Skocz do zawartości

Red Dead Redemption X360


Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze tym, że dodatek na płycie chodzi bez podstawki, nie musisz mieć RDR.

A po drugie, że dodatek na płycie zawiera wszystkie dodatki który wyszły do RDR zarówno te płatne jak i darmowe.

 

Inaczej mówiąc UN na płycie zbiór wszystkich dodatków chodzących bez RDR a UN z marketplace to tylko UN potrzebujący do działania pełnej wersji RDR.

Edytowane przez SłupekPL
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

do tych co nie żałują

gra ta lepiej przemawia do ludzi co lubią i znają filmowe westerny

 

pytania dotyczące dodatku z zombiakami - w spojlerze

 

 

1.jaki rodzaj zombiaka trzeba złapać dla filmowca - mówi o o typie Retcher - ale poprostu który to typ jest - moze ktoś z was opisze

2.o co chodzi z czelendzami o koniach apokalipsy - złapałem jednego ale nic sie w zadaniu nie zmieniło?

 

Edytowane przez ash77
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mam problem z dodatkiem War Horse. Wpisałem kod w pudełku od gry. Zobaczyłem informacje "Unlockable content downloaded" (mniej więcej) i listę tych trzech dodatków m. in. War Horse. Przeczytałem na RDR wiki ,że powinienem mieć przy sobie deed na tego konia, ale nie mam. Coś źle zrobiłem?

EDIT: Problem rozwiązany. Musiałem podłączyć jeszcze raz xboxa do internetu, załadować grę i przywołać wtedy konia.

Edytowane przez m0rr0s
Odnośnik do komentarza

Aby odblokować strój Us Marshal musisz najpierw ukończyć misję "The Last Enemy That Shall Be Destroyed"

a potem zrobić 5 hideoutów w ciągu 24 godzin czasu gry np jak zaczynasz robić hideouty o świcie to musisz zrobić wszystkie 5 za jednym podejściem przed kolejnym świtem .

 

Oczywiście mam na myśli świt w grze a nie w realu :sweat:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mam problem z dodatkiem Undead Nightmare. Wykonałem kilka pierwszych misji , ostatnią dla Setha(palenie trumien) który po wykonaniu misji kazał mi jechać do meksyku. Po tej misji nie mam nic na mapie a do meksyku nie mogę pojechać gdyż wszystkie mosty są zablokowane. Co mam robić ? Tak ma być czy to po prostu błąd gry ?

Odnośnik do komentarza

popatrz dobrze na mapie czy nie masz zaznaczonego punktu. dostać się do Meksyku nie jest łatwo, trzeba jeszcze zrobić jedną misję by udać się w podróż:

 

skołować sobie mundur. musisz pomóc żołnierzom w odparciu zombie którzy atakują ich obóz

 

szczegółów poszukaj na stronie bo nie pamiętam już detali

http://reddead.wikia.com/wiki/Red_Dead_Wiki

Odnośnik do komentarza

Gromi->Założyłem że już zrobiłeś wszystkie misje od Dickensa.

Musisz zrobić wszystkie zadania od Setha i Dickensa. Po zrobieniu ostatniej misji u Westa dziadyga powie ci ze za jakiś czas wybiera się do meksyku czy coś takiego. Wtedy musisz odczekać kilka dni aż pojawi ci się znaczek Westa w okolicach Solomons Folly.

 

Tak jak napisał Colin84 ta strona odpowie ci na każde pytanie związane z RDRem.

http://reddead.wikia.com/wiki/Red_Dead_Wiki

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.