Skocz do zawartości

Najprostsze komplety - lista


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Pierwsza część Sly Trilogy banalna. Nie wiem jak z pozostałymi dwoma ale podobno też łatwizna.

Sly jest tak banalny, że autentycznie mam już przesyt i ledwo człapie w części 3 - trofki wpadają jak szalone ale gra po 20 paru godzinach zaczyna już powoli nużyć (szczególnie ślamazarne gadanie Żółwika i brak opcji 'skip'). Zdecydowanie czołówka pośród lajtowych platyn

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nie no co ty. Jak już zrobiłeś platynę (nieważne w jak trudnej grze), to jest zawsze 2-3/10. Zapamiętaj to.

Ja nawet myślę, że nie ma co się silić na 2 albo 3/10, to są po prostu typowe jedynki. 8 godzin grania, nie da się zginąć, wszystko co zdobywasz jest w zasięgu wzroku na jednym ekranie (nie trzeba się w ogóle przemieszczać) i tego typu właściwości.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Przecież ironizuję. Wiadomo, że Uncharted to platyna co najmniej 5/10 a nie żadne 2 lub 3.

 

Chodziło mi o to, że ostatnio taka moda, że jak już ktoś zrobił platynę i nieważne czy to było dla niego naprawdę trudne, to zaraz wchodzi na forum i piszę, że platyna jest 2/10.

Edytowane przez mashter
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Hmm, tak serio, to co tam jest trudnego? Szczególnie teraz, jak zrobili tą grę jeszcze łatwiejszą - amunicja nie znika tak szybko, a apteczki wcale nie znikają. Gdyby dali trofika za "Nieumarłego" w singlu, to wtedy można by uznać taką platynkę za trudną.

 

@zalef - To prawda, że aż tak łatwo nie jest, aby mówić, że jest to jeden z najprostszych kompletów. Moja wypowiedź odnosi się do innego posta, który, jak widzę, został już skasowany przez moda.

 

Dead Nation - super łatwe nie jest, trudne wcale ;)

Edytowane przez triboy17@o2.pl
Odnośnik do komentarza

Dead Nation - super łatwe nie jest, trudne wcale ;)

 

wtf :blink:

 

DN wcale nie jest takie trudne jeżeli gra się z kimś ogarniętym w coopie.

 

To właśnie napisałem.

 

Przeczytaj sobie to co zacytowałem na głos. Dla mnie to jakiś bełkot... Eot

 

@down: Może lepiej najpierw naucz się pisać poprawnie po polsku, ponieważ to zdanie jest jakąś gramatyczną porażką. Niczym ta kwestia z Twojej sygnatury. Po postu nie umiesz się przyznać do błędu, bo zdaje się, że nie tylko dla mnie to zdanie kompletnie nie ma sensu (zresztą jak większość tego co piszesz, więc dostajesz ode mnie ignora). Bye

Edytowane przez winner
Odnośnik do komentarza

Co nazywasz bełkotem? Może czegoś nie zrozumiałeś?

 

"Dead Nation - super łatwe nie jest..." - oznacza to, że moim zdaniem ta gra nie powinna zaliczać się do najprostszych platynek, mimo, że...

"... trudne wcale" - jakąś wybitnie trudną też nie jest (powody umieściłem w poście #143).

 

edit: Oj Winiaar, Winiaar, widzę, że dalej nie rozumiesz. No nic.

 

edit2: Hahaha, no dobra, jakoś to przeżyję.

 

edit3, ostatni ;) : Piszę z nudów. Przyczepiłeś się Winiaarze do tego jednego zdania, jak rzep do psiego ogona. Co więcej, zarzucasz mi, że nie potrafię przyznać się do błędu. Popraw mnie jeśli się mylę, ale nie przypominam sobie abym chociaż raz kłócił się nad gramatyczną poprawnością tego zdania. Napisałem tak jak chciałem, koniec.

To właśnie napisałem.

Odnosiło się do Twojej wypowiedzi dotyczącej kooperacji. Ja napisałem, że:

Gdyby dali trofika za "Nieumarłego" w singlu, to wtedy można by uznać taką platynkę za trudną.

Taki skrót myślowy. Być może mój błąd. Być może powinienem napisać więcej, że "trofik w singlu - trudne", "trofik w kooperacji - łatwe". Być może powinienem napisać dlaczego tak uważam. "Dlatego, że grając z kimś, ma się dwa razy więcej flar, min i reszty, niż grając samemu". Być może powinienem dodać również: "Grając samemu zombiaki lecą tylko na Ciebie, grając z drugim graczem, można wykorzystać go jako przynętę". Nie napisałem tak jednak. Myślałem, że jest to oczywiste.

 

A nazywanie bełkotem czegoś, czego nie do końca się zrozumiało, jest... lekko prostackie (bez urazy).

 

Tyle ;)

Edytowane przez triboy17@o2.pl
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Co nazywasz bełkotem? Może czegoś nie zrozumiałeś?

 

"Dead Nation - super łatwe nie jest..." - oznacza to, że moim zdaniem ta gra nie powinna zaliczać się do najprostszych platynek, mimo, że...

"... trudne wcale" - jakąś wybitnie trudną też nie jest (powody umieściłem w poście #143).

 

edit: Oj Winiaar, Winiaar, widzę, że dalej nie rozumiesz. No nic.

 

edit2: Hahaha, no dobra, jakoś to przeżyję.

 

edit3, ostatni wink.gif : Piszę z nudów. Przyczepiłeś się Winiaarze do tego jednego zdania, jak rzep do psiego ogona. Co więcej, zarzucasz mi, że nie potrafię przyznać się do błędu. Popraw mnie jeśli się mylę, ale nie przypominam sobie abym chociaż raz kłócił się nad gramatyczną poprawnością tego zdania. Napisałem tak jak chciałem, koniec.

To właśnie napisałem.

Odnosiło się do Twojej wypowiedzi dotyczącej kooperacji. Ja napisałem, że:

Gdyby dali trofika za "Nieumarłego" w singlu, to wtedy można by uznać taką platynkę za trudną.

Taki skrót myślowy. Być może mój błąd. Być może powinienem napisać więcej, że "trofik w singlu - trudne", "trofik w kooperacji - łatwe". Być może powinienem napisać dlaczego tak uważam. "Dlatego, że grając z kimś, ma się dwa razy więcej flar, min i reszty, niż grając samemu". Być może powinienem dodać również: "Grając samemu zombiaki lecą tylko na Ciebie, grając z drugim graczem, można wykorzystać go jako przynętę". Nie napisałem tak jednak. Myślałem, że jest to oczywiste.

 

A nazywanie bełkotem czegoś, czego nie do końca się zrozumiało, jest... lekko prostackie (bez urazy).

 

Tyle wink.gif

 

Ja należę do obozu osób, które twierdzą że morbid przechodzi się łatwiej na jednego gracza niż na dwóch. Co z tego że masz 2 razy więcej ekwipunku i można się 'przynętować' skoro zombiaki są 2 razy bardziej wytrzymałe i w wielu sytuacjach zwyczajnie dojdą do ciebie i cię zabiją, gdzie w singlu już by dawno nie żyli. Przeszedłem morbid zarówno sam jak i w multi i trzeba naprawdę dobrego partnera, żeby coop na morbidzie miał sens inaczej staje się dwukrotnie trudniejszy niż w singlu. Zresztą jak jesteś madafaka, to morbid nie stanowi dużego wyzwania, ale znaleźć drugiego madafakę to już wcale nie taka łatwa sprawa, dlatego uważam że pomimo kilku czynników morbid w singlu jest łatwiejszy do zrobienia.

 

A tak btw, to jakim cudem rozmawiamy o Dead Nation w temacie najprostszych platyn? No kaman, to jest platyna co najmniej 6/10, a nie sega megadrive collection, które dla mnie jest najłatwiejszym kompletem ze wszystkich gier w jakie grałem na PS3.

Odnośnik do komentarza

The Saboteur jest dosc latwa platyna - jedyny problem moze sprawic zrobienie wszystkich perks, a tak poza tym to tylko czas jest wymagany, bo w grze jest 1400+ celow pobocznych do znalezienia/zniszczenia (punkty widokowe lub nazistowskie instalacje obronne), a do platyny trzeba uporac sie z 99% owych celow. W ogole to jest to pierwsza gra, jaka znam, ktora nie wymaga do platyny ukonczenia jej na najwyzszym poziomie trudnosci, mimo iz jest on dostepny. O tym, ze jest to pierwszy sandbox z wyborem poziomu trudnosci nawet nie wspominam;] Jak kto lubi sandboxy to polecam - wydaje mi sie, ze jest to gra niedoceniana - ja bawilem sie przy niej niezle.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...