Skocz do zawartości

Najprostsze komplety - lista


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

W Tekken 6 platyna wpada po ok.10h :)

 

Zgadzam sie, ze w T6 jest latwa platyna, ale ze w pada w przeciagu 10 h :lol: przesadziles :)

 

W opcjach wyświetla mi że grałem 10,5h a i tak sporą cześć tego czasu spędziłem w practice i versusie, no ale już ładnych parę lat gram w Tekkeny to może łatwiej mi było :)

 

Scenario jest dosc dlugi, a i odslanianie wszystkich zakonczen musialo troche potrwac, wiec stad np. watpie w te 10 h(musze z ciekawosci do siebie zerknac jaki niby mam czas :P )

Ale faktem jest, ze T6 ma latwe trofea, a i online nie zmusza do wygrania 100000000 walk <_<

Jednak osobom, ktore nie maja stycznosci z bijatykami pare rzeczy moze sprawic trudnosc(chocby te ukryte etapy w scenario mode np. nightmare train).

 

Sprawdzilem u siebie i niby mam 8,5h co jest niezbyt mozliwe albo nie liczy calego czasu spedzonego w grze tylko jakis konkretny mode ;)

Edytowane przez Sanryu
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość pawel_k

ja myślę że można tutaj też wpisać Ferrari Challenge - trofea są ogólnie proste - trzeba po prostu wszystko w grze wygrać - co jest właściwie tylko czasochłonne. mi zajęło to ok. 45-50h, z tym że ja grałem dla przyjemności, dla brakujących trofeów poświęciłem ostatni tydzień bo było to przyjemne i niewiele mi zostało po standardowej grze. dla trophy whores myślę że wystarczy ok. 30h. oczywiście pod warunkiem że ktoś lubi sim'y ;)

Edytowane przez pawel_k
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

-Raczet i Klank: ACiT: hard jest łatwy, całość zdobywamy na nim - ok 16 godz, nawet mniej. Później NG+ (banał, na ok 4godziny). A, że gra świetna, to każdy z przyjemnością tego dokona;

-Terminato Salvation: wystarczy raz przejść (przy odpowiednim ustawieniu). Do zaliczenia w weekend;

-GoW: zaliczamy grę w ok 4 godziny, a później pozostają zadania - je można w ok 40min;

-Tekken6:niemal wszytko na łatwiutkim "scenario" się opiera. Ten sam w sobie nie jest czasochłonny - jedno, dwa podejścia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...