Skocz do zawartości

bieganie


Rekomendowane odpowiedzi

9 lat to malo by cokolwiek stwierdzic oprocz tego ze odziedziczyl dobre geny i jak widac odpowiednie wlokna miesniowe. Akurat bywalem co roku sedzia pzla na zawodach z kwalifikacjami do zawodow wojewodzkich wiec czesto widzialem jak sie niektorzy rozwijaja z roku na rok. Nie przewidzisz warunkow fizycznych juz doroslego dzieciaka czy beda odpowiednie do biegania dlugodystansowego i tego jak sie rozwinie w okresie dojrzewania. Byl taki przyklad dobrze zapowiadajacego sie dzieciaka, drobniutki, krotki tulow dlugie nogi no jak kenijszyk tyle ze albinos piekna technika biegu. Zawsze awans do zawodow rangi wojewodzkiej. Nagle gdzies zniknal, burza hormonow drastyczna zmiana sylwetki, wzrostu, zmeznial. Dalej biegal ok ale juz bez szans na czolowke zawodow. 

 

Ale wiadomo zawsze jak taki profit w postaci genu daje nam natura to glupota jest z tego nieskorzystac. A jesli dzieciak lubi biegac to wogole  zaje,biscie bo za malolata kompletnie mnie to nie jaralo mimo ze stary biegal. Nudy w chu,j nie to co pileczka albo sciganki na 60m. 

 

 

Odnośnik do komentarza

Wez nic nie mow xD Najlepsze bylo jak ktos wrzucil zdjecie na fb z 1 polmaratonu kurpiowskiego chyba poczatek lat 90 i jak porownac stadion to nic sie nie zmienilo procz wiat xD Jak u nas to zawody zuzlowe moznaby robic beskitu. Taka siara w chu.j tym bardziej ze taka wiocha kolo nas Kadzidło 4tys mieszkancow ma taki sliczny kompleks lekkoatletyczny 

obraz_1632.jpg

 

Ale niby teraz radnymi sporo sportowcow amatorow zostalo wiec to sie ma zmienic. Wogole w takiej ragusowej lomzy maja stadion taki ze byly rozgrywane mistrzostwa polski w biegu na 10tys metrow

Odnośnik do komentarza

oczywiście uzupełniałem w czasie biegu. Jeden żelik wleciał i 2 cukierki+ izo i woda. Nie czułem, że brak mi sił tylko nogi w dupę od 25 km już włażą. Nie wiem co musi być na takim ultra... 

 

to jedna z dwóch zaplanowanych trzydziestek, kolejna dopiero 2 tyg przed maratonem. Tylko mocniejsza bo z wplecionym drugim zakresem. 

Odnośnik do komentarza

Ja w piątek 20 km robiłem, no i tak po pracy to średnio jednak, pospinany byłem trochę. Jakos szczególnie się nie dojechałem, trochę biodro pobolewa jeszcze.

 

A żelik też sobie zjadłem, bo to potem mniejszy zjazd jest i lepsza regeneracja.

Chyba zrobię jeszcze 25 w lutym, a w marcu 30 jak będą siły i chęci.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...