Skocz do zawartości

Wycieczka do Japonii


Pejas123

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli komuś nie zależy na luksusach  to mnie tripy do Japonii kosztują koło 4 tysięcy złotych ale to są tak zwane raidy, więc mam minimalną ilość ubrań, nocuje po znajomych/ w klubach/ ostatnio w metrze. Walizki napycham szmelcem z anime i gierek a potem sprzedaje otaku.  Jak nie macie znajomych to warto poszukać w internetach czy gdzieś bo dzieki temu da się naprawdę sporo zaoszczędzić. Znajomość języka też wielki plus.

Odnośnik do komentarza

4tysie ofc za same lokum/żarcie/atrakcje bez wliczania ceny biletów?

 

Jak ostatnio sprawdzałem ile by mnie wyszedł taki wypad do Tokio, to tak na oko wyszło mi ok 7-8tys (nocleg/żarcie/bilety lotnicze+rezerwa kasy)na 7-9dni. Sam nie wiem czy to dużo czy mało.

 

Bilety i nocleg wychodzi mi coś koło 4,5-5 tys w zależności po ile dałoby się wyrwać bilety. Pytanie zostaje ile by trzeba było zabrać oprócz tego by mieć co wszamać,pozwiedzać i troszkę poszaleć po sklepach.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Idzie, idzie, tylko sie przeciaga. Wywalilem caly urlop juz, a u nas jest od czerwca do czerwca, ale mam juz wszystko nagrane. Nie napisze dokladnej daty tyle, ze 2016 to bedzie, no dobra, chce pazdziernik 2016 :Coolface: i mam nadzieje, ze nic mi w tym jzu nie przeszkodzi. Musze to spelnic, ale dla siebie, a nie dla Ciebie burn :)

Linka zaraz obadam, chociaz LOTem i tak nie bede na 100% lecial.

Edytowane przez Jerome
Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Idzie, idzie, tylko sie przeciaga. Wywalilem caly urlop juz, a u nas jest od czerwca do czerwca, ale mam juz wszystko nagrane. Nie napisze dokladnej daty tyle, ze 2016 to bedzie, no dobra, chce pazdziernik 2016 :Coolface: i mam nadzieje, ze nic mi w tym jzu nie przeszkodzi. Musze to spelnic, ale dla siebie, a nie dla Ciebie burn :)Linka zaraz obadam, chociaz LOTem i tak nie bede na 100% lecial.

Jak bylo?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 10 miesięcy temu...

Ile wcześniej bukować bilet? Teraz na maj to jakieś 1250 w jedną stronę. 

Chce lecieć w maju, bo są targi 12/13 maja w Shizuoka. Teraz kupować czy można jeszcze poczekać? W Tokio ląduje, coś sobie tam pochodzę w dniu przyloty i wyloty. 90% tygodnia spędzę w Shizuoka. 

Jak wyglądają kwestie jedzenia? Z tego co na necie oglądam, to drogo nie jest. Hotel poniżej tysiaka. Najgorzej nie jest. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...