Skocz do zawartości

Red Dead Redemption X360


Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

Wczoraj zacząłem grać. RDR już jakiś czas temu leżało na półce (podstawkę kupiłem od kumpla, a Undead Nightmare na XBL, wszystko za 52zł :D). Gra ma klimat ostry jak żyleta, gra prezentuje się świetnie i jest mocno sugestywna :) Coś czuję, że ciężko będzie się oderwać, a jak już wszystko skończę, to będę żałować, że nie była dłuższa :)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Co do Undeada to wcale taki za(pipi)isty nie jest. Dla mnie baaardzo schematyczne misje - pojedź, wybij i tak w kółko - nic specjalnego. oczywiście zombiaki na dzikim zachodzie to wczesniej tylko w filmach były i to niesko budźetowych - oglądałem swego czasu taki całkiem znośny westernik horrorer z podobnym klimatem. Dodatek dobry ale szału nie ma w porównaniu z podstawką.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Singiel zaliczony i to naprawdę porządna gra. Zdziwiłem się, jak bardzo przypomina GTA (ikonki, celowanie, schemat misji) i duże wrażenie zrobiła na mnie grafika - myślałem, że będzie tylko przyzwoita, a okazała się bardzo dobra. Szczególnie spodobały mi się lasy Tall Trees, zupełnie inne niż pustkowia prerii. Sporo do roboty, fajny patent z polowaniem na zwierzaki, rezygnacja z pierdół do zbierania (300 gołębi z GTA) na rzecz mało uciążliwego szukania kwiatków; to wszystko sprawia, że przyjemnie wbija się 100%.

 

Z kolei co do dodatku mam mieszane uczucia. Po świetnych opiniach podziewałem się nie wiadomo czego, a trochę się zawiodłem. Nie wiem, jakoś te zombie mi nie pasują do całości i sprawiają wrażenie wrzuconych na siłę. Jakby R* chciał zrobić grę o zombie na fali popularności zgnilizny, a skończyło się na wrzuceniu zombie do jednej z obecnych gier. Pojawiają się oczywiście postaci z podstawki, część jako zombie, część jako ludzie, ale nie licząc jednej osoby jakoś nie pasują do tych nowych realiów. Same misje są z kolei dość proste, a sporo czasu zajmuje schematyczne ratowanie miast i szukanie zaginionych. No i nie ma nowych lokacji.

Jak na DLC to nadal porządny kawałek zawartości, ale moim zdaniem nie jest to konieczny zakup i nie uzupełnia wcale singla.

 

Po multi widać, że po premierze musiało być całkiem fajne. Niestety teraz już raczej dogorywa i ciężko coś normalnie zagrać.

Edytowane przez Wampis
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

ciężko coś normalnie zagrać bo ludzie są w **uj ograni - sam czasem wpadnę na multi to dostaję takie baty że głowa mała

 

sam się czasem zastanawiam czy aby nie cheatują - gość z odległości 400 metrów wali mi headshota i do tego jadąc na koniu a ja dwie godziny próbuję go zdjąć snajperką - takich przykładów można podać miliony

 

na friendly to samo - nie wiem co kolesie mają za broń - strzela do mnie a ja po chwili wybucham rozrzucając po okolicy wnętrzności - a rzekomo nie mogą mnie zabić w tym trybie

Odnośnik do komentarza

ciężko coś normalnie zagrać bo ludzie są w **uj ograni - sam czasem wpadnę na multi to dostaję takie baty że głowa mała

 

sam się czasem zastanawiam czy aby nie cheatują - gość z odległości 400 metrów wali mi headshota i do tego jadąc na koniu a ja dwie godziny próbuję go zdjąć snajperką - takich przykładów można podać miliony

Red eye

 

na friendly to samo - nie wiem co kolesie mają za broń - strzela do mnie a ja po chwili wybucham rozrzucając po okolicy wnętrzności - a rzekomo nie mogą mnie zabić w tym trybie

Explosive Rifle

Edytowane przez Zdunek
Odnośnik do komentarza
  • 9 lat później...

Skiny możesz wyłączyć w opcjach.

 

I chyba ściąga GOTY zawsze, chociaż ja mam na dwóch płytach i tak też pokazane jest w menu - jedna ikonka to single player, druga to multi i UN.

Odnośnik do komentarza

Ja teraz z ciekawości zerknąłem do MS Store i mimo, że te "Golden Guns Weapon Pack" (a także np "Deadly Assassin Outfit") kosztuje niby 4,49 to w grze mam te rzeczy już odblokowane (tzn bronie, bo outfit jeszcze muszę sklecić, ale też widnieje wraz z wytycznymi).
Ciekawe, czy Undead Nightmare też mogę grać, mimo że mam zwykłą podstawkę - bo wychodzi na to, że obojętnie jaką wersję RDR z X360 wsadzisz do paszczy XSX to pobierze i tak to samo, japońskie GOTY.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...