Skocz do zawartości

Świat Dysku


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

No to wypas. Wystarczy do nich napisać na maila żeby zamówić czy trzeba coś na stronie wpisywać?

na maila podanego wyżej, poprostu że chcesz zamowic od tego i tego nr, z opcją "płatnosc za każdą paczke" podać adres. prosiłem o potwierdzenie przyjecia zamówienia i to wszystko. ta opcja płatnosc z góry za wszystkie tomy mi nie odpowiadała.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Również wysłałem dziś maila odnośnie prenumeraty z płatnością za każdą paczkę. Jeszcze się załapię od tomu 4. Zdecydowałem, bo widzę że w tym Ruchu co biorę jest coraz mniej tych książek. Albo jest tak mała ilość przesyłana do tego kiosku, ablo ludzie wykupili przede mną. W każdym razie nie będę się teraz martwił czy będzie czy nie, mam to gdzieś. :P

 

Co do najnowszego tomiku (3) to nadal jest świetny. Trzyma poziom. Zostało mi jakieś 100 stron do przeczytania. Na kolejne tomy będę już czekał na paczuszkę z poczty. :lapka:

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

Również wysłałem dziś maila odnośnie prenumeraty z płatnością za każdą paczkę. Jeszcze się załapię od tomu 4. Zdecydowałem, bo widzę że w tym Ruchu co biorę jest coraz mniej tych książek. Albo jest tak mała ilość przesyłana do tego kiosku, ablo ludzie wykupili przede mną. W każdym razie nie będę się teraz martwił czy będzie czy nie, mam to gdzieś. :P

 

Co do najnowszego tomiku (3) to nadal jest świetny. Trzyma poziom. Zostało mi jakieś 100 stron do przeczytania. Na kolejne tomy będę już czekał na paczuszkę z poczty. :lapka:

 

Mnie strasznie korciło, żeby kupić ten 3 tom, musiałem mocno się powstrzymywać, żeby tego nie zrobić :obama: więc czekam cierpliwie na przyszły czwartek na paczuszkę z dwoma tomikami :lapka: Wiadomo, czy ma przychodzić ładnie na dzień premiery, czy są jakieś opóźnienia/przychodzi wcześniej? 

Odnośnik do komentarza

 

Również wysłałem dziś maila odnośnie prenumeraty z płatnością za każdą paczkę. Jeszcze się załapię od tomu 4. Zdecydowałem, bo widzę że w tym Ruchu co biorę jest coraz mniej tych książek. Albo jest tak mała ilość przesyłana do tego kiosku, ablo ludzie wykupili przede mną. W każdym razie nie będę się teraz martwił czy będzie czy nie, mam to gdzieś.

 

Co do najnowszego tomiku (3) to nadal jest świetny. Trzyma poziom. Zostało mi jakieś 100 stron do przeczytania. Na kolejne tomy będę już czekał na paczuszkę z poczty. :lapka:

Mnie strasznie korciło, żeby kupić ten 3 tom, musiałem mocno się powstrzymywać, żeby tego nie zrobić :obama: więc czekam cierpliwie na przyszły czwartek na paczuszkę z dwoma tomikami :lapka: Wiadomo, czy ma przychodzić ładnie na dzień premiery, czy są jakieś opóźnienia/przychodzi wcześniej?

Jeszcze nic nie wiem. Czekam na razie tylko na 4 tom, bo tak mają mi wysłać. Pierwsza paczka będzie miała u mnie tylko 4 tom, a później standardowo co dwie, czyli chcą wysyłać parzyscie do wszystkich. Martwi tylko termin realizacji takiej paczki czyli 30 dni. Mam nadzieję że to po prostu znaczy nic innego jak 30 dni pomiędzy poszczególnymi paczkami.

 

Tom 3 przeczytałem kilka dni temu. Świetny, jak zwykle, ale mój nr 1 to cały czas 2. :) Pierwszy był najśmieszniejszy co strasznie mi się podobało, ale jeden wątek kompletnie mi się nie spodobał.

 

 

Hodowla smoków blotnych i ich wybuchanie, średnie to było bardzo. Sama końcówka też z dupy, ale podkreśla bekowy charakter całości.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...