Skocz do zawartości

Red Dead Redemption X360


Rekomendowane odpowiedzi

Wiem że są te dyliżanse itd ale żeby nim pojechać trzeba dojechać do miasta itp itd, obozy są jednorazowe jeżeli dobrze pamiętam więc to też mija się z celem... :P Mam tez pytanie, skąd mogę się dowiedzieć czy koń którego sobie złapałem jest szybszy od poprzedniego ? Bo wydaje mi się że od samego początku jeżdżę najwolniejszym jaki jest :P Wiem że można kupić najszybszego konia za1,5 tys $ ale wolałbym zaoszczędzić na tym :)

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Ja z innej beczki - gorąco polecam "Krwawy południk" Cormaca McCarthy'ego wszystkim fanom RDR. Kawał mięsistej, kapitalnej narracyjnie lektury naturalistycznej o Dzikim Zachodzie. Po zrobieniu gry na 100% obiecałem sobie, że do niej nie wrócę, bo dawno nic mnie tak nie zmęczyło, ale po lekturze mam ochotę znów sobie pocwałować.

 

edit: InSaNe - fakt, lektura jest przytłaczająca i brudna, ale dzięki temu właśnie robi wrażenie. Nawet dekadenckie RDR jawi się jako lekki western przy niej. Do spółki z filmem "Aż poleje się krew" mamy piękny trójmedialny zapis upadku Dzikiego Zachodu.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...