Skocz do zawartości

bieganie


Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, D.B. Cooper napisał:

zmuszasz się czy pijesz ze smakiem? No nie ma szans żeby mi przeszedł przez gardło...

Stary ale probowales? Buraki sa slodkie to nie jest jakis sok z pomidora czy innego selera. Choc przyznam ze sam moze srednio smakowac ale ja dodaje jedno jablko i jest naprawde dobry. Sam zauwazylem ze bardziej tutaj dziala psycha, zauwazylem u siebie ze jeszcze lyka nie wzialem a juz mam morde wykrecona. A napilem sie i , o nie takie zle.

Odnośnik do komentarza

Ja robię z buraków, marchewek i jabłka dla dodania trochę lepszego smaku. Na początku się zmuszałem, ale teraz już całkiem nieźle wchodzi. Piję praktycznie codziennie od kilku miesięcy, ale po bieganiu. Można szybko wypić, a od razu po przegryźć bananem dla zabicia posmaku.

 

Ciężko mówić o jakiś lepszych rezultatach (jednak hardkorowy trening jest najlepszy :) ), no ale myślę, że taki sok to samo zdrowie. Samo przygotowanie soku + mycie sprzętu trwa max 20 minut więc ujdzie.

 

Przed bieganiem raczej nie byłoby opcji wypicia (zwłaszcza przed szybszym bieganiem) po prostu zabierałbym ze sobą zbędny balast. 

Odnośnik do komentarza

Carles ale to ponoc nie dziala jak no kreatyna czyli po czasie kiedy organizm nasyci nia miesnie tylko bardziej doraznie jak przedtreningowka wiec jak ty go pijesz po to raczej jak ma zadzialac :D Ja pije 2h przed treningiem wiec raczej o balascie juz nie ma mowy. No ale wiadomo prozdrowotnie to i tak mega bomba witamin i innych prozdrowotnych skladnikow wiec napewno warto :)

 

Ja kiedys mialem zamiar pic codziennie soki z selera, pora, marchwii, pietruszki. Ale sie zes.ralem po tym i zrezygnowalem

Odnośnik do komentarza

Właśnie podchodzę do tego raczej tak ogólnie prozdrowotnie. Ale może kiedyś spróbuje z czystej ciekawości parę godzin przed bieganiem. :)

Teraz już muszę kupować warzywa i z nich robić sok, ale przez pierwszych kilka tygodni miałem z własnego ogródka - to dopiero musiał być kosmos jeżeli chodzi o pożywność. Chociaż zrobienie takiego soku trwało dwa razy dłużej, bo marchewki mniejsze i koślawe i ciężko się skrobało. W sklepie to wiadomo jakie nasterydowane kloce.

 

Figaro, wbrew pozorom owoce warto traktować jako dobre słodycze i nie przeginać z nimi pały jeżeli chodzi o ilości.

Odnośnik do komentarza

Tez mam dzialke ale chu,j tam rosnie tak naprawde jak sie nie nawozi, musze od dziewczyny wziac jakis nawozow krowich czy kurzych. Wyhodowalem bardzo ladne cukinie, pomidory i papryczki czili. Ale marchewki to jakies siur.ki. Ale burak chyba nie ma sporych wymagan to w nast sezonie w niego zainwestuje na dzialce :D

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, kanabis napisał:

Stary ale probowales? Buraki sa slodkie to nie jest jakis sok z pomidora czy innego selera. Choc przyznam ze sam moze srednio smakowac ale ja dodaje jedno jablko i jest naprawde dobry. Sam zauwazylem ze bardziej tutaj dziala psycha, zauwazylem u siebie ze jeszcze lyka nie wzialem a juz mam morde wykrecona. A napilem sie i , o nie takie zle.

no średnio mnie przekonałeś :/ ale kupie jakiegoś gotowca z jakimiś dodatkowymi owocami. Powinienem pić bo hemoglobina mi się obniżyła. Póki co przyjmuję buraka w tabletkach. Pewnie za wiele go tam nie ma, ale zero zabawy i nie przyjemności smakowych. 

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję, że zdrowie dopisze i uda mi się wystartować w marcu w półmaratonie, a potem w kwietniu w maratonie. Póki co, ciągle mam bóle w spinających się mięśniach i bieganie nie daje za dużo frajdy. No, ale działam, robię ćwiczenia, rozciągam, rolluje i chodzę do fizjo.

 

Jakie rollera używacie? Ja obecnie mam twardy i zawsze takiego używałem, ale na stronie Blackroll można uzupełnić taką ankietę, żeby dobrało nam roller i tam mi wychodzi, że na moje przewlekłe spięcia lepszy dla mnie byłby miękki medyczny. Zawsze wydawało mi się, że twardy jest lepszy na takie dolegliwości. Myślę, czy nie sprawić sobie drugiego miękkiego i nie popróbować.

Odnośnik do komentarza

Ja juz nie pamietam jaki mam. W sumie to chyba nawet ty mi go polecales wlasnie z blackrolla. 

 

Ja zadnych planow nie mam na ten rok. Bo nie mam pojecia jak bedzie progress szedl. Ale raczej final w Susku na 10km z jakas zyciowka byloby ok. O polmaratonie nie mysle narazie. Narazie to przebieglem najwiecej 8km jakims tempem 6min a i tak to byl najdluzszy dystans od 7 miesiecy. 

Powiem wam ze po przerwie pol rocznej zdecydowanie szybciej idzie wrocic do poziomu na silowni niz wytrzymalosciowego. Na silowi to w sumie juz wrocilem do dawnych treningow a z bieganiem jest ciezko. Wyglada w sumie jakbym znowu od zera zaczynal. Chco w sumie oatrzylem na garminie to rok temu wazylem 6kg mniej a to tez moze miec wplyw na bieganie :D

Odnośnik do komentarza

ja mam jakiś miękki z martesa za 20 zł i ręczny z wypustkami. Tym drugim teraz roluje okostną piszczela bo zaczyna się odzywać :/ rok temu przed maratonem ten sam problem. Mój główny cel to maraton, ale na dychę też w Susku chciałbym się poprawić. No i jest jeszcze jeden poje.bany pomysł na ten rok, ale czy to wyjdzie, czy zdrowie pozwoli to się zobaczy :) 

Odnośnik do komentarza

nie boję się, biorę vit c+tran+d3. Grecja? byłem na wczasach. Źle znoszę bieganie w takim skwarze.

 

tak serio to myślałem o 70km na mazurach, ale zobaczymy, nie mam na to ciśnienia. Jest dopiero styczeń, a ja już się sypię :) najpierw trzeba dotrwać do maratonu. Trening póki co idzie dobrze, zaraz ruszam na 21 km. II zakres i BNP też już robione od stycznia. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No wiem o co chodzi. Ja teraz waze 81. Tez sporo jesli chodzi o bieganie. Jak bylem w wawie na badaniach wydolnosciowych to pan powiedzial ze nie ma zlotego srodka jesli chodzi o bodybuilding i bieganie. Albo jedno albo drugie. Ale mysle wazyc te 75 przy 177 i po prostu biegac jak najlepiej trzymajac jako taka sylwetke, i tak na jakies kariery nie licze wiec bez cisnienia i wazenia 55kg jak biegacze mojego wzrostu

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...