Skocz do zawartości

Red Dead Redemption X360


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Ukończyłem w sumie RDR jakieś pół roku temu, sprzedałem i teraz żałuje bo przeżyłbym jeszcze raz tą przygodę. Planuje kolejny zakup RDR heh więc mam kilka pytań:

 

1. Czy na tym samym profilu na którym się ukończyło grę da się zrobić nową grę (w sensie zagrać od nowa całą fabułe, bo to że arch. już zostają to wiem) czy musiałbym grać z innego profilu?

 

2. Jak na chwilę obecną ma się online (ilość chętnych do gry) i czy są jakieś ciekawe sensowne tryby gry? Bo jak miałem RDR online odpaliłem dosłownie na chwilę

 

3. Te trzy legendarne skarby do znalezienia w RDR to jakieś duże wyzwanie czy zadanie na 20 minut? :P

 

4. Czytał ktoś jakieś info/plotki o możliwości pojawienia się packu RDR+Undead Nightmare (coś w stylu gta complite) bo nie chciałbym kupić RDR i potem wydać 1200MSP (czyli jakieś 50zł) na Undead Nightmare a tu boom zaraz sie pojawi full pack :D

Edytowane przez JoZi
Odnośnik do komentarza

1. Nie mam pojęcia, bo fabuła mnie znudziła i nie ukończyłem.

2. Chętnych jest mnóstwo, multi jest genialne, często pogrywam ze znajomym, ot tak, żeby sobie pojeździć, czasem jakieś misje na coopie zrobimy, na pewno jest co i z kim robić.

3. Nie wiem nic o 3 skarbach, kojarzę tylko te 9 skarbów do odszukania, ale to raczej zajmie więcej czasu.

4. Są plotki, że ma się to pojawić, nawet swego czasu gdzieś w necie pojawiły się preordery z datą premiery w okolicach lipca 2011, ale teraz niestety jest cisza w tym temacie. Ale z drugiej strony - taki pack wyrwałbyś pewnie za 150zł, a za taką cenę, to możesz spokojnie kupić sobie osobno RDR i UN.

Edytowane przez Linek
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

1 - masz 3 sloty na sejwie do profilu. zostaw stary i rozpocznij na nowym slocie.

2 - niedawno grałem z ekipą i sporo ludu jeszcze hasało po prerii. tryby masz różne. poczytaj w necie jakie są i co oferują to się przekonasz czy są dla Ciebie ciekawe.

3 - skarby jak skarby. jeżeli się bawisz na własną rękę w oparciu jedynie do wskazówki to trochę zajmie. z youtube to kilkanaście minut.

4 - nie wiadomo czy będzie. może tak, może nie. są ploty i lud się domaga ale czy będzie czas jedynie pokaże. zawsze możesz kupić UN z dodatkami w wydaniu płytowym zamiast bulić msp.

Edytowane przez Colin84
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • 2 miesiące później...
  • 1 miesiąc później...

No własnie , jak to jest z tymi dodatkami ??

Kupiłem GOTY Edition wlasnie , mam dwie płyty . Na jednej jest RDR na drugiej Undead Nightmare i multi .

To dwie pełnoprawne gry ?? Czy z tej drugiej coś sie instaluje żeby mieć zombie w RDR ??

Czy w RDR samym można spotkac jakis zombie czy cus ???

Odnośnik do komentarza

kiedy UN wychodziło na płycie to z tego co pamiętam nie wymagało podstawki czyli była samodzielną grą. w samym RDR nie ma zombie, tylko w UN i jednym trybie multi.

nawet kiedy pobierało się dodatek z marketplace to RDR i UN były osobnymi trybami.

zainstaluj RDR, wrzuć drugą płytkę i zobacz czy będzie instalowało całość czy tylko dodatki.

Edytowane przez Colin84
Odnośnik do komentarza

Zainstalowałem w sumie obie i jakiejś róznicy nie widać . Nic to ;)

Gra mnie po prostu wsiorbała jak szalona .

Te widoczki , za(pipi)ista jazda na koniu ( przypomina Ocarine Of Time - nie to co ten badziew z Assasins Creed ), ten zyjący świat ( policjanci goniący zbiega po pustkowiu , koleś na koniu w pełnym galopie goniący za wilkiem, pijaczki cucace sie w końskim korycie, kojoty kradnące kury i WIELE WIELE wiecej ) .

Martson jest strasznie fajnym bohaterem - przypomina troche Niko z GTA IV - pelna kulturka, powaga, profesjonalizm ale lepiej mu nie wejśc na odcisk bo mozna kiepsko skończyć.

Poczatek też mi sie podobał wbrew temu co tu czytałem - powolne, spokojne wprowadzenie do świata zamiast pompatycznej muzyki i fajerwerków akcji.

Gra po prostu zabija pięknem - nie graficznym ale takim po prostu pięknem jak dobre dzieło sztuki, jak kompletna, złożona i cięknąca miodem produkcja .

 

P.S. i pisze to ja - człowiek któremu westerny wiszą martwym bykiem ;)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Gość DonSterydo

Panowie mam szybkie pytanie. Dzisiaj na XBL można za śmieszne 400 MSP (12 zł) kupić tę dodatkową kampanię Undead Nightmare. Ona nie wymaga podstawki ? Ile mniej więcej gry jest w singlu, na ile godzin ?

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Też się zastanawiam nad dodatkiem, warto? Podstawka była świetna, zombie mnie nie kręcą, ale też nie odpychają. Aktualnie mam na koncie 760 M$. Żeby tylko było wiadomo, jakie jeszcze promocje szykuje M$...

 

30.12.2011: Gears of War 3 Inhalte (inkl. Season Pass, Add-ons und Avatar-Items)

31.12.2011: Call of Duty Inhalte

Odnośnik do komentarza

bierz koniecznie. UN to jeden z najlepszych dodatków jakie miałem okazję ograć. fabuła jest ciekawa i zaskakująca momentami by nie powiedzieć że śmieszna, klimat jest świetny i fajnie kontrastuje z dzikim zachodem. ten dodatek oferuje więcej grania i fun'u niż niejedny retail więc za taką cenę to grzechem byłoby nie brać.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

30.12.2011: Gears of War 3 Inhalte (inkl. Season Pass, Add-ons und Avatar-Items)

31.12.2011: Call of Duty Inhalte

 

A skąd info?

EDIT: już też mam

Czyli dla mnie już nic ciekawego się nie pojawi.

 

@Colin84

Dzięki, przekonałeś mnie, łap plusa ;)

Edytowane przez Andreal
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.