Skocz do zawartości

bieganie


Rekomendowane odpowiedzi

nie do końca po pasie startowym, droga kołowania dla odrzutowców, równa betonowa. Była też dycha, może ich gdzieś dalej wypuścili, ale nie sądzę żeby tyle hołoty wpuścili z butelkami na pas startowy, żeby później jakiś mig ją przemielił w silniku :) 

Wiatru najbardziej się obawiałem, bo na takiej przestrzeni to dyma równo. Pogoda na szczęście idealna, jakieś 13 stopni, mglisto, lekka mżawka i bezwietrznie. Praktycznie cały czas  biegło się prosto, z rytmu wybijały dwie nawrotki gdzie trzeba było zwolnić praktycznie do zera lub wchodzić szerokim łukiem.  

Odnośnik do komentarza

pierwsze 3km było spoko i wszystko kontrolowałem, ale to było dalekie od komfortu :P  mogłem już nawet ocenić czy będzie czas na jaki liczę. Potem to już coraz większa walka żeby utrzymać założone tempo. 

 

dużej rozbieżności tempowej nie było : 3:37/ 3:47/ 3:47/ 3:50 ostatni byłby około 3:40  

Edytowane przez D.B. Cooper
Odnośnik do komentarza

biegnie się tak jak forma pozwala. Jest ciężko od początku, ale nie na tyle żeby zwolnić, to wszystko zależy od wytrenowania no i od głowy żeby w tym bólu wytrwać. tylko jak forma pozwala lecieć 4:00/km to jaka by ta głowa nie była 3:50/km się nie pobiegnie. Takiego uczucia, że zaraz umrę to nie ma, jak jest źle to automatycznie się zwalnia. 

Odnośnik do komentarza

Kosmos. Mnie to zawsze zastanawia, czy przy mocnym tempie ten dyskomfort to tylko dyskomfort, czy istnieje ryzyko, że na przykład serce wysiądzie, albo padnę xd. Bo nogi ciągną, ale płuca nie dają rady i jakoś tak ciemno przed oczami się robi.

Na krótkich dystansach to raczej jest szansa że np się porzygasz za metą, albo wcześniej jak przedobrzysz. No 5km to taki dystans że raczej cały czas lecisz "w trupa". Na dłuższych, to mogą mięśnie albo całe ciało odmówić posłuszeństwa, jak chociażby w tym roku Michałowi Podsiadłowskiemu w Sierakowie na 1/2 IM, czy Dominice Stelmach w zeszłym tygodniu na maratonie w Poznaniu, czy Kenijce na maratonie warszawskim w tym roku, można relacje/filmy zobaczyć w necie.

Odnośnik do komentarza

 

 

Kochani biegacze,

 

z ogromną przykrością musimy ogłosić, że nie opublikujemy wyników biegu na 5KM i jedyne co ogłosimy to zwycięzców poszczególnych kategorii. Przyczyną jest usterka techniczna sprzętu elektronicznego. Udało nam się ją naprawić dopiero przed biegiem na 10KM - z tego biegu publikujemy kompletne wyniki.

 

Przez 3 ostatnie lata organizacji biegów nigdy nam się to nie wydarzyło, dlatego sytuacja ta jest dla nas niezwykle trudna. Zdecydowanie nie jest to standard, do którego Was przyzwyczailiśmy i z którym chcielibyśmy aby kojarzono nasz bieg.

 

Wszystkich uczestników biegu na 5KM bardzo serdecznie PRZEPRASZAMY. Dołożymy wszelkich możliwych wysiłków, aby taka sytuacja nigdy już nie miała miejsca.

 

Wszystkim biegaczom biorącym udział w biegu na 5KM chcemy zaoferować, w ramach zadośćuczynienia, 15 zł rabatu na dowolny bieg z serii SKYWAYRUN w roku 2018. Z dotkniętymi błędem uczestnikami będziemy kontaktować się mailowo.

 

Pomimo zaistniałej sytuacji mamy nadzieje, że bawiliście się wspaniale podczas ostatniego biegu SKYWAYRUN i dacie nam szansę aby ponownie Was do siebie przekonać przy okazji kolejnych biegów.

 

Wołajcie ragusa

Odnośnik do komentarza

Mam wszystko, ale w glowie siedzi mi i tak.

Czapke zgubiłem ostatnio, musze się przejść do Decathlonu, tak to wszystko mam. Kupilem ze dwa lata temu komiiarke jacka wolfskina droga była, ale warto. Jednak przy mrozie na gebe zakładam, bo znowu mam schize ze gardło będzie boleć.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...