Skocz do zawartości

bieganie


Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, D.B. Cooper napisał:

takie Bekele w tym roku pobiegł tylko 2s wolniej od niego maraton, ciekawe czy jemu też by się udało. Tylko teraz już nie po co próbować, to już się stało.

Co nie zmienia faktu, że na oficjalnych zawodach jest to nie do zrobienia. 

Mysle ze Bekele w takich warunkach z takim sztabem mozgowcow co to przygotowywali tez by pobiegl.

 

Ja tam po tym czelendzu wierze w berlin ponizej 2h. 20 sek ponizej 2h a Kipczoge nie widac zeby padal na ryj. Ty chyba go nie sluchales NO LIMITES NO LIMITES

Odnośnik do komentarza

Fajnie, że mu się udało i może teraz wrócić do normalnej rywalizacji.

Ale całe wydarzenie mega sztucznie imo wyglądało, te zmiany pacemakerów... musiałby tam paść na glebe albo "(pipi)e nie robie" żeby mu się nie udało. Z tym autem i laserami wszystko było wycyrklowane.

 

Mogli zaryzykować i zdjąć auto i pacemakerow na 35 km. Przynajmniej byłoby trochę walki z jego strony, a nie taka sucha zadaniowość. 

 

Jarałem się tym, ale koniec końców to co zrobił Bekele w Berlinie to piękniejsza historia.

Odnośnik do komentarza

Mowie powaznie, paru sie dalo namowic na start w maratonach w usa to wygrywali je na lajcie, ale wiecej nie startowali. Startuja tylko w jakims tam ultra w miedzianym kanionie ale z powodek czysto rywalizacyjnych miedzy rodzinami. I nakur,wiaja w drewniakach, bez garminow bez diety itp.

Wlasnie czytam

 

i-urodzeni-biegacze.jpg

 

Odnośnik do komentarza

Czy już mówiłem jak bardzo szanuję markę Garmin? Szanuje jak poyebany. 

 

Już raz wymienilI mi zegarek na nowy z 2 letnią gwarancją, bo wysłałem go z powodu nie działającego wifi z którego i tak nie korzystałem. 

Padło znowu to samo i czekałem tylko na przerwę w bieganiu. Do końca gwarancji jeszcze rok, ale postanowiłem nie zwlekać:nosacz:

I proszę

Spoiler

91ab174d6961d29fmed.jpg

 

Spokój na kolejne dwa lata. Już nawet chciałem go sprzedać z tą nową gwarancją i kupić coś nowszego, ale tylko głupiec oddałby taką dojną krowę zwłaszcza, że 920 to ciągle topowy model. Golić frajerów co tu dużo gadać :kaz:  oby i tym razem te wifi nawaliło 

 

no i sprawność serwisu, w środę wysłane, a w poniedziałek już u mnie

Edytowane przez D.B. Cooper
Odnośnik do komentarza
W dniu 21.10.2019 o 10:18, D.B. Cooper napisał:

https://sport.onet.pl/lekkoatletyka/eliud-kipchoge-pobil-rekord-w-podejrzanych-butach/e5jjfbt

 

lepszej reklamy Nike nie mogło sobie wymarzyć :) Już widzę Januszy, którym te wspaniałe obuwie pozwoliło złamać 5h w maratonie. 

Te elite maja byc po dwa klocki sprzedawane i to nie wszystkim

zwykle Vaporfly ponad tysiaka, ja cebuli szukam na pegazusy zeby co rok nowe kupic, a co dopiero taki kosmos :sapek:

juz oram moje obecne zoomy, mam niemal 900km przebiegniete i palec od nogi dziure mi zrobil w nich, ale nadal sa okej XD nowki czarne juz czekaja w pudelku, ale szkoda mi brudzic jeszcze.

Odnośnik do komentarza

No ja w pegazach od dawna mam dziure w prawym od duzego palca, nie powiem troche sie zniesmaczylem bo takie zachwalane tym bardziej ze poprzedni topowy model brooksow naj,ebane ma ponad 1500km i po umyciu dalej jak nowki wygladaja bo staremu oddalem :D

 

Z tym ze jednak ja mam wezsza stope i jednak duzo lepiej mi noga lezy w pegazach niz brooksach , brooksy za to staremu lepiej pasuja bo sa wlasnie bardziej pod szersza , bardziej plaska stope.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Moje jeszcze ładne, tylko dziurawe i rozklepane jak piiizda mamy roziego. Mi tez cos nie pasuje nic innego, niz pegazusy. Asiksy i adidasy nie dla mnie, ale moze kwestia przyzwyczajenia.

W dniu 25.10.2019 o 10:01, kanabis napisał:

co za gosc, wymyslil interwaly :obama:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...