Skocz do zawartości

Red Dead Redemption PS3


Rekomendowane odpowiedzi

Ja chcę wbić złoto na hi power i wtedy na legendę wskoczę, jeszcze kilka headshotów mi zostało.

 

raczej złota bron pojawi sie dopiero zgodnie z planem i odrazu bedzie złota

 

 

wbij ejszcze 4 legendy :D

 

Aż tak się nie wczułem, chociaż jakby dali expa x5 to może by mnie ruszyło xD

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Po przejściu na legendę resetują się wszystkie challenge innymi słowy np jeśli dla schofield'a zrobisz te 100 zabójstw i 99 headshotów to po przejściu na legendę tracisz osiągnięcia i musisz zaczynać od nowa. Jeżeli zaś zrobisz wszystkie challenge dla konkretnej bronni i otrzymasz złotą wersję to po wejściu na legendę broń pozostanie złota pomimo zresetowania osiągnięć.

Odnośnik do komentarza

Pobiegałem trochę po dzikim zachodzie w weekend. To multi jest całkiem niezłe. Wybrałem opcję Free For All by czasem powalczyć z innymi zbirami, ale głównie koncentruję się na hideout'ach. Wbiłem 21szy level tylko przez te dwa dni.

 

Gdzie exp. idzie najszybciej? Czytałem gdzieś, że jest różnica.

Odnośnik do komentarza

tak naprawde to każdy lubi co innego, musisz posprawdzać jaka miejscówka idzie ci najłatwiej i najszybiciej i ile expa za nią dosjaesz, przelecieć po kilka razy miejscówki i wyciągnąć srednią ile expa wychodzi na minute

 

ktoś ci moze polecić coś czego sam używał ale moze sie okazać ze akurat to ci idzie wolno i nieprzyjemnie, wiec to juz nie bedzie najlepsza miejscówka

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wbijałem kiedyś 100% ale pasek zatrzymał się na 95,7%, chciałem teraz dobić do końca ale nie wiem po prostu co zrobić.

Patrzę po statystykach w grze i jest wszystko, zalogowałem się do rockstar social club i tam pokazuje mi np. że mam tylko 13/20 bounty locations mimo że mam wszystkie, mieliście kiedyś podobny problem?

Odnośnik do komentarza

Legends and Killers

Liars and Cheats

strój Henrego Fondy, war horse (ja na to miałem kod w pudełku, ale chyba nie było we wszystkich wydaniach)

 

no i tryb hardcore do singla, który jest tylko w edycji GOTY

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

wszystko jest trudniejsze :P

  • Aiming is permanently set to Expert.
  • Maximum health is reduced by half.
  • Health regenerates more slowly and begins refilling after a longer delay.
  • Dead-eye does not automatically fill over time. It must be earned by killing enemies or using items.
  • Horses do not regenerate. If killed, you must purchase, steal, mount, or break another horse and then hitch it to a post to earn the right to call it by whistling. Note that horse deeds are still available and unlimited, but twice as expensive.
  • Store items cost more. Sell values are lowered.
  • Reward/drops/looting amounts are lowered (ammunition and money).
  • Pardon letters are more rare.
  • Fame and Honor gains are reduced.
  • Mini-game buy-ins are lowered to match the scarcity of money.
  • Warhorse deed must be purchased for $10,000 (available in any General Store).
  • Deadly Assassin outfit increases the amount of Deadeye gained from kills, rather than over-time regeneration.
  • Note that Hardcore is only available in the normal Red Dead Redemption campaign -- Undead Nightmare is unaffected.

Odnośnik do komentarza

Jedyne co w tym trybie wkurza to brak żadnej pomocy w celowaniu. Ciężko jadąc na koniu np. ze związanym przestępcą obronić się przed atakującymi. Reszta robi super klimacik.

 

Czemu wkurza? Używanie Auto aimu powoduje że cały trud twórców włożony w świetny system strzelania idzie na marne.

Odnośnik do komentarza

Ale mi się podobało to, że jadąc na koniu celownik lockował mi się na tą sekundę na jakimś zającu. Teraz praktycznie bez Dead-Eye, nie mam za bardzo możliwości ustrzelić jakiegokolwiek zwierzęcia, a z bandytami nie ukrywam też mam problemy. Nie gram na co dzień w strzelanki, nie umiem tak dobrze przycelować, a hardkor włączyłem dla tego całego survivalowego feelingu. Mogliby zmniejszyć auto-aima ale wyłączenie go całkowicie, dla mnie, jest denerwujące.

Odnośnik do komentarza

Auto aim jest po prostu przyjemny podczas jazdy. Bo juz w takiej typowo skradankowej strzelance wole celowac manualem. Czuc ten feeling i trzeba sie troszke napracowac ale mozna tez fajnie przymierzyc w wystajaca czesc ciala albo zestrzelic "berecik" :)

 

Wogole ten sandbox jest boski. Najlepsze jest to ze ... nadal mam do przejscia dodatek Undead, ktory odstawilem na prawie rok z powodu braku czasu i ... lekkiego przejedzenia RDR - chociaz to nadal mega miodny tytul :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...