Skocz do zawartości

Red Dead Redemption X360


Rekomendowane odpowiedzi

poczęstuj osiołka koktajlem molotova, też uroczo to wygląda :D

 

takich randomowych akcji jest wiele. świetny sposób na aktywność w podróży albo między misjami. dodatkowo z tego co pamiętam statsy też podnoszą dzięki czemu masz lepszą opinię wśród ludzi a co za tym idzie profity.

Odnośnik do komentarza

Poczekaj, aż trafisz na więcej różnych zdarzeń losowych - to jedna z rzeczy, które sprawiają, że ta gra ma taki klimat. W ogóle Panowie trzeba w końcu te zombiaki ogarnąć, bo się panoszą po okolicy, albo możemy też sobie strzelić jakiś maraton coop misji ;)

maciek - jak jesteś chętny, to zaproś nas na XBL i pykniemy wszyscy forumowo.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dzisiaj drugi raz podszedłem do RDR, pierwsza próba jakiś rok temu skończyła się po jakichś max 2 godzinach. Właśnie wyłączyłem konsolę po 6h ciągłego grania i wsiąkłem w ten westernowy klimat :D Orientuje się ktoś ile mniej/więcej zajmuje przejście głównego wątku? albo z ilu misji się on składa? jak na razie jestem po odbiciu Bonnie. Jutro planuję podobne posiedzenie - skończę historię w tym czasie? :) Na dysku już czeka UN :)

Odnośnik do komentarza

Do Meksyku jeszcze nie doszedłem, a i interesuje mnie tylko główny wątek, nie będę calakawać RDR bo nie mam takiego zwyczaju ;) Chcę poznać historię + dodatek i ewentualnie trochę czasu spędzić w multi ;)

Odnośnik do komentarza

Ofsajd taka drobna rada - nie śpiesz się z fabułą. naprawdę to by zabiło smak tej gry. misje + otoczka + fabuła + wszystko co się dzieje po drodze to główna siła tej gry i warto się nią delektować by na końcu poczuć emocje. 6h to może być za mało, wręcz jestem tego pewien.

 

do Meksyku jeszcze trochę Tobie zostało. kiedy już tam pojedziesz to do grania będzie spokojnie 2-3 razy tyle co do tej pory ugrałeś.

skończ na spokojnie główny wątek (a będzie się działo) i później mając w pamięci to wszystko co było zacznij UN. pewne wydarzenia i bohaterowie fajnie się zazębią ;)

Odnośnik do komentarza

skoro tak radzicie to tak zrobię ;)

 

to co dotychczas mnie urzekło: klimat, randomowe wydarzenia no i bohaterowie. Pewnie jeszcze kilku nowych poznam, ale Sith, Irish czy ten gość od "magicznych eliksirów" to ładne po(pipi)y :D

 

dialogi są świetne, po za jedną sytuacją gdzie

John opowiada historię swojego życia Bonnie, po czym ta proponuje mu wspólne wyprowadzenie krów na pole xD

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Nie wytrzymałem i chociaż miałem grę z dodatkami na ps3 kupiłem ją ponownie (wersja goty) na xbox360 by przejść jeszcze raz.Wiadomo czy powstanie jeszcze jakieś dlc? Szkoda że tak mało zostało ukazanych czerwono skórych. Chętnie pobiegał bym z tomahawkiem po górach skalpując swoję ofiary . Może chociaż kolejna cześć będzie bardziej skoncentrowana na indianach a może gra z nimi w roli głównej? Brakuje mi zapowiedzi kolejnego westernu.

Odnośnik do komentarza

Po raz trzeci zaczałem przechodzić RDR :)

Tym razem zrobilem sobie poziom custom hardcore : hardcore, wyłączona mapa, wyłączony autosejw, nie używam fast travela ani powozów, zyje głównie z tego co upoluje/znajde, nie wczytuje gry po przegranej w pokera/blackjacka itp :)

I smakuje tą gre, polując sobie, powoli jeżdżąc, uprawiajac hazard, pijac w barach i słuchając plotek i tekstów NPC .

I WOGÓLE mi sie to nie nudzi :)

Ta gra to po prostu fenomen.

 

P.s szkoda ze nie moge zagrać w multi :(

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...