Skocz do zawartości

Red Dead Redemption X360


Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, Pupcio napisał:

A właśnie, bo to wydanie jest na dwóch płytach. Masz te bronie z dodatków w podstawce normalnie @Rozi? Na ps3 mam osobno na płytce indeks nightmare i niestety tylko tam miałem te dodatkowe 2 brońki  :/

Wszystko jest w podstawce.

Odnośnik do komentarza

A masz wszystkie brońki złote czy tylko 2 pierwsze? Jak 2 pierwsze to na ps3 wystarczyło odłączyć neta xD A jak wszystkie to w menu zobacz w cheatach czy możesz to wyłączyć. Oby udało Ci się wyłączyć bo granie ze złotymi brońmi jak 12 letnie małpy z Coda to nie przystoi przy takiej grze :(

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Wredny napisał:

Tylko te dwie pierwsze, ale w cheatach nic nie widzę - wszystko jest "Off".
Nie no najwyżej będe musiał zapamiętać tę kombinację i tyle :notbad:

Nie masz w opcjach gry wyłączenia złotych broni? Ja miałem.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

W jakiej kolejności powinno ogrywać się te gry? Wiem, że RDR2 ma miejsce przed pierwszą częścią wiec, teoretycznie od niej powinno się zacząć. Zastanawiam się czy granie w takiej kolejności to dobry pomysł. Mechanika, grafika czy inne archaizmy mogłyby do siebie zniechęcać po takim przeskoku z lepszego na "gorsze". W czasach x360 grałem trochę w RDR i raz przeszedłem całą. W II część zagrałem w 2018 r. na PS4, a mam chęć odświeżyć sobie obie pozycje na XSX (przy okazji będę mógł ograć ulepszoną wersję z XOX). Z tego co pamiętam to cały region z pierwszej części miał być odtworzony w II więc kwestia czasu kiedy R* wyda remake. Nie chce jednak aż tyle czekać więc zakupiłem pierwszą część w wersji GOTY. Dziś zamiast tego przyszła do mnie II część..., którą już mam na stanie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...