Skocz do zawartości

bieganie


Rekomendowane odpowiedzi

Ja zrobilem sobie dwa tyg. Teraz juz od listopada lece planem. Na twoim miejscu tez by, skrocil w sumie i tak teraz to wiekszosc dlugich wolniejszych wybiegan pewnie tez bedziesz miec to organizm i tak sie poregeneruje czy fizycznie czy psychicznie ;)

 

Michaelis to pewnie chu,jem macha tym panienkom bo bez majtek biega.

Biedne dziewczyny

Czemu biedne?

No biedne przeciez sie zadna nie oprze a na sadzenie drzewa budowe domu i wspolny kredyt na 25 lat liczyc nie moga

Odnośnik do komentarza

Jasne, że biegnij. Piątek, sobota odpoczniesz wystarczająco. Tylko nie zajeżdżaj się już na nim. Takie długie przerwy między ostatnim treningiem, a startem też wskazane nie są. W piątek jeszcze coś lekkiego bym zrobił. Chociaż takie 30 min lekkiego + 5x100/100 żeby nogi rozkręcić.

Edytowane przez D.B. Cooper
Odnośnik do komentarza

Wlasnie wracam z tego badania wydolnosci. Zadowolony jestem mega, wszystko ladnie pieknie w dodatku jaka dupeczka w pokoju :obama:

 

Wszysciutko jak na tacy, hr max ktory okazal sie o 4 uderzenia wyzszy niz z moich testow, pulap tlenowy, dokladnie oznaczony pulap kiedy zaczyna sie wysilek beztlenowy czyli 3 zakres. Za darmoszke badanie na tanicie. Fajny temat napewno jeszcze tam zawitam za jakies dwa sezony. Spoko takie badania bo mozna ulozyc trening juz idealnie pod swoj organizm.

Odnośnik do komentarza

No tak mam, niestety, jak mi się czasami zachce to nie ma przebacz. Dziś też ciekawie. Walnąłem po pracy kawę, kilka ciastków owsianych i sok z buraka, no niezły miks. Podczas biegu zaczęło się to wszystko kłócić w żołądku i któreś z nich chciało uciec drogą, którą weszło, ale potem lepiej się poznali i chcieli razem uciekać już tą prawidłową drogą, tylko, że bardzo im się spieszyło. No, ale weszło 7 km z narastającym tempem, 8 podbiegów po 100m i dzida do domu, takie intensywne 11 km.

Odnośnik do komentarza

Ja moge pomarudzic w druga strone. Dzis wieczorem zrobili taka saune w silowni, ze pozniej na maszynach sie przykleilem do siedzenia od potu. Chyba najgorsze 5 kilometrow w moim zyciu. Jak ktos za szyba na zewnatrz przebiegl, to az kurwy lecialy w myslach z zazdrosci. Ja zawsze mam sranie, jak slysze w radiu na sluchawkach Despacito.

 

W czwartek ostatnie 5 kilometrow przed biegiem w niedziele.

Odnośnik do komentarza

Endomondo od dwóch treningów robi mnie w bambuko, a polmaraton sam się nie ogarnie

Myślałem o polar/Garmin do 500 ale forerunner 35 już trochę przewyższa ten pułap. Warto dopłacać czy brać 30.albo inny model? Pozdrawiam kolegów

 

Tez zastanawialem sie nad Garmin 35, ale ostatecznie chyba zdecyduje sie na 235. Black Friday juz za tydzien, wiec wszystko zalezy od promocji.

Odnośnik do komentarza

 

Endomondo od dwóch treningów robi mnie w bambuko, a polmaraton sam się nie ogarnie

Myślałem o polar/Garmin do 500 ale forerunner 35 już trochę przewyższa ten pułap. Warto dopłacać czy brać 30.albo inny model? Pozdrawiam kolegów

 

Tez zastanawialem sie nad Garmin 35, ale ostatecznie chyba zdecyduje sie na 235. Black Friday juz za tydzien, wiec wszystko zalezy od promocji.

 

Na amazonie póki co nic ciekawego nie ma... Daj znać, proszę, jakbyś coś zauważył. 

Do świąt nie będę czekał bo poczta wtedy dopiero wariuje

Odnośnik do komentarza

Jeszcze odnosnie badani chcialem zwrocic honor biezniakom elektrycznym, tutaj bieznia byla dwa razy szersza i dluzsza niz co bylem na silce, wentylatpr z przodu, klima i musze przyznac ze oprocz tego ze chyba bym sie zes.ral z nudow bieglo sie calkiem ok. Takze po prostu chu.jowe warunki panowaly na tej silowni co bylem, w optymalnych dla zmarzlakow calkiem spoko opcja taka bieznia. Chociaz nie wyobrazam sobie wybiegan >10km :yao:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...