Skocz do zawartości

bieganie


Rekomendowane odpowiedzi

To na wyższy poziom biegowy też nie wejdziesz. Wszystkie książki o tym piszą. Nie ma u ciebie regeneracji, a regeneracja to nie tylko leżenie fają do góry. Kilometraż tygodniowy też trzeba wybiegać i można to nabić takimi regeneracyjnymi biegami. 2 treningi mocne, reszta to człapanie z siłą biegową i przebieżkami. To musì się zazębiać, a nie ciągłe biegi na pograniczu. To takie pie.rdolenie o męczeniu psychicznym przy takim biegu, zrób trening do odciny to na drugi dzień nie będziesz myślał o prześpieszeniu. Potem dzień wolny i MOC się kumuluje czaisz ku.rwa?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

tydzień do debiutu w maratonie. Wczoraj 20km rozbiegania, a dziś ostatni mocniejszy akcent BNP 2km/6km/3km/1km. Teraz już wygaszanie pieców i stopniowe schodzenie z kilometrażem. Ładowanie węgli i dużo płynów. Zwiększam też magnez i potas. 

Nie wiem jak to będzie, 3 tyg przerwy wybiło mnie z rytmu i nie zrealizowałem tego co chciałem. Miałem zrobić dwie trzydziestki, nie zrobiłem żadnej. 2x20km udało się tylko zrobić, nie chciałem też przeciążać nogi żeby kontuzja nie wróciła. Miałem odpuścić ten start no ale 80 zł :cebula:

 

ku.rwa nawet w przyśpieszonym tempie to trwa wieczność xd plus taki, że trasa wydaje się dosyć płaska. No i pogoda żeby dopisała. 

 

niby już nie mogę się doczekać aż stanę na linii startu, ale jednak czuję poddenerwowanie i respekt przed dystansem.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
48 minut temu, D.B. Cooper napisał:

nogi żeby kontuzja nie wróciła. Miałem odpuścić ten start no ale 80 zł :cebula:

Jak zapisywałem się na półmaraton w Gdyni to wyskoczyła opcja, żeby za 5 zł wykupić ubezpieczenie od wycofania, to wziąłem na wszelki wypadek, nigdy nie wiadomo co będzie. No i nie wystartowałem przez kolano, to zwróciłem się o zwrot hajsu. Organizator odesłał mnie do ubezpieczyciela, złożyłem wniosek o wypłatę kasy, a Ci zdziwieni, że w ogóle co ja chcę. Finalnie, hajsu nie oddali, bo nie dołączyłem żadnej dokumentacji medycznej, że miałem kontuzję. (pipi), co za naciągactwo.

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, D.B. Cooper napisał:

ogólnie spoko opcja i pewnie większość wykupiła, sam też bym brał. Szkoda, że w praktyce jak widać to nie działa i dodatkowo jeszcze zarobili na tym. Ciekawe jak to było ujęte w regulaminie. Było coś, że trzeba przedstawiać dokumentacje, klepsydry, bilety lotnicze czy nie trzeba było podawać powodu?

Było napisane, że  gwarantuje wycofanie się niezależnie od przyczyny, ale widać organizator swoje, a ubezpieczyciel swoje.

Odnośnik do komentarza

Żadna nowość zazwyczaj do pewnego momentu można przenieść numer startowy na inne nazwisko ale to też nie reguła. Możliwość odzyskania opłaty startowej to raczej rzadkość a organizatorzy w takich przypadkach zazwyczaj zasłaniają się regulaminem.

Z ciekawości ile ta opłata wynosiła?

edit. doczytałem poprzednią stronę no nie ładnie się zachowali.

Edytowane przez kes
Odnośnik do komentarza

Pewnie bym tak wywnioskowal ale mam skarpetki asicsa za 60 polskich zlotych i wybiegane w nich w brooksach ponad 1500km bez odciskow ;)

Poza tym w startowkach biegajac w tych samych skarpetach nic mi sie nie robi. Takze to musi by  wina butow ewentualnie wkladki. Juz zmienilem wkladke z tych kalenjowskich na te ze starych brooksow i jest troche lepiej. Kupilem tez masc w decatlonie przeciw otarciom i odparzeniom i zobaczymy. 

Odnośnik do komentarza

4:55 to chyba dobry czas na debiut maratoński?

 

Spoiler

oczywiście tempo 4:55/km

wynik 3:28 z zegarka 3:27, ale minuta w tą czy w tą to bez różnicy. 

 

ściana w maratonie? jaka ściana? ścianę wymyśliliście wy, dziennikarze. 

 

może potem coś napiszę więcej, bo nie dawno wróciłem i jestem wyje.bany totalnie. 

 

  • Plusik 5
  • Lubię! 3
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Szacun ziomeczku, ja juz po 2/3 runmageddonow. Wczoraj poszedl rekrut w gdyni. Kapiel w 6 stopniowym morzu 6 razy included, oczywiscie z nurkowaniem pod drutami. Dzis rano myslalem ze umre. No ale popoludniu juz bylo kopanie ogrodka na dzialeczce i rąbanie leszczyny siekiera. Nie ma lekkiej gry. Za poltora tyg beskidy i wkroczenie na olimp.

Edytowane przez kanabis
  • Plusik 4
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...