Skocz do zawartości

Killzone 2


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

wczoraj dostalismy od pol-u welna pozdrawiam!nas bylo 3 vs 4 pol ale nie ma co sie tlumaczyc po pierwsze z naszej winy po drugie chlopaki z pol-u sa za(pipi)isci i tyle mam nadzieje na rewanz moze byc teraz na waszych zasadach pozdro

 

bardzo odstawaliście, czy meczyk był wyrównany? jaki był wynik - daliście radę przełamać POL czy skończyło się raczej masakrą?

Odnośnik do komentarza
wczoraj dostalismy od pol-u welna pozdrawiam!nas bylo 3 vs 4 pol ale nie ma co sie tlumaczyc po pierwsze z naszej winy po drugie chlopaki z pol-u sa za(pipi)isci i tyle mam nadzieje na rewanz moze byc teraz na waszych zasadach pozdro

 

bardzo odstawaliście, czy meczyk był wyrównany? jaki był wynik - daliście radę przełamać POL czy skończyło się raczej masakrą?

 

spoko, mecz bardzo fajny ale przy takim skillu jedna osoba wiecej to spora przewaga..masakry napewno nie było!!pol jest bardzo dobry ale do ogrania jak wszyscy jak zagramy 4v4 i wiecej razy w lidze zreszta z wami takze to bedzie mozna cos powiedziec napewno sa bardzo zgrani my w tym skladzie gramy 2 dzien ale tak jak mowie nie ma co sie tlumaczyc przegralismy i tyle moze nastepnym razem wygramy ...CIEKAWOSTKA wczoraj w turnieju rozpieprzylismy klan ktory ma 111700 punktow !!!!!!?

Odnośnik do komentarza

Właśnie z rana miałem lekiego stracha, 715 w rankingu i ani jeden pucharek nie wpadł, ale właśnie odpaliłem KZ i wpadły cztery naraz. Szkoda, że jest tak mało pucharków za multi, o wiele bardziej by tutaj pasował 10k kilsów niż w Resie 2, tam już po 4k zaczeło się nudzić. Multi póki co za(pipi)iste, dawać nowe mapy!!!

Odnośnik do komentarza
wczoraj dostalismy od pol-u welna pozdrawiam!nas bylo 3 vs 4 pol ale nie ma co sie tlumaczyc po pierwsze z naszej winy po drugie chlopaki z pol-u sa za(pipi)isci i tyle mam nadzieje na rewanz moze byc teraz na waszych zasadach pozdro

 

bardzo odstawaliście, czy meczyk był wyrównany? jaki był wynik - daliście radę przełamać POL czy skończyło się raczej masakrą?

 

spoko, mecz bardzo fajny ale przy takim skillu jedna osoba wiecej to spora przewaga..masakry napewno nie było!!pol jest bardzo dobry ale do ogrania jak wszyscy jak zagramy 4v4 i wiecej razy w lidze zreszta z wami takze to bedzie mozna cos powiedziec napewno sa bardzo zgrani my w tym skladzie gramy 2 dzien ale tak jak mowie nie ma co sie tlumaczyc przegralismy i tyle moze nastepnym razem wygramy ...CIEKAWOSTKA wczoraj w turnieju rozpieprzylismy klan ktory ma 111700 punktow !!!!!!?

 

 

Z tymi punktami to jest troche (pipi)a,klan moze miec sporo osob, dzien w dzien graja kilka meczykow i punkty rosna jak nie wiem co.

Odnośnik do komentarza
odpowiedź (cieńkim, dziecięcym głosikiem): No żołnierzem k***a, a kim mam być? padłem po prostu

 

nie wiem dlaczego w headsecie mam taki głos na XBL słychac mnie normalnie, a co do meczyku było grubo, szkoda tylko że tak krótko proponuje zagrać o punkty, teraz więcej nas jest wiec powinno być lepiej.

POzdrawiam K_oP i ULPL do nastepnego razu.

 

 

Odnośnik do komentarza

Hixx wysłaliście zaproszenie do Z3RO(Zero Regrets),pozwoliłem sobie zmienić godzinę meczu na 21.15 dzisiaj,zaakceptujcie jeśli wam to pasuje i do zobaczenie na meczu :)

 

(wcześniej trochę Niemców z Z3RO ale tu byłem dosłownie minutkę i to raczej mnie klepali...)

 

Niemców?czy ktoś z naszego klanu ma niemiecki akcent,mówi po niemiecki?epic fail ,no chyba ,że ja jakoś nie zrozumiałem treści wiadomości :P

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
Hixx wysłaliście zaproszenie do Z3RO(Zero Regrets),pozwoliłem sobie zmienić godzinę meczu na 21.15 dzisiaj,zaakceptujcie jeśli wam to pasuje i do zobaczenie na meczu :)

 

(wcześniej trochę Niemców z Z3RO ale tu byłem dosłownie minutkę i to raczej mnie klepali...)

 

Niemców?czy ktoś z naszego klanu ma niemiecki akcent,mówi po niemiecki?epic fail ,no chyba ,że ja jakoś nie zrozumiałem treści wiadomości :P

 

ok zatwierdzilismy do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
(wcześniej trochę Niemców z Z3RO ale tu byłem dosłownie minutkę i to raczej mnie klepali...)

 

Niemców?czy ktoś z naszego klanu ma niemiecki akcent,mówi po niemiecki?epic fail ,no chyba ,że ja jakoś nie zrozumiałem treści wiadomości :P

 

of Ficusiu mistrzu kontekst się kłania! klepalismy Niemców razem z ludźmi z Z3ERO ale to dosłownie chwilkę :D nic mi nie wiadomo ażeby niemieckie nasienie wśród Was się wiło! :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

niby w czerwcu kończę studia,a czytanie z kontekstu dalej jest mi obce :P .Tłumaczyć mnie tylko może ,że to uczelnia techniczna i polski miałem ostatni raz 5 lat temu :P.Mały Fail z mojej strony choć mogłeś to bardziej dosadnie napisać M.Jacksonie czyli Królu Popu :)

Odnośnik do komentarza
niby w czerwcu kończę studia,a czytanie z kontekstu dalej jest mi obce :P .Tłumaczyć mnie tylko może ,że to uczelnia techniczna i polski miałem ostatni raz 5 lat temu :P .Mały Fail z mojej strony choć mogłeś to bardziej dosadnie napisać M.Jacksonie czyli Królu Popu :)

 

się postaram następnym razem - swoją drogą trzymam kciuki żeby to był czerwiec - ja doszedłem do ostatniego dnia listopada (dzień obrony) :D

 

EDIT

Wczoraj grało się rewelacja :D z resztą grając wspólnie w 3 klany: Królowie Popu, HellBoyz oraz UłaniPL kontra reszta świata nie mogło być inaczej !

kz2fajnie.th.jpg

Właśnie dla takiej gry został stworzony multi w KZ2 - jak odpalam konsolę i widzę, że nikogo ze znajomych nie ma (rzadkie momenty) to aż się nie chce grać bo to nie to samo już...

 

[uLPL]BoDerekKochPL niestety już ma normalny głos, choć nie przeszkadzało mi to popłakać się ze śmiechu jak wrzeszczał do przeciwników 'kewlarowe chłopczyki macie szczęście że macie te swoje shotguny..." było grubo!!!

 

i wreszcie neogrisza zmienił ID w KZ2 na [K_oP]neogrisza - hehe witamy w rodzinie, tak miało być od początku :D

 

pozdrówki dla wyżej wymienionych klanów - liga KZ2 zapowiada się nader ciekawie :rolleyes:

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza
Acha nie było dziś aktualizacji ribonów honorowych jak co tydzień...mam nadzieje ze "słony" nas nie zrobiło w jajo!!!?

No i mnie GG wyrolowało (żeby nie użyć mocniejszych słów). Wzięli statsy z ~10, a nie z północy. Jeszcze rano (koło 8 ) się łapałem do top1%, a tak dostałem tylko fiolet, last week: #3287, granica 3276 :angry: :wkurzony: .

 

10.41 a dalej nie ma aktualizacji ribbonów-kurczę a wydaje mi się,że dobiłem do 3% graczy :P . GG dawać tygodniową aktualizację !!

 

Już jest.

 

Zeby byc pewnym ze dostaniesz sie do 1% trzeba w tygodniu zrobic gdzies kolo 6000pk

Ja poswiecilem koniec tygodnia 4 dni od czwartku do niedzieli zrobilem wlasny serwer POLAND.EASY.XP byly zalozone tam 2 plansze i misje wszystkie po 30 minut. Dziennie robilem po 1500 punktow. I wczoraj trofea za Range wszystkie wpadły. Jesli Dobrze ktos rozplanuje to na caly tydzien. W 100% sie zalapie.

Odnośnik do komentarza
[uLPL]BoDerekKochPL niestety już ma normalny głos, choć nie przeszkadzało mi to popłakać się ze śmiechu jak wrzeszczał do przeciwników 'kewlarowe chłopczyki macie szczęście że macie te swoje shotguny..." było grubo!!!

 

Bo taka prawda jest dostają 3/4 magazynka i się śmieją, że im masaż zapodałem a dodatkowo odpalają RPG prosto w ryj i Cię zabijają. :wkurzony:

Ręce opadają. :(

Następnym razem trzeba na Pyrus głosowac zobaczymy czy też tak będą chojrakować z RPG czy zaraz wyjdą ścierusy. ;)

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...