Skocz do zawartości

Świat Dysku


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

O KUZWA BIERE! :o Mam tylko z 10 czesci Świata Dysku Pratchetta, ale to jest boskie <3 Szkoda tylko, że nie wydają w kolejności wydawania książek (tak zacząłem czytać świat dysku). Ktoś bardziej obeznany w całej serii, wie, czy to jest jakaś randomowa kolejność, czy skupiająca się po kolei na danych postaciach? 

 

W jakich kioskach to ma być? Ruchu? Kolporter? coś innego? 

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Sam nie wiem, trochę mi nie pasuje kolejność tomów i chyba jednak wolałbym prawilnie - według roku ukazywania się. Nie rozumiem po co było z tym kombinować. No i płacić 550zł z góry za prenumeratę to trochę surowe warunki. Poza tym nie wiem, czy ktoś zauważył, ale cztery tomy są z niezrozumiałych dla mnie przyczyn rozbite na dwie części, a przecież wcale nie są one jakoś większe objętościowo. Trochę to naciągane ;) Swoją drogą ciekawe co to znaczy "w poręcznym formacie". Za taką cenę brzmi jakby ktoś nie chciał użyć określenia "format kieszonkowy" (to jakoś by wyjaśniało podzielenie niektórych tomów). Chyba zostanę przy swojej, latami zbieranej kolekcji.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ciekawe jak to zrobią z Ostatnim bohaterem, bo dotychczasowe wydania tej książki były w znacznie większym formacie, na papierze kredowym i pełne świetnych ilustracji. Czyżby właśnie takie wydanie zamierzali dorzucać do 42 tomu prenumeraty? Najlepiej po prostu właśnie obczaić pierwszy tom na własną rękę i jeśli podejdzie rodzaj wydania, to rozważyć dalsze kroki.

Odnośnik do komentarza

Za takie pieniądze to nie ma co oczekiwać wielkich ksiąg, ale takie małe wydania też mają swoje uroki. Dobra, to ja za jakiś czas też skoczę do Ruchu niedaleko mnie i zobaczę czy jest w ogóle.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...