Skocz do zawartości

Red Dead Redemption X360


Rekomendowane odpowiedzi

Ile ludzi maksymalnie moze grać w tej undeadowej hordzie, i czy ze zwiekszeniem liczby zawdonikow rosnie poziom trudności?

Bo mnie jak na razie udało sie wyrwać maksymalnie 3 towarzyszy.

Strasznie chaotyczne, momentami wrecz losowe, ale ten tryb daje mnostwo takiej nieskrepowanej arcadowej frajdy. Podoba mi sie.

Odnośnik do komentarza

dee - co-op i horda ma max 4 graczy.

 

kubson - wyślę Ci później inwajta. co-opy zawsze chętnie robię więc jak będzie okazja można pograć. jeżeli innych rzeczy Ci brakuje to kumpel zbiera ekipę na kingpina np i poker-kości więc możesz zasilić szeregi ustawki.

Edytowane przez Colin84
Odnośnik do komentarza

Oczwiscie, że kocham RDR, ale jednak bliżej mi do wspólczesności. Tak ogolnie też się zastanawialem jakby wygladało GTA IV jakby wyszło po RDR. Jak GTAV nie będzie miazgą to moge oddać komus moją konsole i skonczyć z graniem.

Odnośnik do komentarza

W Friendly nie możesz atakować innych graczy. Oczywiście te opcje dotyczą freeroam (chociaż masz też kilka trybów do wyboru w wersji hardcore, ale ten wybór o którym mówisz, to ten pierwotny) - ja gram tylko na friendly, bo wkurza mnie, jak sobie krążę spokojnie po pustkowiach, a nagle nadjeżdża jakiś baran i mnie ubija dla zabawy.

Swoją drogą dam sobie rękę uciąć, że gdzieś te tryby są wyjaśnione.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

dziś było ok, trafił mi się jakiś ziomek z Polski.

akurat robił jakąś misję w kopalni - pomogłem Mu ździebko, po wszystkim wskoczyłem na mojego osiołka i pognałem w stronę zachodzącego słońca :)

 

co do singla - jestem w Armadillo a tam na ulicy koleś tłucze laskę - stoję chwilkę przyglądając się zdumiony a napastnik wyciąga nóż i morduje niewiastę - nice

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...