Skocz do zawartości

Najprostsze komplety - lista


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jeszcze raz napiszę - WipEout HD. Wczoraj z rana odpaliłem z zamiarem zrobienia 4 "najtrudniejszych" trofeów. Najpierw Elite Campaign Legend, bo najdłużej trza grać. Zajęło mi to ok. 6 godzin. Było kilka restartów i kilka kurw. Ale w końcu zdobyłem. Dnia następnego (dziś), z rana, znowu odpaliłem z zamiarem zrobienia reszty. Arcade Perfect to jakieś 2h. Potem Beat Zico - 10 okrążeń (serio), czyli jakieś 7 minut. Zone Zeus zrobiłem za pierwszym razem - 82 Zone i jestem Zeusem po raz drugi. Na te 4 niby-najtrudniejsze trofea "straciłem" ok. 8h i 30 min. A po drodze wpadło jeszcze kilka trofeów :D

 

Także wiem co mówię :potter:

Odnośnik do komentarza

Oj Figlarz, Figlarz... w głowie Ci się poprzewracało od tego WipEouta. Przecież w porównaniu do takiego Alone in the Dark, gdzie trofea wpadają praktycznie 'za nic' WipEout jest naprawdę trudny. Chcesz żeby jakieś trophy whore zasugerowało się Twoją opinią, a potem zeszło na zawał? Ludzie opamiętajcie się i nie piszcie głupot.

Odnośnik do komentarza
ejj a jak Wy robicie Prince of Persia w 10 godzin z wszystkimi trofeami?..

Nie wydaje mi się aby można PoP przejść poniżej 10h zbierając wszystkie seedy. Na seddy trzeba poświęcić trochę więcej czasu. Drugie przejście to zbiera się minimalną ilość seedów trochę ponad 500 wystarczy o ile mnie pamięć nie myli.

Odnośnik do komentarza
No i to właśnie miałem na myśli ;) ja tam nie zamierzam się spieszyć bo gra mimo wszystko do gustu mi przypadła, ale jak ktoś wszystkie trofea zdobywa w czasie jednego przejścia w 10h to szacunek. Łatwe może być dla kogoś przejście mirrors edge jak tylko wejdzie na youtube :P

 

Jeszcze prostsze jeśli weźmiemy na tapetę dwa tytuły:

 

Pixel Junk Monster

Savage Moon

 

Wystarczy powtórzyć to co koleś na filmikach i jest komplecik. Nie wiem jednak czy można takie coś zaliczyć do łatwych kompletów, ale wg. mnie jak najbardziej.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
No i to właśnie miałem na myśli ;) ja tam nie zamierzam się spieszyć bo gra mimo wszystko do gustu mi przypadła, ale jak ktoś wszystkie trofea zdobywa w czasie jednego przejścia w 10h to szacunek. Łatwe może być dla kogoś przejście mirrors edge jak tylko wejdzie na youtube :P

 

Jeszcze prostsze jeśli weźmiemy na tapetę dwa tytuły:

 

Pixel Junk Monster

Savage Moon

 

Wystarczy powtórzyć to co koleś na filmikach i jest komplecik. Nie wiem jednak czy można takie coś zaliczyć do łatwych kompletów, ale wg. mnie jak najbardziej.

Serio to jest głupotą nazywać to łatwymi trofeami. Tu jednak dochodzi co jest ważniejsze, gra czy trofea. Ja jako gracz starszej daty, bawiący się w przygotówki point and click równie dobrze mógłbym wtedy stwierdzić. Tak, te wszystkie gry są łatwe... z poradnikiem.

Doczytałem, że Wolka10 odpowiadał na post w sprawie trofeów do Mirror's Edge posiłkując się Youtube, więc aby była jasność jego sposobu gry.

 

To już jednak problem grających, bo taką przygodówkę można było mieć na miesiąc gry i mieć olbrzymiego banana na twarzy po przejściu lub po 5 godzinach gry stwierdzić: co to za gra, tylko kasa wyrzucona w błoto. Zagadki proste i fabuła nie najwyższych lotów... Nie psujcie sobie gier, bo równie dobrze można poprosić kogoś aby streścił film lub książkę.

 

Zejdę trochę na off-topic. Jest masa filmów, które jakbyście nie wiedzieli z jakiego są gatunku i o czym, tak ogólnie, bardzo by was wciągnęły...

 

Crash COmmando się nie zgodzę, 25 lvl online to jednak całkiem sporo czasu straconego.

Cuboid- 94% robi sie baaardzo szybko jedyne co to potem trzeba zostawic konsole na pare h wlaczana zeby wpadlo 8h trophy.

Te wypowiedzi świadczą o jednym. Zdobywanie trofeów, a nie sama gra jest celem. Po co grać w grę, gdy każda minuta przy niej oznacza straconych czas. Ja mam Pain, który jeszcze mnie nie wciągnął i choć są trofea to się na niego nie zabieram. Dam grze jeszcze szansę. Echhchrome też mnie na początku nie wciągnął, ale pograłem więcej i po prostu zrywa beret.

Edytowane przez ArturNOW
Odnośnik do komentarza

W Mirror's Edge, WipeOut HD, Pixel Junk Eden to nawet filmiki nikomu nie pomogą jeśli nie ma bardzo dużego skilla. W grach typu "tower defense" powtarzasz schematy krok w krok co w przypadku wyżej wymienionych gier takie proste nie jest, bo tutaj nie wymagana jest małpia zręczność. Trofea to jest także genialny przedłużacz gry, zamiast grać w przygodówkę miesiąc będę grał jeszcze dłużej chcąc zdobyć komplet. Nie zapominajmy, że jeśli developer chce na siłę przedłużyć grę i przegina (Resistance 2 10.000 killsów)to mimo, że po kilku tygodniach takiego zabijania gry gra nuży to takie coś jak ambicja każe grać dalej by osiągnąć komplet i mieś tytułowego banana na twarzy. Dzięki trofeom sięgamy także po gry, których normalnie byśmy kijem nie tknęli i okazuję się, że gra jest świetna, a gdyby nie trofea to by się po nią nie sięgnęło(Novastrike to nawet trofea nie uratowały). Wszyscy tutaj czerpią przyjemność z gry i trofeów i nikt sobie nie psuje grania i chyba nikt nie żałuje, że zakupił taką, a nie inną grę. Nie zapominajmy także o takim czymś jak przyjemność ze zdobywania trofeów samych w sobie i to wystarczy.

Edytowane przez Wolak10
Odnośnik do komentarza
...Dzięki trofeom sięgamy także po gry, których normalnie byśmy kijem nie tknęli i okazuję się, że gra jest świetna, a gdyby nie trofea to by się po nią nie sięgnęło(Novastrike to nawet trofea nie uratowały). Wszyscy tutaj czerpią przyjemność z gry i trofeów i nikt sobie nie psuje grania i chyba nikt nie żałuje, że zakupił taką, a nie inną grę. Nie zapominajmy także o takim czymś jak przyjemność ze zdobywania trofeów samych w sobie i to wystarczy.

Uwielbiam dzwięk wpadających pucharów, ale nawet dla nich nie sięgne po takie gry jak Killzone 2, Resistance 2 - gdyż nie trawie FPS-ów w fururystycznych realiach.

 

Łatwa platyna

 

Fifa 09

Edytowane przez hanry
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.