Skocz do zawartości

Świat Dysku


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Panika, bo w moim kiosku juz nie było ale w kolejnym oddalonym o pół kilometra była ostatnia sztuka :obama:

 

bf76b2401c78d03b9b2ed8ea04dd5113.jpg

 

Przy okazji obczailem, że grafika reklamująca kolekcje była błędna i książki będziemy po Bożemu układać od lewej do prawej a nie tak jak reklama sugerowala

 

326485de0ca33e3b9266b37aee7c18ea.jpg

 

No i jak już kupiłem jedna książkę to nie mogłem odmówić sobie innej, jak akurat przechodziłem obok księgarni :fsg:

 

752cdd8a33a8888ed148ed55ca491000.jpg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

osz cholewa to juz jest drugi tom? Ja dopiero na 124 str. pierwszego bo czytam tylko w drodze skm do pracy.To jest moja pierwsza styczność z tym autorem i kurde cholenie mi się podoba. Dzieki Łajos, bo to z twojego FB się dowiedziałem o tej kolekcji :lapka:

 

masz na myśli "Rayos"? :lapka: polecam się na przyszłość, odwdzięczyć się możesz namawiając innych do lajków :*

 

Też czytam praktycznie tylko w komunikacji miejskiej/pociagowej i Straż skończyłem w tydzień ;) Dziś jak wracałem pociągiem do Krk to Zbrojnych bez problemu ponad 100 stron pykło. Trochę mniej absurdalnego humoru jak w 1 tomie, ale nadal trzyma poziom ^_^ 

Odnośnik do komentarza

Rayos zapodaj linka do tej twojej grupki na fb, bo jak wpisuje Rayos to znajduje mi jakichś meksykańców. xD

 

Co do książki żeby nie był całkiem offtop. Również przeczytałem ponad 100stron i już parę razy parsknalem śmiechem. Marchewa miszcz. :D

Odnośnik do komentarza

Rayos zapodaj linka do tej twojej grupki na fb, bo jak wpisuje Rayos to znajduje mi jakichś meksykańców. xD

 

Co do książki żeby nie był całkiem offtop. Również przeczytałem ponad 100stron i już parę razy parsknalem śmiechem. Marchewa miszcz. :D

Mam na fb parę rzeczy, grupę MSP, fanpage MSP i mój "fanpage". O tutaj - KLIK (tylko uwaga, bo duże stężenie pedalstwa Nintendo)

 

 

Ten Pratchett to cały czas będzie po 9zł czy cena się zmienia z kolejnym tomem jak to zwykle bywa?

 

Pierwszy numer tylko za 9 zł był, kolejne po 17 już są, wystarczy spojrzeć na cenę z tyłu pierwszego tomu ;) 

 

A ja dalej czytam "Zbrojnych" i nie mam dosyć <3 

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza
Jeśli chcesz otrzymywać kolekcję Terry Prachett Świat Dysku z płatnością "za każda paczkę" napisz do nas e-mail BOK@edipresse.pl lub zadzwoń 22 58 42 222

 

 

 

Po pracy sobie zadzwonię na spokojnie, ale o co dokładnie chodzi, że nie muszę zapłacić 500 zł, a po prostu raz w miesiącu dostanę paczkę z dwoma tomami za te 12,99 zł sztuka ? 

Odnośnik do komentarza

 

Jeśli chcesz otrzymywać kolekcję Terry Prachett Świat Dysku z płatnością "za każda paczkę" napisz do nas e-mail BOK@edipresse.pl lub zadzwoń 22 58 42 222

 

 

 

Po pracy sobie zadzwonię na spokojnie, ale o co dokładnie chodzi, że nie muszę zapłacić 500 zł, a po prostu raz w miesiącu dostanę paczkę z dwoma tomami za te 12,99 zł sztuka ? 

 

 

Jakby była możliwa taka płatność, to od razu bym brał prenumeratę:obama:

Odnośnik do komentarza

 

 

Jeśli chcesz otrzymywać kolekcję Terry Prachett Świat Dysku z płatnością "za każda paczkę" napisz do nas e-mail BOK@edipresse.pl lub zadzwoń 22 58 42 222

 

 

 

Po pracy sobie zadzwonię na spokojnie, ale o co dokładnie chodzi, że nie muszę zapłacić 500 zł, a po prostu raz w miesiącu dostanę paczkę z dwoma tomami za te 12,99 zł sztuka ? 

 

 

Jakby była możliwa taka płatność, to od razu bym brał prenumeratę :obama:

 

no przecież jest, tylko w tej opcji nie ma tych bonusów (audiobook + album): raz w miesiącu paczka z dwoma tomami za 25,98 (płatność po odbiorze do 14 dni)

Odnośnik do komentarza

wysylka gratis

 

Witam,

Uprzejmie informuję, iż zamówienie na „Świat dysku” zostało przyjęte od tomu 3. Kolejne przesyłki z dwoma tomami będą wysyłane raz w miesiącu z blankietem do zapłaty na 25,98 zł (przy każdej przesyłce będzie inny numer konta). Pierwsza przesyłka będzie realizowana w ciągu 14 dni.

Wydawnictwo wystawia faktury VAT za prenumeratę na życzenie Klienta tylko w miesiącu wpłaty. Prosimy o zgłoszenie nam informacji z podaniem pełnych danych niezbędnych do wystawienia faktury jak najszybciej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...