Skocz do zawartości

bieganie


Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, Grzegorzo napisał:

bardzo prawdopodobne, że też będę na tym biegu. w jaki czas celujesz?

W ukończenie ;) a serio to jak będzie poniżej godziny to będe szczęśliwy,więzadło już ok,ale problem jest z odsyskaniem elstyczności,dlatego to wyglada jak świnski trucht a nie bieg ;) Tak będziesz to się namierzymy i pójdzie pamietkowa fotka ;)

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Litwin81 napisał:

W ukończenie ;) a serio to jak będzie poniżej godziny to będe szczęśliwy,więzadło już ok,ale problem jest z odsyskaniem elstyczności,dlatego to wyglada jak świnski trucht a nie bieg ;) Tak będziesz to się namierzymy i pójdzie pamietkowa fotka ;)

słabo bo dali sporo biletów. Będzie mega korek na trasie

Odnośnik do komentarza

Wczoraj przejechalem sie bo akurat byly niedaleko(25km) a i pokibicowac Dabrowskiemu bo startowal Mistrzostwa Polski na 10 000m.

 

Powiem tak, jesli na zywo tak wyglada top Polski to ja nie wiem co musi robic top swiata. Jak zwierzeta. Dabrowski byl chyba zaraz za dziesiatka z czasem 30:25 bodajze. Tutaj juz mial sie z kim scigac nie jak na naszych odpustach.

 

Zwyciezca mial czas 28:50 :mog:  biegl jak jakas je,bana maszyna. Czujecie biec cale 10km tempem z 2 na przodzie? XD Na moim supergarminie to nawet nie wiem czy ta 2 jest :obama:

 

Ale oni serio biegaja juz jak zwierzeta, masakryczne odbicie, dlugosc kroku to chyba jak trzy moje, naprawde mega imponujaco to wyglada. Fajnie takie cos na zywo obejrzec. Ponoc maja byc w toruniu mistrzostwa europy w lekkiej w ktiryms tam roku, chyba sie przejade.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, kanabis napisał:

 

 

Powiem tak, jesli na zywo tak wyglada top Polski to ja nie wiem co musi robic top swiata. Jak zwierzeta. Dabrowski byl chyba zaraz za dziesiatka z czasem 30:25 bodajze. Tutaj juz mial sie z kim scigac nie jak na naszych odpustach.

 

no to ładnie pobiegł. Wiadomo, że na biegu ulicznym tyle by nie nabiegał, chociaż na bieżni też muszą być sprzyjające warunki, głownie brak wiatru. 

 

1 godzinę temu, kanabis napisał:

 

Zwyciezca mial czas 28:50 :mog:  biegl jak jakas je,bana maszyna. Czujecie biec cale 10km tempem z 2 na przodzie? XD Na moim supergarminie to nawet nie wiem czy ta 2 jest :obama:

 

a czujesz biec z 2 na przodzie maraton?:sapek: Nawet Polakowi prawie to się udało tempo 3:01 rekord Polski. 

 

zejdźmy jednak na ziemie do naszych ogórkowych zawodów. Ktoś biegnie na 3 maja? Ja się zastanawiam, wczoraj robiłem rozbieganie i tętno wysoko jeszcze po maratonie. W dodatku ma być z 26 stopni, a start wymyślili sobie na 13:30, więc będzie dobra patelnia. 

 

 

Odnośnik do komentarza

Kur.wa w maju starty w godz 12-13 :yao:

 

Organizatorem musi byc jakis sadystyczny zje,b. 

Rok temu na kurpiowskim bylo tak samo, 30 w cieniu a start byl chyba o 11 czy 12 xD szykowalem sie poprawic moze czas na dyszke ale po pierwszych km juz wiedzialem ze to bedzie bieg aby sobie przebiec. Dopiero 10 godzina a ja dzis wrocilem ze stromych podbiegow zeby zrobic ostatni szlif przed gorami i po 35 minutach juz sie topilem to co mowic tak w poludnie 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...