Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare 2


Rekomendowane odpowiedzi

Multiplayer to nie singleplayer gdzie po zgonie wiesz gdzie przeciwnik jest i odrazu sie na niego nastawiasz. Ma mam zastrzezenia do IW ktory nie dal dedykow na PC bo tam gram, powstalby jakies mody ktore naprawily by uszkodzony tryb MP czy serwery gdzie byli by moderatorzy i kickowali kamperow czy nozownikow, lecz IW przenioslo gre z konsol nie ruszajac nic. SnD czy HQ to tylko wylegarnia kamperow bo tam inaczej nie da sie grac. Mi sie podoba Domination, jest respawn, sa punkty do przejecia jak rowniez przeciwnicy do zabica. Jeszcze tylko 3 tygodnie do fulla BC2 i MW2 zegnaj

 

 

3 tygodnie mowisz? a to ciekawe bo wszedzie pisza ze BC2 wychodzi 10 marca

Odnośnik do komentarza

przez takich ludzi wlasnie gra traci sens... biega taki jeden z nozem czy shotem i sie cieszy

No , ja np biegam z nożem taktycznym przy rewolwerze +maraton+lekkie buty+komandos i ciacham wszystkich jak popadnie , wczoraj tak wygrałem trzy meczy z rzędu na free-for-all i radocha jest niezła dla odmiany po S&D ;)

Odnośnie narzekań , rozumiem jeszcze te na kamperów , bo trzeba na prawde być nieźle posranym ze strachu by siedzieć cały mecz w jednych krzakach , ale narzekania na rusherów to już nie ogarniam ?!? Brakuje jeszcze tylko narzekań na tych pośrodku i można łamać płyte...

 

BTW. Do wczoraj nie wiedziałem , że można kosą na raz dwie osoby ciachnąć :teehee:

O co chodzi z tą flarą i turbiną ?:geek:

Edytowane przez TheBesTia
Odnośnik do komentarza

Zaczyna mnie wkurzać ten cały PRESTIŻ wiara gra tylko dla punktów i liczy się wynik indywidualny . TDM nie ma sensu bo to nie gra drużynowa tylko każdy łupie na swoje konto ,zero krycia ,zero wsparcia > poprostu hej do przodu i byle punkty leciały .Osobiście przestaje mnie to bawić .

Można było to zrobić nieco inaczej max 3 poziomy Prestiżu ,ale droga do każdego powinna byc odpowiednio długa ....

Odnośnik do komentarza

Zaczyna mnie wkurzać ten cały PRESTIŻ wiara gra tylko dla punktów i liczy się wynik indywidualny . TDM nie ma sensu bo to nie gra drużynowa tylko każdy łupie na swoje konto ,zero krycia ,zero wsparcia > poprostu hej do przodu i byle punkty leciały .Osobiście przestaje mnie to bawić .

Można było to zrobić nieco inaczej max 3 poziomy Prestiżu ,ale droga do każdego powinna byc odpowiednio długa ....

 

Dokładnie, ja sam mam pierwszy prestiż i 42 poziom po około 60 godzinach gry, w ogóle nie rozumiem całej idei prestiżu.

 

Jakoś w CoD4 po jakimś czasie praktycznie całe serwery miały 55 poziom a poziom "skilla" można było określić np. po kolorach broni, a teraz? Wymyślili 10 prestiżów, które dają tylko pogląd na to, że niektórzy to chyba śpią z padem i nic innego nie robią poza nakur.wianiem w CoD'a.

 

Oczywiście nikt nie zmusza do zmiany prestiżu, ale mnie np. skusiło to, że mam do stworzenia o jedną klasę więcej, co się mocno przydaje.

 

I co, myślałem że sobie po jakimś czasie uzbieram te 250 hedów ze snajpy, ale nie, mam wrażenie że te wszystkie osiągnięcia są dla jakiś nołlajfów. Z resztą, mam prawie 10k killi a według rankingów nawet nie jestem w pierwszym milionie :lol:

 

I też mnie irytuje mnie ten cały TDM, nie gram S&D bo nie mam ochoty grać 30s-1min po czym dostać heda od jakiegoś nakur.wiacza, a potem czekać nie wiadomo ile czasu na nastepną rundę. A TDM? Już mi się nudzi, a wszystkie te samolociki nad łbem doprowadzają do szału. A FFA to coraz częściej spotykam tych pajaców, co to kampią na końcu mapy i zbierają kille na nuke'a, dżizas.

 

Myślałem ze MW2 starczy mi na więcej czasu niż CoD4, a jest wręcz przeciwnie, w czwórkę rozegrałem w multi około 80h ale przejadł mi się ten totalnie noskillowy i prostacki multiplayer, tutaj jest jeszcze gorzej :(

 

Szkoda ze nie mam porównania co do BC2, większość jest zachwycona, ja na razie mogę polegać na BC1 który mi nie za bardzo podpasował przez niektóre motywy i rozwiązania techniczne. Ale jak tak oglądam gameplaye na youtube to BC2 sprawia wrażenie gry, w której jest mnóstwo miodu... a o becie na X'a cicho nadal :(

Odnośnik do komentarza
Gość Pawlo_PL

Bardzo dobrze, że wszyscy się przejechali.Przejrzycie na oczy i przestaniecie psioczyć na Treyarch, a Infinity Ward wychwalać pod niebiosa.Zapewne sami nie sądzili, że CoD4 odniesie sukces na tak wielką skalę, a teraz poczuli się za mocni i zamianili pasję do tworzenia gier na dolary.

Odnośnik do komentarza

I chyba lepiej nie da się tego określić, aczkolwiek ja na Transformersów 2 poszedłem z nastawieniem filmu rozrywkowego i się nie przejechałem, a co do MW2 - z początku wielka frajda i miód, po czasie jednak zaczyna irytować cwaniactwo no-lifeów (akimbo z shotgunami, rasherka z commando, sensory), kamperiada i miliony ton sprzętu nad twoim łbem nie pozwalającymi ci nawet dupska wychylić.

 

Nie wspominam o tym, że po takim czasie gry żadna z map w MW2 nie ma nawet startu do Crasha, Crossfire'a, Vacanta, Strike'a, Districta i Broadcasta. Cholera, w czwórce tyle map było miodnych, a w MW2 na godne uwagi są IMO tylko Terminal, Highrise, Invasion i Afghan. A Estate czy Rust to chyba jakiś kompletny debil stworzył.

 

Przejrzycie na oczy i przestaniecie psioczyć na Treyarch, a Infinity Ward wychwalać pod niebiosa

 

Obie firmy siebie warte. Call of Duty 3 to techniczny bubel (połowa gry to meczarnia przy 30fps) wyglądający IMO gorzej od CoD2. WaW natomiast w multi to kopiuj/wklej z CoD4 + dużo gorsze mapy, a singiel to kompletna bzdura i kretynizm, który na veteranie jest stworzony dla masochistów, którzy muszą się wyszkolić w odrzucaniu granatów co sekundę.

Odnośnik do komentarza

Dobra, skończcie na chwilę psioczenie na grę, w którą i tak gracie :)

 

Ale do rzeczy - maksuję ostatnio 2 snajperki:

 

Barrett .50cal barrett-50cal-prev.jpg i M21 EBR m21-ebr-prev.jpg.

 

O ile gra na HTD to nie problem, bo tam jeden strzał jeden trup to w innych trybach jest spory problem z tym, że jak nie dasz headshota to trzeba trafić 2, a nawet 3 razy gościa. Jak się domyślacie z dużej odległości nie ma to najmniejszego sensu.

 

Zauważyłem, że najlepsze efektu osiąga się na gołej snajperce ewentualnie z FMJ. Poza tym, m21 jest dużo słabsza. Co można jeszcze zrobić, żeby podbić moc tej broni. Są jakieś perki?

 

PS.

"Infinity Ward to Michael Bay branży growej." - co masz na myśli, bo sam tekst brzmi jak coś w stylu hamerykańskiej pseudodziennikarki

Edytowane przez redundantor
Odnośnik do komentarza

 Na cały ten syf fruwający po niebie jest bardzo prosty sposób - perk cold-blooded, do tego jeszcze Stinger najlepiej i po krzyku. Na HBS jest przecież ninja, do tego od czwartego pozomu dający ciche chodzenie - bardzo pomocne w kasowaniu gości którzy chowają się w dziurach i kątach. I nie zgadzam się że skill nie ma znaczenia w tej grze, grałem kiedyś (jeszcze w WaW) z typkami z jednego teamu biegającymi z MP40 którzy w ogóle nie używali aima - tylko hipfire. I mieli z tego efekty. Inny koleś (MW1) przy każdej wymianie ognia kładał się, skakał, cały czas trzymając przecwinika na celowniku. Efekt to 40-50 kills w każdym meczu. 

 

Co do snajperek, to M21 jest najsłabsza i raczej rzadko zabija jednym strzałem. Ale dziwi mnie że Barret potrzebuje u Ciebie aż trzech trafień - może koleś jechał na Painkiller i last stand? W każdym razie ja osobiście polecam tą snajpę w zestawieniu FMJ i thermal scope, stopping power i steady aim - u mnie każdy pada po jednym strzale (sporadycznie zdarzają się wyjątki, jeśli trafienie nie jest do końca czyste), a celownik termiczny bardzo pomaga na wasteland i estate.

 

 

Edytowane przez sabstytut
Odnośnik do komentarza

W każdym razie ja osobiście polecam tą snajpę w zestawieniu FMJ i thermal scope, stopping power i steady aim - u mnie każdy pada po jednym strzale (sporadycznie zdarzają się wyjątki, jeśli trafienie nie jest do końca czyste), a celownik termiczny bardzo pomaga na wasteland i estate.

 

No tak to właśnie w końcu ustawiłem. Gram snajperem, ale dodatkowo noszę 1887 akimbo i nie wstydzę się go używać. Mniej więcej 80% trafien to snajperka, 20 to 1887 Czy jestem kamperem?

Odnośnik do komentarza

Lol, tak wszyscy sie przejechali na tej grze podobno... Ja narazie naliczyłem koło 10 osób z tego forum, bo inne fora mnie nie obchodzą. Ale będe się z was wszystkich śmiał, jak jednak BC2 nie będzie takie och i ach ani CoD6, robiony przez wasz ukochany Treyarch :] Tylko znając życie, to Cod6, będzie kalką MW2, ale oczywiście nikt tego nie będzie widział i bedzie mega wypas gra, bo zablokowali granatiniki na S$D i pozmieniają killstreaki, że zamiast np. Harriera, bedziesz sobie mógł ustawić nalot np, jakiegoś tam radzieckiego aeroplana np. Ił2 czy co tam jeszcze. Albo za 25 kili zamiast atomówki będzie atakowała graczy sfora dzikich świń w kaskach :) Ale Treyarch są fajni..

Edytowane przez Ferris71
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja do killstreakow i atomówki też nic nie mam, moze dlatego, że rzadko pozwalam przeciwnej drużynie ją nabić ;) Ale ogólnie problemem jest to, że teraz na to wszyscy narzekają, a jak Treyarch (czy jak to tam się pisze), da podobną rzecz, to pewnie będa ludzie pjali z zachwytu. I myśle, że jak to będzie to na bank wstawią do gry rakiete V1 lub V2, która będzie działać tak jak teraz Predator albo właśnie jako "Bumba".

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...