Skocz do zawartości

Świat Dysku


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Też już mam swój egzemplarz. Był w Ruchu w liczbie 3 sztuk, ale ważne że był. :) Wydanie naprawdę dobre. Wielkość książki spoko. Jakość papieru mogłaby być troszkę lepsza, ale jak na kioskowe wydanie jest naprawdę dobrze.

 

Fajnie by było zebrać do końca całą kolekcję. :) Muszę sobie zapisać gdzieś ten grafik wydawniczy.

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

To nie dodruk tylko po prostu nowe wydanie. Jakiś czas temu wystartowało ale jeszcze nie ma chyba całości bo jadą pojedynczo z jakimiś przerwami. Też będę chciał je zdobyć, bo stare wydanie które mam jest słabe, dokładnie to wydanie z KDC. Na tle wydań zagranicznych to ohyda można by powiedzieć.

Odnośnik do komentarza

To nie dodruk tylko po prostu nowe wydanie. Jakiś czas temu wystartowało ale jeszcze nie ma chyba całości bo jadą pojedynczo z jakimiś przerwami. Też będę chciał je zdobyć, bo stare wydanie które mam jest słabe, dokładnie to wydanie z KDC. Na tle wydań zagranicznych to ohyda można by powiedzieć.

Doszli jak widzę w empiku do "Wiatr przez dziurkę od klucza", a ja potrzebuję już tylko "Pieśń" i "Mroczną Wieżę".

 

Ed.

Dobra, widzę, że dwa ostatnie tomy w listopadzie.

Edytowane przez McDrive
Odnośnik do komentarza

Wiatr przez dziurkę od klucza wydano ze 2 lata temu. Ale to się czyta po skończeniu. Mogłabym resztę pożyczyć jakbyś był z Poznania. xD

@ireniqs - to może teraz jeszcze nowe wydanie, jak byłam ostatnio w empiku to było jeszcze stare, ale gość mówił, że to były jakieś dodruki, bo jest wielkie zainteresowanie. W sumie się nie dziwie. Kozak seria. Teraz w październiku dziaram sobie właśnie motyw z Mrocznej :)

Odnośnik do komentarza

Wiatr przez dziurkę od klucza wydano ze 2 lata temu. Ale to się czyta po skończeniu. Mogłabym resztę pożyczyć jakbyś był z Poznania. xD

@ireniqs - to może teraz jeszcze nowe wydanie, jak byłam ostatnio w empiku to było jeszcze stare, ale gość mówił, że to były jakieś dodruki, bo jest wielkie zainteresowanie. W sumie się nie dziwie. Kozak seria. Teraz w październiku dziaram sobie właśnie motyw z Mrocznej :)

Blisko, ale ciągle za daleko(brak prawka-leń mocno), jestem jakieś 60km na południe :P Edytowane przez McDrive
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja jeszcze jestem w trakcie czytania Straży. Skutecznie przyhamowal moje czytanie Shogun, ale teraz w te 3 dni spokojnej zdążę przeczytać.

 

Książka świetna. Parę razy o mało nie popłakałem się ze śmiechu a przebrnalem tylko przez 120 stron. :)

 

W czwartek oczywiście lecę do kiosku. Mam nadzieję że dostanę bez problemu tak jak tom 1.

Odnośnik do komentarza

Książka świetna. Parę razy o mało nie popłakałem się ze śmiechu a przebrnalem tylko przez 120 stron. :)

 

Miałem to samo, stężenie absurdalnego humoru w tej książce jest znacznie większe niż w innych Pratchettach jakie czytałem :obama: w drugiej połowie książki już jest tego trochę mniej, ale nadal klasa panie, klasa :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...