liczba potrzebnych ukończeń gry: prawie 3 razy, czas ok. 20h trudne trophies - zestrzelenie ponad 50% asteroidów

o ile 50% wpadlo bez wiekszych problemow tak przejsc na ostatnim poziomie trudnosci nie moge (z drugiej strony jakos wybitnie nie probowalem, bo inne gry w rece wpadaly)

Uncharted: Drake's Fortune - Liczba potrzebnych ukończeń gry: 2, czas ok. 20h trudne trophies - brak

tutaj za to bardzo, ale to bardzo probowalem i na crushed nie przeszedlem wiec poprawilbym ten "brak"

 

Buzz-wystarczy grać a wszystko wpadnie :P szkoda tylko,że z 200-250 meczy trzeba do calaka łącznie rozegrać

jedyny problem (jak gralem, nie wiem jak jest teraz) to znalezienie chetnych do online, bo mozna tylko z polakami grac, strasznie mnie to wkurzalo

Odnośnik do komentarza

Zeratul, co Ty pleciesz, 45 Zero to łatwizna, mi wpadło za 3 razem :), nie wiem może kwestia refleksu czy czego, ale jak dla mnie to już było łatwe, myślę, że trudniejszy był już Gun Slinger czy jak to tam szło, że zabijało się Amsel'a z pistoletu :). No, a tak to Veteran ciężki dość - reszta pestka :).

Odnośnik do komentarza
A gdzie WipEout HD ? Przecież trofea są banalnie łatwe !

Figlarz się lansuje bo ma calaka :P

 

BTW z tym Buzz to racja graczy jak na lekarsko-choć z zawiszakapy jak mnie pamięć nie myli to już parę razy zagrałem.Gdyby jednak było więcej graczy to trofea wpadają szybko-serio wystarczy grać

Odnośnik do komentarza

The Eye Of Judgement nie jest trudne. Wystarczy grać ze wszystkimi kartami jakie się ma bez wybierania swojego zestawu przed rozpoczęciem dzięki czemu będzięmy mogli grac w kółko tymi samymi kartami (aż wyczerpie się limit )

 

Co do Buzza to najlepiej grać Online pod wieczór, wtedy daje radę i ludzi nawet trochę jest

 

A co do WipEouta to tylko pogratulować Calaka :P

Odnośnik do komentarza
The Eye Of Judgement nie jest trudne. Wystarczy grać ze wszystkimi kartami jakie się ma bez wybierania swojego zestawu przed rozpoczęciem dzięki czemu będzięmy mogli grac w kółko tymi samymi kartami (aż wyczerpie się limit )

 

może i trudne nie jest, zapomniałeś dodać tylko, że należy posiadać sporo "specyficznych" kart (co wiąże się z dodatkowymi kosztami) i być choć troszkę ogranym

Odnośnik do komentarza
Dead Space - liczba potrzebnych ukończeń gry: prawie 3 razy, czas ok. 20h trudne trophies - zestrzelenie ponad 50% asteroidów

 

To pogrubione troche idiotycznie brzmi. To brzmi tak, jakbyśmy mieli 100% asteroid do zniszczenia, a zginiemy niszcząc tylko ok. 50% ich, by zdobyć trofeum.

 

A w rzeczywistości trzeba zestrzelić tyle asteroidów,by stan mostka pod koniec wynosił ponad 50%. Fakt, trudne,bo sam się z tym niedawno męczyłem 2 dni. I ostatecznie udało mi się to zrobić z 53%.

 

Jeszcze 2 trofea i będzie tutaj platyna ;P

Odnośnik do komentarza

Co do PoP....to bez poradnika nie da się zrobić speed runa i seed runa, ja grając bez żadnych guidów potrzebowałem 16h na pierwszym przejściu, żeby zebrać seedy.....

 

Oczywiście jest trik, który sam sobie wynalazłem, żeby spaść do 9h na drugim przejściu.....wpadam w lokację, save.....szukam seedów, zapamiętuję lokalizację, load....zbieram :) fakt trzeba wiedzieć, gdzie jaka moc potrzebna, żeby taki speed seed run zrobić....

 

Ale reszta to fakt, pikuś, a zwłaszcza mniej niż 100 zgonów...śmieszne, tylko lewa noga by tego nie złapała za pierwszym razem ;p

Odnośnik do komentarza
The Eye Of Judgement nie jest trudne. Wystarczy grać ze wszystkimi kartami jakie się ma bez wybierania swojego zestawu przed rozpoczęciem dzięki czemu będzięmy mogli grac w kółko tymi samymi kartami (aż wyczerpie się limit )

no nie zgodzę się z tym do końca, owszem, większość trofeów jest banalna, ale trzecie i piąte challenge(3-wygrać z talią ziemi bez ani jednego ich potwora na planszy, 5- wygrać z talią biolithów zajmując pięć takowych pól) dały mi się we znaki.

Owszem jak ktoś ma naprawdę dobre karty to żaden problem, ale jak ktoś leci na starter decku-cholernie ciężkie zadanie. Ja miałem do tego talię Biolithów z pierwszego decku i nadal było ciężko- dopiero jak dokupiłem 5 boosterków poszło na luzie. Trzeba mieć dużo szczęścia ani raz nie może wpaść nie ta karta zawsze trzeba mieć odpowiednią pod ręką.Mówię tu oczywiście cały czas o starter decku.

Odnośnik do komentarza

Do łatwych kompletów psn mozna napewno zaliczyc magic balla i crash commando , natomiast jak widze cod 5 w tym zestawieniu to mysle sobie ,że ktos ma naprawde duże poczucie humoru. Tryb Veteran jest naprawde mocno przesadzony , przeszedłem juz wiele gier na najwyzszym poziomie ale w tym wypadku autorzy gry przegieli pałe ! :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...