Skocz do zawartości

Killzone 2


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

I tak też z pewnościa 90% z nas tutaj robi. Inna sprawa że jeżeli gra się ze zgraną ekipą (mówię tutaj o randomie) na inną zgraną i kumającą czacze ekipę to można się wczuć i może nam zależeć na wygranej w teamie.

 

Jednak w większości przypadków 1-2 osoby z drużyny starają się coś zrobić a reszta gra zwykłego TDM. Wtedy i ja mam to w (pipi)e i staram się nie popsuć sobie statystyk.

Odnośnik do komentarza
Ciężko pogodzić pkt i dobro drużyny z ratio - ogólnie mam w (pipi)e dobro drużyny, ale chyba każdy tak ma jak gra na jakimś randomie - może by tak nie było, ale każdy sprawdza statystyki i potem ciężko wybrnąć jak ma się słabe, a tłumaczenie, że to dla dobra ekipy nic nie da

 

to zależy jak grasz w teamie/klanie to nie masz tego w (_._) a jak solo z przypadkowymi gościami to możesz mieć i latać po mapie jak żyd po pustym sklepie szukając killa :P

 

A ja się staram zawsze. Dołączam do jakiejś drużyny lub założyć swoją jeśli nikt tego nie zrobił, i drę się wtedy na debili coby "stay together verfluhte stronzo". A jak mnie konkretnie wnerwi gość który mnie zaprosił do drużyny (np ostatnio koleś kampi przez całą grę ze snajpą w oknie, zamiast trzymać się wyznaczonych celów, aby szybszy resp i współgranie) to zawsze dostanie ode mnie z laczka, aż się nakryje kulasami.

 

Zostało mi tylko ostatnie s&r i apteczki, 2 valor... <_<

 

Arkady mnie dziś skopał d.

Odnośnik do komentarza

I jak tam chłopaki drugi mecz z Essence ? Już widzę że do tyłu, ale ile itp. itd. ? :) Moim zdaniem pierwszy meczyk wypadł naprawdę w porządku, przegrana jednym pkt. , ale byliśmy włos od zwycięstwa (w zamachu wydaje mi się że cel położyłem ale zabrakło jednej kulki na dobicie, chłopaki z E. poprawcie jak się mylę), no i podłożyliśmy ładunki mimo tego że Panowie z E. kroili Nas wieżyczkami stacjonarnymi z każdej strony :) Jak dla mnie trochę więcej zgrania i mniej chaosu (chociaż może wtedy nie było by tak za(pipi).iście :P ) i będzie git ! Pozdrawiam chłopaków z E. no i K_oP oczywiście :D

 

PS. Sorka za brak mej osoby w 2 meczu , siły wyższe.

Odnośnik do komentarza

Druga mapka również wygrana przez Essence [tym razem 5-2]. Generalnie cały meczyk super - emocji nie brakowało zwłaszcza na Radku. Zawaliliśmy podobnie jak na 1 mapce - Body Count i S&D [choć paki raz podłożyliśmy i nie wiele brakowało do ich utrzymania], ale najlepsza była końcówka przy stanie 5-1 dla Essence kiedy graliśmy S&R - takich emocji i frajdy z gry dawno nie miałem. Postanowiliśmy, że damy przeciwnikowi zebrać tuby i będziemy na nich czekać w miejscu dostarczenia. Wszystkie trzy tuby udało nam się przejąć w punktach dostarczenia [choć Essence ostro nacierało]. Nie zapomnę jednej akcji kiedy udało mi się położyć tragarza tuby z Essence dosłownie metr przed stojakiem i tej radości teamu jaką usłyszałem w headsecie ["Jeee! nie położył! Nie położył! Mamy tubę!" :)]. Podsumowując mimo porażki zayebiście się grało i chce więcej! :piwo: No i okazuje się, że jakbyśmy trochę poćwiczyli team play to moglibyśmy nawet wygrać ten mecz:) Teraz żądamy rewanżu :twisted:

 

ps. jestem pod wrażeniem naszej frekwencji i chęci ludzi do gry :good:

 

ps2. po meczu Kozbinio założył serwa POLSKA vs WORLD [or something] i po kilku chwilach nawało się tam 32 chłopa:). Skończyłem grac po 0.00 i teraz dogorywam w pracy T_T - dzisiaj chyba zrobię sobie przerwę od KZ2 bo to granie online uzależnia ;)

Edytowane przez pearlfan
Odnośnik do komentarza

Co racja to racja, główną przyczyną przegranych meczy jest to, że drużyna nie jest zgrana, biegają Bóg jeden wie gdzie zamiast trzymać się celu. Teraz bardziej staram się zdobywać wstęgi, najgorsze jest zabicie 5 wieżyczką lub latającym botem, ale nadal priorytetem jest dla mnie zadanie. Większość raczej nie wie co należy robić, a szkoda. Dlatego jedynym wyjściem jest granie w klanie i co też chyba uczynie, dostałem już dwa zaproszenia, tylko nie wiem na który się zdecydować.

 

 

Odnośnik do komentarza
purepsycho <hellboyz>

hixx - akurat zacałym szacunkiem dla purepsycho na POLSKA VS WORLD Ty lepiej szalałeś - sporo lepiej...

 

dzisiaj chyba zrobię sobie przerwę od KZ2 bo to granie online uzależnia ;)

 

Zaar_PL - ani mi się waż odpoczywać! [joke] Dziś ciąg dalszy [nie joke] :D a tak serio to trzeba chłopakom z Essence oddać, że zgrani są - coś tam razem pograli i nawet myślą w trakcie rozgrywki. A my jesteśmy jak reprezentacja polski w piłce nożnej - graliśmy lepiej, ale przegraliśmy :P

 

["Jeee! nie położył! Nie położył! Mamy tubę!" :) ]

a daj spokój - emocje jak jasna cholera - pomysł taktyczny był niezły i nieźle zadziałał. Ja przede wszystkim jestem super zadowolony z frekwencji i super współpracy - przybyło nas 10 (!) osób !!! Szkoda tylko że klan Essence na początku się spóźnił, a potem się okazało, że ich jest tylko 6 osób (na przyszłość Panowie - uprzedźcie nas, że taki mały składzik będziecie mieć, to by nie było zamieszania)

 

Ddla wszystkich zainteresowanych: dziś koło 22.00 znów postawię serwer POLAND VS WORLD tym razem jednak ustawię opcję zmieniania frakcji (spitoliłem to ustawienie wczoraj dlatego przydzielano nas randomowo). Nie wiem jak Wam, ale dla mnie gra wspólnie z chłopakami z K_oP, HELL, POL, ULPL i TMD kontra różni inny to rewelacyjny fun i po wczoraj chce się więceeeeeeeeeeeeeeej :slinotok:

 

pozdrówki dla wszystkich i pamiętajcie - jeden punkt zdobyty przez KRÓLÓW POPu to ja 17 punktów przeciwnika (taka ilość pasji i emocji) więc nawet jak wygrywacie 5:2 to tak naprawdę przegrywacie 34:5 :lol:

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza
to zależy jak grasz w teamie/klanie to nie masz tego w (_._) a jak solo z przypadkowymi gościami to możesz mieć i latać po mapie jak żyd po pustym sklepie szukając killa :P

 

ah te barwne porównania BoDerka :D ja (podobnie jak wiekszość KRÓLÓW POPu) leję na statsy - celem jest zwycięstwo, ewentualnie przegrana w dobrym stylu (co jak co ale stylu to nam nie brakuje)

Odnośnik do komentarza
purepsycho <hellboyz>

hixx - akurat zacałym szacunkiem dla purepsycho na POLSKA VS WORLD Ty lepiej szalałeś - sporo lepiej...

 

dzisiaj chyba zrobię sobie przerwę od KZ2 bo to granie online uzależnia ;)

 

Zaar_PL - ani mi się waż odpoczywać! [joke] Dziś ciąg dalszy [nie joke] :D a tak serio to trzeba chłopakom z Essence oddać, że zgrani są - coś tam razem pograli i nawet myślą w trakcie rozgrywki. A my jesteśmy jak reprezentacja polski w piłce nożnej - graliśmy lepiej, ale przegraliśmy :P

 

["Jeee! nie położył! Nie położył! Mamy tubę!" :) ]

a daj spokój - emocje jak jasna cholera - pomysł taktyczny był niezły i nieźle zadziałał. Ja przede wszystkim jestem super zadowolony z frekwencji i super współpracy - przybyło nas 10 (!) osób !!! Szkoda tylko że klan Essence na początku się spóźnił, a potem się okazało, że ich jest tylko 6 osób (na przyszłość Panowie - uprzedźcie nas, że taki mały składzik będziecie mieć, to by nie było zamieszania)

 

Ddla wszystkich zainteresowanych: dziś koło 22.00 znów postawię serwer POLAND VS WORLD tym razem jednak ustawię opcję zmieniania frakcji (spitoliłem to ustawienie wczoraj dlatego przydzielano nas randomowo). Nie wiem jak Wam, ale dla mnie gra wspólnie z chłopakami z K_oP, HELL, POL, ULPL i TMD kontra różni inny to rewelacyjny fun i po wczoraj chce się więceeeeeeeeeeeeeeej :slinotok:

 

pozdrówki dla wszystkich i pamiętajcie - jeden punkt zdobyty przez KRÓLÓW POPu to ja 17 punktów przeciwnika (taka ilość pasji i emocji) więc nawet jak wygrywacie 5:2 to tak naprawdę przegrywacie 34:5 :lol:

 

 

dzieki !!!!ale purepsycho gral od 6 rano i stwierdzil o 1 rano ze musi zrobic sobie przerwe wiec pewnie troche byl padniety !dzisiaj na pewno z wami pogram jest kozak wprowadz tylko mozliwosc wyboru frakcji to polacy moga grac np helgami pozdro

Odnośnik do komentarza
dzieki !!!!ale purepsycho gral od 6 rano i stwierdzil o 1 rano ze musi zrobic sobie przerwe wiec pewnie troche byl padniety !dzisiaj na pewno z wami pogram jest kozak wprowadz tylko mozliwosc wyboru frakcji to polacy moga grac np helgami pozdro

 

Dokładnie - dzisiaj o to zadbam więc będziemy mogli się już ustawiać fajnie :D W takim razie jeszcze raz oficjalnie:

 

wszystkich, którzy chcieliby zagrać w doborowym towarzystwie - zapraszam dziś koło 22.00 na serwer POLAND VS WORLD - będzie sporo fajnych graczy - myślę, że KRÓLOWIE POPu napewno, HELLBOYZ, może nawet UŁANI wpadną? Ostatnio na serwer wpadło trochę anglików więc czas im troszkę obić kewlarowe ryjki :D

Odnośnik do komentarza
dzieki !!!!ale purepsycho gral od 6 rano i stwierdzil o 1 rano ze musi zrobic sobie przerwe wiec pewnie troche byl padniety !dzisiaj na pewno z wami pogram jest kozak wprowadz tylko mozliwosc wyboru frakcji to polacy moga grac np helgami pozdro

 

Dokładnie - dzisiaj o to zadbam więc będziemy mogli się już ustawiać fajnie :D W takim razie jeszcze raz oficjalnie:

 

wszystkich, którzy chcieliby zagrać w doborowym towarzystwie - zapraszam dziś koło 22.00 na serwer POLAND VS WORLD - będzie sporo fajnych graczy - myślę, że KRÓLOWIE POPu napewno, HELLBOYZ, może nawet UŁANI wpadną? Ostatnio na serwer wpadło trochę anglików więc czas im troszkę obić kewlarowe ryjki :D

 

tylko zrób na maksymalną liczbę graczy bo chętnych dużo a miejsca mało. wczoraj próbowałem i "świat jest pełny nie możesz dołączyć" :wkurzony: a taka ochote miałem sobie postrzelać ;) ale co tam udałem się na chwilę na GOW2 i trochę hamburgerów/makaronów i ślimaków na Publicu pochlastałem piłą :D

Odnośnik do komentarza

usmialem sie wczoraj okrutnie :D

znowu okzaliśmy sie najlepsi :P oczzywiscie najlepsi ludzie okazujacy radosć ze zdobytego punkcika :D

madaxxa niepytaj dzisiaj ktora bierzemy zawsze ta ładniejsza :D:lol::lol::lol:

ja oczywscie sie pisze dzisiaj na rozpierdziel

pozdrowionka chlopaki do usluszynia

szefie wszystkich szefów kozbinio oby jak najwiecej takich turnieji swietna robota

do uslyszenia panowie

Odnośnik do komentarza
szefie wszystkich szefów kozbinio oby jak najwiecej takich turnieji swietna robota

do uslyszenia panowie

 

no już w piątek jedziemy 6vs6 KRÓLOWIE POPU [K_oP] vs THE MOST DANGEROUS [TMD] - więc już wybieraj która najładniejsza :-)

 

 

niestety jutro nie dam rady ide na małą popijawke -czasami człowiek musi inaczej sie udusi :D

ale w niedziele na bank gram

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...