Skocz do zawartości

bieganie


Rekomendowane odpowiedzi

Napewno chce zaliczyc krolewski dystans ale narazie nie mam w planach. 

Fizycznie spoko ale psychicznie nie jestem gotowy na trening do maratonu i jakies wybiegania 30km. Oj nie nie nie. 

fxX4wsM.jpg

 

Po tym runmageddonie w gorach i 25km z przeszkodami nabralem urazu do biegow dluzszych niz 10km. I jeszcze mi nie przeszlo. Jesli zawiodlem moich fanow to wiedzcie 



mam to w du.pie :yakubu:

Odnośnik do komentarza

Z tymi trzydziestkami to też bez przesady, ja zrobiłem może ze dwie. Za to tych biegów 20-24km już trochę było. 

No trzeba trochę więcej czasu poświęcić na trening i jest więcej tych kilometrów, ale płuc nie wypluwamy. Przynajmniej w pierwszej połowie przygotowań. Dlatego maraton to dla mnie tylko wiosną jak orlen. Mocno przetrenować zimę, a jak robi się już przyjemniej i cieplej to podkręcić śrubę. Tylko trzeba dużo samozaparcia żeby zimę przetrwać w treningu, ale wolę tak niż w lipcu i sierpniu robić trening pod maraton warszawski, który był dziś.

Odnośnik do komentarza

 

Ostatnie 400 metrów w około 50 sekund. Panowie, umówmy się, nie macie wyobrażenia jaka to prędkość :D To jest rekordzista świata w biegu na 5000 i 10000 metrów od 14 lat, nikt nie ma takiego (pipi)nięcia na koniec biegu długodystansowego. Jako ciekawostka to podobno (nie sprawdzałem) 5 km przed metą miał 15 sekund straty do rekordu Kipchoge.

 

Jedynie może żałować, że cały czas go kamera śledziła i nie miał gdzie ściąć jakiegoś zakrętu porządnie.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

http://wyborcza.pl/7,154903,25244870,mistrzostwa-swiata-w-lekkoatletyce-2019-wzruszajace-sceny-w.html

 

Beka, wiedzieliscie o tym przepisie ze kazde panstwo moze wystawic jednego zawodnika nawet nie spellniajacego minimum? A potem takie cyrki, tak jak kiedys jakis tam afrykan malo sie nie utopil w basenie 100metrowym na olimpiadzie xd

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Zaintrygowal mnie bieg na 400m kobiet, po tym jak Naser w tym kosmicznym biegu miala 3 czas w historii mimo odpalenia takiej zawodniczki jak Ubo w dodatku bijacej swoja zyciowke.

 

Troche slabo bo moim zdaniem powinien byc to WR. Sterydziary z czechoslowacji i nrd czyli Kratochwilowa i Koch nigdy nie zostaly przylapane ale to ze w tych krajach byl program dopingowy dla sportowcow nie jest tajemnica.  

Poza tym powazne testy zaczeto robic bodajze dopiero w Seulu.

Wczesniej nie mierzyli nawet tescia

 

Trafilem tez na rekord ma 400m. No powiem tak widzac ten bieg dokonania Bolta juz nie wygladaja tak kosmicznie jak myslalem. Aha  ta druga na mecie to 4 wynik aktualnie w historii.

 

 

2 tor

Co tu sie odje,balo :dynia:
 

 

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

0.15s zabrakło do wyrównania czasu tej chłopki z Czechosłowacji. Myślę, że to kiedyś pęknie. Chociaż i tak powinni tamte rekordy oddzielić grubą kreską. Do tej Koch już brakuje więcej 0.54s to już sporo. 

 

ciekawe czy pani Irena Szewińska napie.rdalała towar, też biegała grubo poniżej 50s, 49.28. Nasza aktualnie najszybsza biegaczka na 400m  Justyna Święty ma rekord 50,41 i nie jest to zawodniczka z przypadku, bo w końcu mistrzyni europy. 

 

ku.rwa tak prześledziłem karierę na wikipedii pani Ireny i jaka to była wszechstronna zawodniczka to szok. Teraz czegoś takiego się nie spotyka. Nie dość, że brała udział w różnych konkurencjach to je wygrywała lub zdobywała medale. 

 

sztafeta 4x100, 

200m

400m

400m przez płotki 

 

samo to połączenie budzi podziw, a ona zdobywała też medale w skoku w dal i biegach na 60m. No mówię teraz czegoś takiego się nie spotyka. Jak ktoś biega 400m to co najwyżej jeszcze w sztafecie wystartuje. No Irena wtedy rządziła w polskim sporcie, to dlatego tak często ja wspominają. Polecam sprawdzić jej dokonania.

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, D.B. Cooper napisał:

no ku.rwa raczej xd 

No odniosłem się do posta Kabiego, którzy brzmiał jakoby wszyscy mieli zaginać z nim, ale chyba po prostu źle zrozumiałem.

 

Mnie też to nie kręci, bo nie na tym polega bieganie uliczne, zresztą IAAF tego nie respektuje jako rekord. Co nie zmienia faktu, że to duży wyczyn i jestem ciekaw wyniku.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...