Skocz do zawartości

Killzone 2


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

co do wiezyczek to jest na nie prosty sposob. granat dokladnie w wierzyczke lub dwa obok lub strzal z bazoki i juz po wiezyczce. poza tym plansze sa tak skonstruowane ze zawsze mozna wyminac wierzyczki jesli ktos je poustwial trzy obok. jedna wierzyczka to juz w ogole rzaden problem zwykly karabin moze rozwalic wierzyczke nie zuzywajac pol magazynka.

 

co do sabotazysty to jest go bardzo latwo wykryc a mianowicie jest on zawsze pokazany na mapie jako czerwona kropka. zginalem z rak sabotazysty moze z 8 razy na 16h grania.

 

co do serwerow to zdecydowanie preferuje te na 20-24 osoby. wtedy gra sie znacznie przyjemniej i nie ma takiego chaosu.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj a w sumie to jutro ;)

 

Godzina ok. 24.00 (+/- 10min)

 

Serwer: POLAND FTW

haslo: duzepenisy

 

4v4 albo 8v8

- zbalansowane teamy

- dozwolone bronie - submachine gun, AR

- dozwolone klasy - medyk

- wszystkie tryby (BC, AS, S&D, etc.)

- headset miłoby posiadać

 

Jak będzie niezbalansowana liczba graczy... to ostatnią osobę która wejdzie grzecze poprosimy o opuszczenie pokoju dopóki nie znajdzie teammate

Odnośnik do komentarza

Klan POL zorganizuje rekrutacje w Sobote i niedziele 7-8 Marca

 

Zostanie Postawiona Gra POL Rekrutacja o godzinie 10 rano

 

Bedziemy tam grali caly dzien

 

Gra bedzie oczywiscie na Haslo.

 

 

Wysle je wszystkim, ktorzy wypelnili formularz rekrutacyjny na naszej stronie.

 

Polish Elite Team

 

 

Bedziemy grali na kazdej mapie. 8vs8

 

Jesli liczba chetnych przekroczy limit graczy, co jest bardzo prawdopodobne ( formularz wyslalo juz 14 osob) zostanie utworzona kolejna gra

 

POL Rekrutacja 2 z takimi samymi zasadami.

 

Gracze ,ktorzy beda sie wyrozniac (nie chodzi tu tylko o kile , ale glownie o wspolprace i wykonywanie zalozen taktycznych.) Zostana zaproszeni w szeregi POL

 

 

Nie oznacza to automatycznego grania w klanowkach a raczej zapewni wam miejsce na poczatku w 2-gim skladzie

 

POL swoje glowne sily skieruje na ConsoleGaming.

 

Codziennie beda rozgrywane turnieje wewnatrz Kz2

 

Jesli interesujewas granie na powaznie zapraszam do zlozenia swojej aplikacji.

 

 

NIE MA INNEJ MOZLIWOSCI DOSTANIA SIE DO POL

 

Kazdy musi przejsc rekrutacje. Pozniej wewnatrz Klanu zdecydujemy kto sie nadaje a kto nie.

 

Nie ma limitu przyjmowanych ludzi ,ale nie jest tez wcale powiedziane ze kogokolwiek przyjmiemy. Wszystko wyjdzie w praniu.

 

 

ZAPRASZAM

Edytowane przez Welna
Odnośnik do komentarza

Klan POL zorganizuje rekrutacje w Sobote i niedziele 7-8 Marca

 

Zostanie Postawiona Gra POL Rekrutacja o godzinie 10 rano

 

Bedziemy tam grali caly dzien

 

Gra bedzie oczywiscie na Haslo.

 

 

Wysle je wszystkim, ktorzy wypelnili formularz rekrutacyjny na naszej stronie.

 

Polish Elite Team

 

 

Bedziemy grali na kazdej mapie. 8vs8

 

Jesli liczba chetnych przekroczy limit graczy, co jest bardzo prawdopodobne ( formularz wyslalo juz 14 osob) zostanie utworzona kolejna gra

 

POL Rekrutacja 2 z takimi samymi zasadami.

 

Gracze ,ktorzy beda sie wyrozniac (nie chodzi tu tylko o kile , ale glownie o wspolprace i wykonywanie zalozen taktycznych.) Zostana zaproszeni w szeregi POL

 

 

Nie oznacza to automatycznego grania w klanowkach a raczej zapewni wam miejsce na poczatku w 2-gim skladzie

 

POL swoje glowne sily skieruje na ConsoleGaming.

 

Codziennie beda rozgrywane turnieje wewnatrz Kz2

 

Jesli interesujewas granie na powaznie zapraszam do zlozenia swojej aplikacji.

 

 

NIE MA INNEJ MOZLIWOSCI DOSTANIA SIE DO POL

 

Kazdy musi przejsc rekrutacje. Pozniej wewnatrz Klanu zdecydujemy kto sie nadaje a kto nie.

 

Nie ma limitu przyjmowanych ludzi ,ale nie jest tez wcale powiedziane ze kogokolwiek przyjmiemy. Wszystko wyjdzie w praniu.

 

 

ZAPRASZAM

Odnośnik do komentarza
Kto by mnie przygarnął?

Bo z FPeS-em to już chyba koniec. :)

 

zapraszem do ULANI [uLPL] :D

FPeS sie rozleciał, to był taki przed premierowy "słomiany zapał" graczy, szkoda. :P

FPeS się rozleciał bo część ludzi ,który deklarowali się,że będą grać do dziś nie mają swojej kopii gry lub raz ją włączyli i tyle....nauczka na przyszłość by nie tworzyć niczego przed premierą.Część z tych co grali dołączyło do innego klanu,stworzonego przez inicjatywę jednego z członków FPeS - teraz jest nas gromadka i gramy dziennie w K2 po kilka godzin.

Odnośnik do komentarza
Kto by mnie przygarnął?

Bo z FPeS-em to już chyba koniec. :)

 

zapraszem do ULANI [uLPL] :D

FPeS sie rozleciał, to był taki przed premierowy "słomiany zapał" graczy, szkoda. :P

FPeS się rozleciał bo część ludzi ,który deklarowali się,że będą grać do dziś nie mają swojej kopii gry lub raz ją włączyli i tyle....nauczka na przyszłość by nie tworzyć niczego przed premierą.Część z tych co grali dołączyło do innego klanu,stworzonego przez inicjatywę jednego z członków FPeS - teraz jest nas gromadka i gramy dziennie w K2 po kilka godzin.

Można się dołączyć?

Odnośnik do komentarza
Bronie są dobrze wyważone. Co do tego nie mam wątpliwości. No, może pistolet jest zdecydowanie zbyt słaby - nie wiem ile strzałów trzebaby w typa wpakować, by go ubić i to nawet celując w głowę.

Dokładnie jeden - jak z każdej broni. I wczoraj sam tego dokonałem :] - fuksem oczywiście :)

 

a tak btw to wczoraj myślałem, że szlag mnie trafi...

Chciałem rozegrać ostatnią sesyjkę, tak po północy... Nie patrząc na nazwę, władowałem się do Warzone, gdzie host ustawił KAŻDY tryb na 30 min. - gdy sobie to uświadomiłem po 2 rundach to zbladłem, ale stwierdziłem, że warto i będę siedział (choć o 6 wstaję do pracy:). Rzeźnia była straszna i przy stanie 3:1 dla nas, mając jakieś 80 fragów na koncie - hostowi się znudziło :/ "Mistrz opuścił sesję", która umarła i wywaliło mnie do menu - o 1.15... :wkurzony:

 

Odnośnik do komentarza

Zarejestrowałem się na Killzone.com. Ale nie mogłem podac nicka takiego jak mam w konsoli w domu. I na playtastion.com mam inny niż w konsoli. NIe moge zmienic nicka na stronie a jak zmienie w konsoli to bedzie od nowa profil i wszystko od nowa do zdobywania. Nie wiecie jak można przeniesć w jedną lub w drugą stronę. Tego nicka w konsoli (LiSciu) nie moglem wpisac na ps.com też nie wiem czemu. A i mój adres mailowy nie chce się zaakceptowac na ps.com przy rejestracji.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Do kogo to było Ficuś?:D

na pewno nie do Ciebie i wielu innych :P.Przeanalizuj kto chciał być w klanie ,a potem zobacz ile czasu online poświęcili K2 w rankingach w grze...:P

Zresztą Litwin wysłałem Tobie invate do tego nowego tworu ,a Ty jakoś go nie przyjąłeś :P

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...