Skocz do zawartości

bieganie


Rekomendowane odpowiedzi

Czerwiec+ lipiec+ sierpien liczba km 33

Wrzesien liczba km 43

 

No jakby nie bylo chyba idzie ku dobremu. Aby do listopada dojsc do jako takiego porzadku bo narazie po 5km biegam i powoli zwiekszam i zaczac normalne juz przygotowania do nastepnego sezonu. Dziekuje ze pytasz :*

 

Ale wy kur.wa cos robicie wogole czy nie bo odkad u mnie je.blo temat przycichl? Zero chwalenia sie zyciowkami a sezon w pelni co jest kjr.wa raz dwa sie meldowac

@krupek @Maus @D.B. Cooper @Grabek @MichAelis @Krystyna JJanda

Odnośnik do komentarza

Mi wczoraj wpadła niejako życiówka na 10 km, bieg był wprawdzie na 10,5 km (w rzeczywistości 10,7), bo to bieg towarzyszący do półmaratonu, ale międzyczas z 10 km to 37:06 a więc szybciej niż planowałem. W ciągu dwóch lat chce pobiec dychę w 35 minut.

 

To co zrobił wczoraj w Berlinie Kipchoge to kosmos, ja nawet interwałów po 400 m nie biegam na takich prędkościach :D

Edytowane przez xbor
Odnośnik do komentarza

Brawo ty.

 

Dobra panowie moj spanialy 735xt zaczyna walic w chu.ja. 

Ostatnio dzieje sie tak ze czy to z klaty czy z nadgarstka zeby mi mierzyl tetno musze go wylaczyc i wlaczyc. Wtedy wszystko dziala elegancko a na nastepny dzien jest tak ze nie moze zlapac pulsu. Restartuje go i dziala idealnie. 

 

Co radzicie , jakby nie bylo to nie jest zegarek za 200zl zeby olac, wysylac chu.jom na gwarancji?

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, kanabis napisał:

Swieca, po prostu nie wyswietla pulsu na ekranie jak zresetuje zegarek lapie od razu. No aktualizacje chyba mam bo codziennie sie lacze prawie z garmin connect chyba ze jakos inaczej ja sie pobiera

Na kazdej tarczy?

Odnośnik do komentarza
W dniu 17.09.2018 o 14:24, kanabis napisał:

Mam cie na endomondo wiec wiem co robisz. Pedziu

coś tam się ruszam, ale forma żadna. Ogólnie to prócz debiutu w maratonie to bardzo słaby sezon, zero życiówek, bardzo mało startów. 

Biegniesz  w Susku? Jestem zapisany i chyba wystartuje, ale o dobry wynik nie ma szans. Byłem pewien, że to ostatni weekend października, a to już za 2 tyg.

Zrobiłem dziś 5x1km po około 4:00/km żeby zobaczyć jak czuje się na tych prędkościach i jakoś ciężko nie było, miałem rezerwę, ale 10km ciągiem to na pewno nie pobiegnę jak rok temu. Za tydzień zrobię sobie jeszcze test na 5km. 

 

a że garmin się coś popsuł to nic nadzwyczajnego. U mnie do tej pory nie działa przesyłanie przez wifi i póki co to olałem. Może pod koniec gwarancji wyślę. 

Ludzie bardzo chwalą serwis, zobaczymy co u ciebie zrobią.

Odnośnik do komentarza

Nie biegne ja dopiero od tego miesiaca zaczalem cos biegac po prawie 4 miechach przerwy. Biegam max 5km narazie xD W Susku mozliwe ze bede ale jako kibic. 

 

Jak chcesz to (pipi).ne na 5 kilometrze transparent NIE MA MOCNEGO NA DB COOPERA FORUMOWEGO, DABROWSKI TO KUR.WA

 

2 godziny temu, krupek napisał:

Też go chciałem kupić, ale widzę, że chyba nie warto xd

Nie no to nie jakis powazny defekt ale nie bede restartowal co trening zegarka. Ogolnie zegarek mega jesli chodzi o funkcje,

Odnośnik do komentarza

Ale ruch w temacie. Odkąd się zapisałem na siłkę to tylko bieżnia elektryczna. Tak po 5 km, dobra opcja gdy jest klimatyzacja i zawsze woda pod ręką. Raczej już amatorskie zawody mnie nie kręcą. Trochę biznes się z tego zrobił. No ale mam ze 20 medali i nikt mi nie zabierze. Szkoda tylko, że ten najcenniejszy za półmaraton był z plastiku i się rozyebał :kaz: 

Odnośnik do komentarza

Nie zrezygnowałem z biegania tylko z zawodów. Nadal jestem w stanie przebiec piątkę w jakieś 22 minuty, ale jakby było z dyszką to nie wiem. No ale jechanie na zawody, płacenie za pakiety, No nie wiem jakoś mnie nie grzeje. Może to tylko chwilowe, ale ostatnio wolę polatać sobie samemu niż w takim tłumie. Może się coś zmieni i gdzieś się zapiszę 

Odnośnik do komentarza

A wlasnie pan Kosmos tez przeciez biegal wybacz za pominiecie. 

 

Co wy tam nie macie jakis kameralnych zawodow z pakietami za 20zl? 

Ja sobie niewyobrazam u siebie nie wystartowac w zawodach. Zaje,bista sprawa kazdy sie z kazdym zna, przyjacielska atmosfera, zarciki, zdjecia potem jakas biesiada przy stole, ciasto, kielbaski. 

 

Przeciez nie trzeba startowac w tych duzych zaje,banych tlocznych biegach z milionem osob i osobami ktorzy robia polmaraton w 3 godz. W lomzy w zimowym biegu to nawet szwedzki stol byl :D Takie niewielkie biegi sa mega klimatyczne.A medale nierzadko fajniejsze i pakiety startowe niz w tych zdzierczych duzych imprezach z pakietami za 80zl

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...