Skocz do zawartości

Killzone 2


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie, chyba wszystko jasne, ankieta z możliwością wielokrotnego wyboru, jak kto woli, wybierajcie po jednej mapce, ewentualnie 2 czy 3 najlepsze/najgorsze.

 

 

:::: INFO O MAPACH ::::

 

Pyrhuss Rise

Wielkość: 2.8km x 1.8km / Sugerowana liczba graczy: 16 - 32

 

topview.jpg

--

 

Salamun Market

Wielkość: 2.5 km^2 / Sugerowana liczba graczy: 16 - 32

 

topview.jpg

--

 

Radec Academy

Wielkość: 1.2 km x 1 km / Sugerowana liczba graczy: 16 - 32

 

floor1.jpg

drugi poziom

--

 

Helghan Industries

Wielkość: 1.8km x 1.5km / Sugerowana liczba graczy: 12 - 24

 

topview.jpg

--

 

Visari Hammer

Wielkość: 1.7km x 1.3km / Sugerowana liczba graczy: 12 - 24

 

topview1.jpg

drugi poziom

--

 

Corinth Crossing

Wielkość: 1km x 1.8km / Sugerowana liczba graczy: 12 - 24

 

topview_a.jpg

drugi poziom

trzeci poziom

--

 

Blood Gracht

Wielkość: 0.7km x 1.1km / Sugerowana liczba graczy: 8 - 16

 

topview.jpg

--

 

Tharsis Depot

Wielkość: 0.8km x 1.3km

Sugerowana liczba graczy: 2 - 16

topview.jpg

 

---- źródło: killzone.com ----

 

brawa dla GG za mapy, mi najfajniej gra się na Radec Academy i Blood Gracht, pierwsza za walki w jadłodajni higów ;) i wymiany ognia na dzedzińcu, druga za klimat, najgorzej dla mnie wypada Visari Hammer, jestem ciekawy Waszych opinii

Edytowane przez newyorkdanzig
Odnośnik do komentarza

Najlepszy dla mnie Rynek Salumn bo tak i już. Poza tym Akademia oraz Most na rzece Korynt. Te 3 mapki są wg mnie najlepsze.

 

Nie cierpię za to Zakładów Tharsis. Mała mapka, nic w niej ciekawego, 90% meczów jakie tam rozegrałem wszyscy latali z bazookami i granatnikami, co powodowało że sam jak idiota sięgałem po tę broń, co z kolei powodowało sytuację typu jeden frag- jedna śmierć. Żałosne. Ta mapka powinna mieć automatycznego bana na te bronie.

 

Podobna sytuacja z kanałami. Pamiętam tę mapkę z bety. Fajnie się grało do momentu kiedy wszyscy zdobyli rangę pozwalającą na szaleństwa z bazooka w ciasnych korytarzach.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dziwna sprawa. Znowu mamy sytuację taką, gdzie jedna osoba zauwazyła ten bug i nagle wszystkim zaczyna on przeszkadzać. Wiedziałem że w K2 jest lekki Auto Aim ale na Boga, komu to tak naprawde przeszkadza? Jak nie potrafi się grać to żaden auto aim nikomu nie pomoże. Ot raz czy dwa jakimś fuksem albo ty zostaniesz zabity, albo sam zabijesz takim sposobem.

Odnośnik do komentarza
Dziwna sprawa. Znowu mamy sytuację taką, gdzie jedna osoba zauwazyła ten bug i nagle wszystkim zaczyna on przeszkadzać. Wiedziałem że w K2 jest lekki Auto Aim ale na Boga, komu to tak naprawde przeszkadza? Jak nie potrafi się grać to żaden auto aim nikomu nie pomoże. Ot raz czy dwa jakimś fuksem albo ty zostaniesz zabity, albo sam zabijesz takim sposobem.

 

Bo to chodzi o to, że jak przegrywasz to potem masz możliwość zwalenia na przeciwnika, że oszukuje/bugguje ;). Sam osobiście też opisywanego tu zdarzenia nie miałem przyjemności zauważyć i gdyby ktoś o tym nie napisał to w życiu bym się nie skapnął. Zresztą wątpię, żeby to straszny wpływ na grę miało. Ot, czasami wpadnie jakiś nieplanowany headshot :P .

Odnośnik do komentarza

Pyhrus Rise jest świetna za to, że jest klimatyczna (jakbym biegał na Marsie :) )i można na niej niesamowicie kombinować.

 

Druga najlepsza to Corinth Crossing zawsze znajdzie się szczeline, żeby ktoś oberwał heh.

Natomiast Vissari hammer to zdecydowanie najgorsza mapa, a na 32 graczy już lepiej nie mówić.

Edytowane przez ImperatorPL
Odnośnik do komentarza

Pyrrus i Rynek najfajniejsze mapki bo pozwalają na największe kombinowanie(choć pustynia za bardzo faworyzuje snajperów) ,lubię też Krwawy Kanał-wg mnie najfajniejsza mapa dla gry w mniejszym gronie.

 

Nie lubię Młotu Visarego oraz Zakładów Przemysłowych Helgan.

 

PS.na dobrą sprawę każda mapka Jakim jest bezsensu jeśli zbierze się na niej gromada ludzi z bazookami i granatnikami,praktycznie tylko właśnie Pyrrus i Rynek nie faworyzują tych broni....

 

Swoją drogą w przyszłym patchu chętnie przywitałbym rozszerzoną funkcję wyszukiwania serwerów o opcję filtracji dostępnych broni

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie najlepsze są Pyrhuss Rise, Radec Academy oraz Blood Gracht, najgorsza natomiast Visari Hammer. Mapy są świetne, te z Killzone 2 stawiam obok tych z CoDa 4, poprostu dzieła sztuki, jak wyjdą nowe, kupię za każde pieniądze.

 

Pyrhuss Rise uwielbiam za to, że jest idealna dla snajpera. Radec Academy i Blood Gracht za zawiłe zakręty. Świetne konstrukcje, z kolei właśnie za to nie trawie Młota Visariego.

Odnośnik do komentarza
bardzo chetnie zagramy dzisiaj klanówk po 21 wyzywac HELLBOYZ lub podajcie nazwe klanu sami wyzwiemy nadal brak odp od polish elite team co jest wełna?Szymek dołącz do nas!3vs3 akademia bez wyrzutni ,snajper,i granatników

Panowie braciszek widze ze mi konto podkrada :) mala zmija :P niech ktos mu wysle zaproszenie do jakiegos klanu...oczywiscie mozna tez zalozyc nowy...uderzac na Igorek_PL_

Brat sie w(pipi)il i zalozyl sobie wlasny klan o nazwie #POL....gdyby ktos byl chetny to pisac :P

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza

Moja ulubiona to Rynek. Duża przestrzeń, parę różnych przejść, fajnie się walczy. :)

Co do najgorszej to trudno powiedzieć. Do tej pory nie przepadałem za Pyrrusem, ale ostatnio odblokowałem Zwiadowcę więc może się to zmieni. :) NIe lubię też Krwawego Kanału, ale tylko wtedy gdy zostaję zasypany przez rakiety.

Odnośnik do komentarza
POL jest zawsze chetny na wyzwania.

 

POLISH ELITE TEAM

 

WYZYWAM WAS JUZ 2 TYGODNIE! WY NAS WYZWIJCIE DO CHOLERCI MOZE BYC 4V4! z #POL sie fajnie wczoraj grało!!jak ktos chetny zobaczyc http://killzone.com/kz/tour_round_history....file_id=2132444

mamy z #POL-em dzisiaj rewanż pozdrawiam!

Edytowane przez hixx360
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...