Skocz do zawartości

[*]


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

1 hour ago, krzysiekp392 said:

tak jak kanabis napisał, piłkarz może i legenda, ale ta wiadomość po mnie spływa, bo człowiek wzorowy z niego nie był, raczej w drugą stronę. a że umarła legenda piłki? nie pierwsza i nie ostatnia, takie życie. skoro sam nie szanował swojego życia, ja tym bardziej mam to gdzies.

Co przeżył to jego. 30 lat jechać na kolumbijskim towarze to i tak niezły wyczyn. Nie jeden co dożyje 100 lat będzie miał dużo gorsze/nudniejsze życie niż on do 60.

Edytowane przez SetoPL
Odnośnik do komentarza

 No dokładnie, piłkarz wybitny ale jako człowiek, delikatnie mówiąc nie był wzorem do naśladowania. 

 

Z legend, które o siebie nie dbały to zdecydowanie bardziej jest i będzie mi brak tego chora Jima Lahey'a. I tak wiem, że to porównanie jest od czapy, i jak bardzo ta logika nie była by pokręcona, to imo ten "podrzędny aktorzyna" J.F.D zrobił dla świata więcej dobrego, niż Boski Diego przez te wszystkie lata po zawieszeniu butów na kołku. Aż sam w to nie wierzę, z jednej strony robię sobie jaja, ale z drugiej nie da się zaprzeczyć, że takie są fakty xD. R.I.P Diego, cytując klasyka "dobry był z niego herbatnik". 

 

ps. jest potencjał na mema, Maradona trafia do nieba, staje przed obliczem Pana i... teraz, kto komu podaję rękę boga? :philosoraptor:

 

Odnośnik do komentarza

tak sie zastanawiam, jaka wielka krzywde komu wyrzadzil maradona, ze niektorzy tak go tutaj jadą? ze byl ludzkim scierwem albo "smieciem".

 

on cos komus zrobil? czy samo to, ze cpal i sie stoczyl juz tak o nim swiadczy? bo w sumie slyszalem i czytalem o historiach w ktorych pomagal biednym, organizowal mecze charytatywne i ogolnie byl milym gosciem. pytam powaznie, bo moze nie wiem, nie sledzilem jego zycia.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Ölschmitz napisał:

on cos komus zrobil? czy samo to, ze cpal i sie stoczyl juz tak o nim swiadczy? .

No w sumie tak , a to nie wystarczy? 

Jak chlalem tez uwazam ze bylem scierwem i smieciem i tez jak bylem trzezwy wysylalem sms na choro curke wiec argument o pomaganiu innym jest raczej slaby.

Logiczne jest tez ze jak sie jest od czegos uzaleznionym to to nie tylko klopot danej osoby ale tez i bliskich. Dochodza tez napewno dlugi. Rycie bani najblizszych kolejnym kompromitujacym zdjeciem po kolejnym nieudanym odwyku i kolejnym ich zawodzie.

 

Tak to moje osobiste zdanie ale uwazam ze taka osoba jest zwyklym egoistycznym scierwem. Tym bardziej ze maradona po prostu to lubil. Bo na odwyk mozna isc raz, dwa zeby w koncu zatrybilo ale kazdego kogo znam po kilku odwykach sam mowi ze "wiesz co , chyba masz racje ja za bardzomlubie ten stan"

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, kanabis napisał:

No w sumie tak , a to nie wystarczy? 

Jak chlalem tez uwazam ze bylem scierwem i smieciem i tez jak bylem trzezwy wysylalem sms na choro curke wiec argument o pomaganiu innym jest raczej slaby.

Logiczne jest tez ze jak sie jest od czegos uzaleznionym to to nie tylko klopot danej osoby ale tez i bliskich. Dochodza tez napewno dlugi. Rycie bani najblizszych kolejnym kompromitujacym zdjeciem po kolejnym nieudanym odwyku i kolejnym ich zawodzie.

 

Tak to moje osobiste zdanie ale uwazam ze taka osoba jest zwyklym egoistycznym scierwem. Tym bardziej ze maradona po prostu to lubil. Bo na odwyk mozna isc raz, dwa zeby w koncu zatrybilo ale kazdego kogo znam po kilku odwykach sam mowi ze "wiesz co , chyba masz racje ja za bardzomlubie ten stan"

a ten filmik na którym boski diego napierdala swoją żone czy tam dziewczyne?

 

bez afery się nie obyło, pracownicy domu pogrzebowego zrobili se selfiaczka nad trumną:

maradona-body.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Film na jedynce ogladaliscie wczoraj? 

No ale to trzeba przyznac ze chlop przez te 5 lat 85-90 to przeżył tyle ze mozna byc obdzielic pewnie kilkadziesiat calych życ :obama: Swoja droga jaki to nadludzki organizm. Non stop chlanie, biby , koks a jeszcze na najwyzszym poziomie latał co niedziela. 

Ale mogl se dac juz siana na starosc

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...

Erwin Tumirí wyszedł niemal bez szwanku z katastrofy samolotu z piłkarzami brazylijskiego Chapecoense i teraz znów uniknął śmierci po poważnym wypadku autobusu, w którym zginęło 21 osób.

 

:obama:

 

6900103.3.jpg

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy później...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.