Skocz do zawartości

Świat Dysku


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Co was skłoniło do prenumeraty, brak książki  w stacjonarnych punktach ?. U mnie ma dwóch sprzedawców u których biorę świat dysku, bez problemu książki są na premierę. A kiedy spytałem sprzedawców o dostępność całej serii to bez problemu będzie wspierana przez nich do ostatniego tomu. Koleś powiedział, że nawet jak mu książki nie będą szły, to odeśle i tak do producenta, ale jak już coś ma od premiery, to nie będzie sobie zrażał klientów - nawet jednego, i będzie sprowadzał do końca nowe tomy. Także mi prenumerata nie potrzebna :)

Odnośnik do komentarza

Co was skłoniło do prenumeraty, brak książki w stacjonarnych punktach ?. U mnie ma dwóch sprzedawców u których biorę świat dysku, bez problemu książki są na premierę. A kiedy spytałem sprzedawców o dostępność całej serii to bez problemu będzie wspierana przez nich do ostatniego tomu. Koleś powiedział, że nawet jak mu książki nie będą szły, to odeśle i tak do producenta, ale jak już coś ma od premiery, to nie będzie sobie zrażał klientów - nawet jednego, i będzie sprowadzał do końca nowe tomy. Także mi prenumerata nie potrzebna :)

150zł niższa cena całości. :cebula:

 

Dziś skończyłem czytać 4 tom. Przyjemny, ale nie tak dobry jak te ze Strażą. :lapka:

 

Teraz miesiąc czekania na kolejne dwa tomy. :rayos:

Odnośnik do komentarza

Co was skłoniło do prenumeraty, brak książki  w stacjonarnych punktach ?. U mnie ma dwóch sprzedawców u których biorę świat dysku, bez problemu książki są na premierę. A kiedy spytałem sprzedawców o dostępność całej serii to bez problemu będzie wspierana przez nich do ostatniego tomu. Koleś powiedział, że nawet jak mu książki nie będą szły, to odeśle i tak do producenta, ale jak już coś ma od premiery, to nie będzie sobie zrażał klientów - nawet jednego, i będzie sprowadzał do końca nowe tomy. Także mi prenumerata nie potrzebna :)

Przychodzi do domu, tom wychodzi po 13 zł, u mnie w sklepie obok przychodziła 1 sztuka tego, no i nie zapomnę kupić xD

 

A co do opakowania, jakbym ja tak paczkę zapakowała, to by mi baby na poczcie kazały dodatkowo podkleić, bo by się mogło rozpaść. Szczególnie, że oni tam u siebie pizgają tymi paczkami. Ja miałam trochę oberwany kartonik.. Nawet jeśli są to twarde okładki, to i tak wypadałoby zadbać o to, żeby nie doszło do klientów, jakby było psu z gardła wyjęte.

Odnośnik do komentarza

Przyszły wczoraj ksiązki, miały być 4 w jednej paczce.. Okazało się, że sa 3, a w środku info, że tom drugi (Zbrojni) wyślą osobno, bo duże zainteresowanie itd. W paczce nie było żadnych blankietow do przelewu, tylko paczka była po prostu za pobraniem. Straszną mają tam dezorganizacje, paczka nadana była 8 października, a Zbrojni mieli być wysłani niby 9 października. Jakby nie mogli zaczekać jednego dnia, wysłać 4 książek na raz i tyle. 

 

Poza tym wszystko spoko, ksiązki są spoko jakości, może poza brzydko przeskalowanymi okładkami. Jednak na tych żółtych/pomarańczowych ksiązkach lepiej to wygląda :D

Edytowane przez A.L.I
Odnośnik do komentarza

Pewnie nie chcieli żebyś zbyt długo czekał i wysłali to co mogli. Dziwne że za pobraniem.

 

W każdym razie wydaje mi się że w przyszłości się wszystko unormuje. Roz(pipi)el jest bo każdy zamawia od innego tomu, a z tego co słyszałem to zainteresowanie jest bardzo duże. Nakłady 1 i 2 tomu były wyczerpane swojego czasu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...