Skocz do zawartości

Killzone 2


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Co do niedziałających serwerów to:

 

hi all,

 

as you are aware the game servers are down at the moment. We are performing a server update and will also be deploying the game update straight after that to fix a number of issues. We’ll provide a wee statement later on all of the fixes and let you know when the servers are back. Good times! :smileyvery-happy:

 

Seb

 

 

Seb Downie - Producer - Guerrilla Games

Odnośnik do komentarza
No i IMO zaiebiscie się dziś grało, bez botów, shotguna i innych dupereli. Pure AR power... dzięki wszystkim za grę. O ile na początku mi jeszcze coś szło, to pod koniec to szkoda słów. Ale fajnie było.

Niepotrzebnie zablokowaliście snajpera i taktyka.

 

To był test jak się będzie grało bez bajerów. Myślę, że snajpę można spokojnie dodać. A jakie cuda niewidy ma taktyk?

Odnośnik do komentarza
Zarejestrowałem się na Killzone.com. Ale nie mogłem podac nicka takiego jak mam w konsoli w domu. I na playtastion.com mam inny niż w konsoli. NIe moge zmienic nicka na stronie a jak zmienie w konsoli to bedzie od nowa profil i wszystko od nowa do zdobywania. Nie wiecie jak można przeniesć w jedną lub w drugą stronę. Tego nicka w konsoli (LiSciu) nie moglem wpisac na ps.com też nie wiem czemu. A i mój adres mailowy nie chce się zaakceptowac na ps.com przy rejestracji.

A po co się rejestrowałeś ?

Ja nigdy nie zakładałem konta na killzone.com - zamiast Register użyłem Login - podajesz dane z konta PSN i voila...

Masz wszystko jak trzeba... :) To jedyna opcja, żeby zlinkować to co masz na konsoli (już zdobyte) ze stroną...

W obu przypadkach musi być dokładnie ten sam user - logiczne.

 

edit - doczytałem Twój post.

Przy loginie na stronie nie podawaj nicka, tylko mail/hasło z konta PSN.

Edytowane przez Butcher
Odnośnik do komentarza

Dziwisz się że ludzie który zaczynają grać chcą ogarniać wszystko po kolei a nie być pozbawionymi okazji do nauki przez wymiataczy mających dostęp do lepszych broni i zdolności? Serwerów masz bez liku, możesz stawiać własne, więc o co Ci chodzi? Nie generalizuj.

 

Dziś wieczorem też gramy na serwie Zeratula?

Odnośnik do komentarza
Klan POL zorganizuje rekrutacje w Sobote i niedziele 7-8 Marca

 

Zostanie Postawiona Gra POL Rekrutacja o godzinie 10 rano

 

Bedziemy tam grali caly dzien

 

Gra bedzie oczywiscie na Haslo.

 

 

Wysle je wszystkim, ktorzy wypelnili formularz rekrutacyjny na naszej stronie.

 

Polish Elite Team

 

 

Bedziemy grali na kazdej mapie. 8vs8

 

Jesli liczba chetnych przekroczy limit graczy, co jest bardzo prawdopodobne ( formularz wyslalo juz 14 osob) zostanie utworzona kolejna gra

 

POL Rekrutacja 2 z takimi samymi zasadami.

 

Gracze ,ktorzy beda sie wyrozniac (nie chodzi tu tylko o kile , ale glownie o wspolprace i wykonywanie zalozen taktycznych.) Zostana zaproszeni w szeregi POL

 

 

Nie oznacza to automatycznego grania w klanowkach a raczej zapewni wam miejsce na poczatku w 2-gim skladzie

 

POL swoje glowne sily skieruje na ConsoleGaming.

 

Codziennie beda rozgrywane turnieje wewnatrz Kz2

 

Jesli interesujewas granie na powaznie zapraszam do zlozenia swojej aplikacji.

 

 

NIE MA INNEJ MOZLIWOSCI DOSTANIA SIE DO POL

 

Kazdy musi przejsc rekrutacje. Pozniej wewnatrz Klanu zdecydujemy kto sie nadaje a kto nie.

 

Nie ma limitu przyjmowanych ludzi ,ale nie jest tez wcale powiedziane ze kogokolwiek przyjmiemy. Wszystko wyjdzie w praniu.

 

 

ZAPRASZAM

 

 

 

hehehehehehehehehehehehehe...rewelacja:)Tez mam ogloszenie:

 

 

 

 

Klan Bol organizuje rekrutacje 12-13 marca.Zostanie postawiona gra Bol rekrutacja i bedziemy grali caly dzien i cala noc.

Gra bedzie na haslo.Haslo dostanie kazdy kto:

 

-wypelni formularz zgloszeniowy

-wysle list motywacyjny i CV z trzema zdjeciami(profil,un face,sylwetka)

-wysle aktualne badanie lekarskie(tylko od specjalistow drugiego stopnia)

-wysle wazna ksiazeczka sanepidowska

-ujawni grupe krwi i przebyte choroby

-wysle wszyskie swiadectwa ukonczenia wszystkich szkol(preferowane wyksztalcenie wzsze)

-okaze listy referencyjne od dotychczasowych pracodawcow

-ma uregulowany stosunek do sluzby wojskowej

 

 

W razie gdyby nie bylo miejsca w grze,prosze ustawic sie w kolejce.Kazdej osobie zostanie przydzielony numer,i bedzie wzywana telefonicznie do stawienia sie na serwerze.Bedziemy bacznie przygladac sie poczynaniom rekrutantow,ze szczegolnym uwzglednieniem kultury osobistej i opanowania(headset obowiazkowy).Wszelkiego rodzaju przeklenstwa i wulgaryzmy,tudziez przyrownywanie pozostalych graczy do organow plciowych automatycznie dyskwalifikuje kandydata.

 

Zwyciestwo w kwalifikacjach i przebrniecie przez sito eliminacji wcale nie oznacza ze bedzie sie gralo z nami w klanie jak rowny z rownym.Przeprowadzimy jeszcze wewnetrzna selekcje,w ktorej wybierzemy najlepszych i dopiero oni beda mogli zagrac w naszym czwartym skladzie.Wymagamy rowniez stawienia sie na serwerze i podkladania sie graczom z pierwszych trzech skladow,gdyby uznali oni ze statystyki ich nie satysfakcjonuja i zapragneli je nieco podniesc i poprawic.Po szesciomiesiecznym okresie probnym wybrane osoby zostana ostatecznie uznane za czlonkow naszego klanu i po oplacie skladki czlonkowskiej beda mogly z nami pograc jako klanowicze.

 

Nie jest powiedziane ze kogokolwiek przyjmiemy,ale skladki mozemy przyjac od wszystkich.

 

NIE MA INNEJ MOZLIWOSCI DOSTANIA SIE DO BOL!

 

 

 

Odnośnik do komentarza

mam taką propozycję do wszystkich stawiających serwy. Może byśmy zebrali te serwery do kupy (kto pod jaką nazwą stawia) i dali do nich hasła, które byśmy wysyłali znajomym polakom czy ludzie czytaliby je choćby z tego tematu bo ja jak wchodzę na te nie ohasłowane polskie serwery to polaków jest tam mało.

 

Edit: albo dawajcie nazwy serwów np. "haslo do serwa to dupa", dajecie haslo "dupa" i będzie można polaków odróżnić.

 

Edytowane przez Madaxaa
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...