Skocz do zawartości

Killzone 2


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

JAK KTOS CHĘTNY DOSTAĆ OKLEP TO WYZYWAĆ HELLBOYZ ZAWSZE I WSZĘDZIE NA KAŻDYCH ZASAZDACH SKOPIEMY WAM ZADY!!!JEDYNY PROBLEM TO MAX 4V4 RESZTA NO PROBLEMOO POKAZEMY WAM JAK DUZO MUSICIE JESZCZE TRENOWAĆ!!

 

WEŁNA DZIEKI ZA PRZYJECIE!!i wielka prosba raff walnal sie w ustawieniach za malo czasu za malo killi jak mozecie wyzwijcie nas 20 minut po z wieksza iloscia czasu i killi to zagramy 2 meczyki

Edytowane przez hixx360
Odnośnik do komentarza
Dziwna sprawa. Znowu mamy sytuację taką, gdzie jedna osoba zauwazyła ten bug i nagle wszystkim zaczyna on przeszkadzać. Wiedziałem że w K2 jest lekki Auto Aim ale na Boga, komu to tak naprawde przeszkadza? Jak nie potrafi się grać to żaden auto aim nikomu nie pomoże. Ot raz czy dwa jakimś fuksem albo ty zostaniesz zabity, albo sam zabijesz takim sposobem.

 

tylko tu nie chodzi o to, że to komuś przeszkadza, że nie potrafi z tym grać, tylko że to psuje cała przyjemność z gry - świadomość że to nie Ty celujesz w 100%, auto aim i lock on to według mnie najgłupsze pomysły w grach fps, a już na pewno w multi

 

 

Zgadzam się z Jakimem w 100% Zresztą nie jestem pewny autentyczności tego bug'a!! Sprawdzał ktoś to z forum??? A nawt jak to prawda to większośc gier fps na kosole ma jakieś wspomagacze do celowania. Zresztą ja jakoś tego nieodczułem. Pozdry dla wszystkich :)

 

Killzone na PS2 nie mial wspomagaczy, K2 tez nie powinien tego miec, oby poprawili jak najszybciej, powtazam, nie rozchodzi sie o jakies ponowne grzebanie w sterowaniu itp., tu chodzi o poprawienie bledu, czekamy na fix'a

Edytowane przez newyorkdanzig
Odnośnik do komentarza
Po wczorajszej grze na PS3 Polska stwierdzam, że polacy nie potrafią przegrywać, w odpowiedzi na niezłe wyniki usyłaszem "Arkady (pipi)". Normalnie wyczerpująca odpowiedź z uzasadnieniem na to jak się samemu gra, ech.

 

Heh, drugim Kysiem Kolumbem nie zostałeś, ale z własnego doświadczenia wiem jak ciężko się przegrywa. Tym bardziej, że dajesz z siebie wszystko, a tutaj 'je.bane szczęście' amatora wykańcza Cię jak zwykłego łacha raz po drugim. Zdarzyło mi się cisnąć padem, ale ostatnio tak się zamachnąłem chcąć uderzyć się padem w nogę, że trafiłem się w prawe jądro. Wk'urwienie plus omdlewający ból. Ciekawa kombinacja dla każdego "umiejącego przegrywać" Polaka. Od tego czasu grając w K2 jestem spokojny jak bombon, a i ratio sobie polepszyłem. Wniosek nasuwa się sam: Spokój i skupienie podczas gry zdziała wiele więcej niż toczenie piany z pyska po każdym fragu. :lol:

 

a może ty jestes amator ???wiec pocwicz wiecej to mniej pad bedzie latał

Odnośnik do komentarza

A dziś o 17.00 spotkali się:

 

kz2sparing.th.jpg

 

czyli jak UłaniPL ścierali się z Królami Popu. Powiem tak: popłakałem się kilka razy ze świechu. [uLPL]BoDerekKochPL miał modulowany głos w headsecie na dziecinny i parę razy po prostu nie dałem rady grać ze świechu.

 

A myślę, że jednym z tekstów meczu będzie:

Darek a tym kim jesteś, żołnierzem?

odpowiedź (cieńkim, dziecięcym głosikiem): No żołnierzem k***a, a kim mam być? :rotfl: padłem po prostu

 

po takiej grze jak ta - aż mi się nie chce grać samemu na innych serwerach - taka rozgrywka to esencja tej gry - promuje granie zespołowe i dobrą zabawę.

 

Bardzo mi miło, że Królowie Popu zjawili się tak licznie, a do tego spora część z nich ma już headsety - u nas nie jest to obowiązkowe, ale granie z headsetami to zupełnie inny wymiar gry (poczekaj, daj mi apteczkę, ustawmy tutaj punkt zrzutu, itp)

 

INFO dla wszystkich: koło 22 postawię serwer POLSKA HASLO POL, gdzie hasłem będzie oczywiście POL - zapraszam wszystkich Polaków - wszystkie tryby, wszystkie mapy. pozdrówki dla wszystkich i dziękuję bardzo Królom Popu oraz Ułanom za rewelacyjny meczyk :D

Odnośnik do komentarza

Potwierdzam, było za(pipi)i.ście :D

 

BoDerekKochPL rządził! Najlepsze jak ktoś go zabił to słychać było takie kreskówkowe:

 

"Kur.wa, kur.wa, kur.wa"

 

Myślałem, że padnę. No i oczywiście kulturalne odzywki:

 

Ja: Ulecze Cie, Ulecze Cie (głos debila)

Ktoś: Bóg zapłać

 

Myślę, że grało się wszystkim wyśmienicie. Dzisiaj już się raczej nie zjawie, ale następnym razem bardzo chętnie :D

Odnośnik do komentarza
JAK KTOS CHĘTNY DOSTAĆ OKLEP TO WYZYWAĆ HELLBOYZ ZAWSZE I WSZĘDZIE NA KAŻDYCH ZASAZDACH SKOPIEMY WAM ZADY!!!JEDYNY PROBLEM TO MAX 4V4 RESZTA NO PROBLEMOO POKAZEMY WAM JAK DUZO MUSICIE JESZCZE TRENOWAĆ!!

 

WEŁNA DZIEKI ZA PRZYJECIE!!i wielka prosba raff walnal sie w ustawieniach za malo czasu za malo killi jak mozecie wyzwijcie nas 20 minut po z wieksza iloscia czasu i killi to zagramy 2 meczyki

 

Obadamy,

 

BTW preferujemy wszystkie tryby a nie tylko BodyCount

Odnośnik do komentarza
Gość RejdenForce

Witam.

Może lepiej w meczu dostać trzy hedy pod rząd, niż spotkać gościa na "kanale" który wali ze snajpy siedząc poza levelem.

Jeżeli takowych spotkacie proponuje ich wykopać z meczu...grałem w takowych meczach gdzie ktoś taki kończył wynikiem 40/0 siedząc za ścianą w naszej bazie.

Acha nie było dziś aktualizacji ribonów honorowych jak co tydzień...mam nadzieje ze "słony" nas nie zrobiło w jajo!!!?

Odnośnik do komentarza
Acha nie było dziś aktualizacji ribonów honorowych jak co tydzień...mam nadzieje ze "słony" nas nie zrobiło w jajo!!!?

No i mnie GG wyrolowało (żeby nie użyć mocniejszych słów). Wzięli statsy z ~10, a nie z północy. Jeszcze rano (koło 8 ) się łapałem do top1%, a tak dostałem tylko fiolet, last week: #3287, granica 3276 :angry: :wkurzony:.

 

10.41 a dalej nie ma aktualizacji ribbonów-kurczę a wydaje mi się,że dobiłem do 3% graczy :P. GG dawać tygodniową aktualizację !!

 

Już jest.

Edytowane przez pickles
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...