Skocz do zawartości

Killzone 2


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

+1 za Headshota i +1 za zestrzelenie dzialka itp, zalicza sie dotej samej kolumny co kille ale nie zalicza sie do ogolnej statystyki zabic

 

zabiles 15 razy (10 headow) i zginoles 10 razy. Punktow za "kille" masz 25, natomiast czyste ratio masz 1,5. i takie tez jest zaliczane do statystyk

 

Dzieje sie tak dlatego ze ta kolumna z punktami misji jest zarezerwowana dla (pkt z przezycie/zabicie celu. podlozenie bomb/rozbrojenie. Zabicie w obronie (w zielonym polu np przy dominacji)

 

reszta punktow zalicza sie do kolumny razem z kills

 

Najlepszym na to dowodem jest to ze w meczu 1vs1 obaj zawodnicy moga wyjsc na ratio punktowe (z kolumn smierci i zabic) > 1.0 Co przy zliczaniu tylko kills jest niemozliwe

Edytowane przez Welna
Odnośnik do komentarza
Ficuś: Absurd! To nie burnout by jeszcze poza pkt liczył się styl. Tu masz być skuteczny. Nadal w to nie wierzę.... Brakuje w multi opcji jak w halo 3, gdzie w slowmo można by obejrzeć całą akcję; tak jak w reklamie kz2 gdzie leci kula, mija wszystkich ostatecznie trafiając heada :( Czasem są takie akcje filmowe, że ktoś nieznający się na temacie wyleciałby z kapci, a tu taka szkoda

nie wierzysz?zrób ze mną ustawkę 1 vs1 na jakiejś małej mapie na TDM :). Podbiegnijmy do siebie i zabijmy się po równo np po 5 razy headshotami.Ja w statsach(jak naciśniesz select) będę miał 10 zabić przy 5 zgonach,a Ty (jeśli nie masz odblokowanej zdolności "specjalista od trafień w głowę) będziesz miał 5 zabójstw i 5 zgonów :P.Oczywiście do tego będę miał więcej punktów ale to wiadomy bonusik :)

 

Jestem teraz na PSN to niedowiarki mogą to ze mną sprawdzić,niedorzeczność i głupota bo to przekłamywanie statystyk w tak ważnej liczbie jak ilość zabójstw :/ Ja dzis rano odblokowałem tą zdolność.

 

zróbcie ustawkę w przejmij i utrzymaj lub ofiary wojny , jesli bronisz/atakujesz w strefie zaznaczonej na mapie i masz już 8 ribbonów za obronę do liczy ci się +3, a +1 za heada. Podobnie w o.w. za rachmistrzów wojennych +3 w tym trybie i +1 na headshoot. O ile nie poyebałem cyfr to nawet z przegranego meczu jeśli weźmiesz sapera + wsparcie lotnicze mozesz wyjść powyżej 100pkt

 

ja tam leje na kd ratio interesuje mnie wygrana drużyny, jeśli mam zginąć bo tak trzeba to nie ma dla mnie prob

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Welna,nie cierpie takich protekcjonalnych wskazowek.Ale z Ciebie zarozumialy bufon.Co to za rady z d.u.p.y?Jak sie to czyta to ma sie wrazenie ze Mesjasz zstapil na ziemski padol i niesie dobra nowine.Nie traktuj innych graczy w ten sposob,bo to zenujace i ponizajace.

 

p.s.: zeby nie bylo nieporozumien,nie jestem zrzeszony w klanie,ktory obdarowales tak cennymi wytycznymi.

 

Odnośnik do komentarza

hixx - 5 postów wyżej napisałeś, że już się zapisaliście, żebym nie był gołosłowny:

my zapisani juz na turniej do zobaczenia

 

to ja rozumiem, że się zapisaliście, a skoro się zapisaliście to pewnie widzieliście ten turniej... Panowie looknijcie wieczorkiem w takim razie czy dacie radę, bo może ja coś spaprałem przy zakładaniu, ale z drugiej strony co tu można spaprać?

 

świetnie sie wczoraj grało gruba ekipa sie zebrała oby tak zawsze

to ja juz dzisiaj szykuje browarki na 21 00 co by lepszy refleks mieć laugh.gif

pozdrowienia

w grupie sila

 

neogrisza browar na dziś to podstawa - rozluźni atmosferkę i da nam kocie ruchy, a potem będzie do czego sikać w czasie gry (puste butelki included) :D

 

@aureliusz

może faktycznie Welna powinien te rady dać na priv, ale ja nie widzę w nich nic poniżającego. Akurat miałem okazję pograć z jednym z POLu: xXkillerjezXx i jak oni wszyscy tak grają to mają święte prawo dawać rady 8) nie używał wulgaryzmów, nie mówił jesteście debilami i z taką gracie to pałujcie się - rady w miarę konstruktywne - może dadzą jakieś nowe pomysły (np. zwrócił uwagę na nonstopowe wbieganie na plac - choć myślę, że nie grał z nami i nie widział jak sześciu chłopa zgodnie leci sznurkiem na rambo przez środek :D ) Jeżeli to są rady ubliżające komuś, to nie wiem jak je inaczej sformułować. Żeby nie było - z POLem nijak związany nie jestem, nie byłem i patrząc na ich porąbane selekcje i politykę całego klanu - nigdy nie będę ...

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

Niedawno wypunktowalem co mi sie nie podoba w multi.W jednym z podpunktow napisalem ze powinna byc 30 sekundowa przerwa podczas ktorej wiadomo by bylo jaka bedzie misja,ale jeszcze bylaby ona nieaktywna.Chodzilo mi o zajecie pozycji itp.Ktos zripostowal,ze wlasnie o to chodzi zeby rozbiegac sie i taktycznie przewidywac itp.

Ja glownie mialem na mysli podkladanie ladunkow.I ostatnio wlasnie cos takiego mialo miejsce.Przy stanie 3:2 dla przeciwnika byla misja ochrony celu przed zamachem.Wiadomo tez bylo ze ostatnia misja bedzie zazbrojenie przez przeciwnika i wysadzenie celu.Broniac celu,co wymaga duzego skupienia i zaangazowania(bo hedshot czuwa) dotrwalismy do konca.3:3...Nowa misja sie zaczyna a tam juz czerwone migoczace diody na ikonie zazbrajania.Dobiegniecie do celu,gdzie rozlozono juz dzialka,punkt respawnu i siedzialo kilku zczajonych zazbroicieli to jakies 15 sekund..zostalo 15 na rozwalenie wrogow,dzialek i rozbrojenie(to sarkazm,bo oczywiscie jest to niewykonalne).Podtrzymuje swoja opinie..aktywacja misji po jakims czasie,nie od razu.

Ktos tez napisal mi apropo donoszenia tuby do celu(zasugerowalem ze po zdobyciu przewagi mozna z tuba ukryc sie w bazie wsrod swoich botow,dzialek i przyjaciol),ktos nie zgodzil sie ze mna mowiac ze dobrze zorganizowana druzyna wyciagnie tube z bazy.Ja mysle ze dobrze zorganizowana druzyna wybroni sie w swojej bazie..

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Niedawno wypunktowalem co mi sie nie podoba w multi.W jednym z podpunktow napisalem ze powinna byc 30 sekundowa przerwa podczas ktorej wiadomo by bylo jaka bedzie misja,ale jeszcze bylaby ona nieaktywna.Chodzilo mi o zajecie pozycji itp.Ktos zripostowal,ze wlasnie o to chodzi zeby rozbiegac sie i taktycznie przewidywac itp.

Ja glownie mialem na mysli podkladanie ladunkow.I ostatnio wlasnie cos takiego mialo miejsce.Przy stanie 3:2 dla przeciwnika byla misja ochrony celu przed zamachem.Wiadomo tez bylo ze ostatnia misja bedzie zazbrojenie przez przeciwnika i wysadzenie celu.Broniac celu,co wymaga duzego skupienia i zaangazowania(bo hedshot czuwa) dotrwalismy do konca.3:3...Nowa misja sie zaczyna a tam juz czerwone migoczace diody na ikonie zazbrajania.Dobiegniecie do celu,gdzie rozlozono juz dzialka,punkt respawnu i siedzialo kilku zczajonych zazbroicieli to jakies 15 sekund..zostalo 15 na rozwalenie wrogow,dzialek i rozbrojenie(to sarkazm,bo oczywiscie jest to niewykonalne).Podtrzymuje swoja opinie..aktywacja misji po jakims czasie,nie od razu.

 

pierwszy raz się z Tobą zgodzę - ostatnio miałem identyczną sytuację, na moje nieszczęście cały nasz team przeżył ostatnią misję i mieliśmy kupę km do przebiegnięcia (Pyrrus) i niestety, ale respawn przeciwnika obwarowany już człowiekiem na człowieku zniweczył wszystkie wysiłki...

Odnośnik do komentarza
Cały dzień dzis siedzę w domu to jestem chętny na sprawdzenie mojej teorii do której jestem w 99,9% przekonany.Wybierzemy plansze ,TDM,zabijemy się po tyle samo headshotami(np po 5 razy) i na koniec meczy będę miał w statsach w tabelce 10k/5d ,a druga osoba 5k/5d

 

Moja teoria nie wyklucza Twojej. Zresztą Welna ładnie wszystko wyłuszczył, właśnie dokładnie o to mi wcześniej chodziło. Punkty za mecz swoją drogą a ratio w rankingu swoją.

 

Edytowane przez Kris Blake
Odnośnik do komentarza
Myśle że jakby ktoś przezornie tam rzucił punkt respawnu to byłoby łatwiej.

 

masz w 100% racje, tylko, że cały team był po drugiej stronie od kilku minut próbując dojechać kolesia w misji Assasination (enemy Higów zaczaił się przy ich respawnie). Musielibyśmy kogoś na stałe oddelegować do campu ISA aby stał tam i dbał o to, żeby cały czas była tam respawn... z resztą jak wszyscy nadal zyli to co nam z respawnu? Chyba że na szybko będziemy popełniać samobójstwa, żeby nie biec z powrotem.

 

@Aureliusz - jak ktoś ma obiektywnie rację to się z nim zgadzam, jak narazie ogólnie, uważam, że w kwestii KZ2 się mylisz :D

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza
Welna,nie cierpie takich protekcjonalnych wskazowek.Ale z Ciebie zarozumialy bufon.Co to za rady z d.u.p.y?Jak sie to czyta to ma sie wrazenie ze Mesjasz zstapil na ziemski padol i niesie dobra nowine.Nie traktuj innych graczy w ten sposob,bo to zenujace i ponizajace.

 

p.s.: zeby nie bylo nieporozumien,nie jestem zrzeszony w klanie,ktory obdarowales tak cennymi wytycznymi.

 

nie widze problemu!!rady bardzo trafne mozna powiedziec przyjacielskie tak ze spox,skierowane do nas i w odpowiednim temacie bo ustawki!!!wełna koles spoko nie zauwazylem zeby robil z siebie guru!!zreszta kazdy z nas zna swoja wartosc i pojedynczo kazdy z nich jest do zrobienia...szczególnie dla takich kolesi jak purepsycho <hellboyz>a i ja bym sobie dał rade,ale jako ekipa są bardzo mocni i chetnie sie czegos nauczymy!! wiec nie widze nic złego w tym !!wiec tym bardziej dziwie sie z twojego oburzenia ?masz jakis kompleks?jak tak to wyzwij nas jako klan chetnie złoimy dupsko!!

Odnośnik do komentarza
Welna,nie cierpie takich protekcjonalnych wskazowek.Ale z Ciebie zarozumialy bufon.Co to za rady z d.u.p.y?Jak sie to czyta to ma sie wrazenie ze Mesjasz zstapil na ziemski padol i niesie dobra nowine.Nie traktuj innych graczy w ten sposob,bo to zenujace i ponizajace.

 

p.s.: zeby nie bylo nieporozumien,nie jestem zrzeszony w klanie,ktory obdarowales tak cennymi wytycznymi.

 

1. skierowane to bylo do Ciebie?

2. nikt nie odebral tego jako ublizanie.

3. sadze ze nie gram najgorzej i mysle ze rady moge sobie dawac, a czy ktos z nich skorzysta czy nie to juz mnie nie interesuje.

 

I po czym twierdzisz zejestem zarozumialy? p ja tu nic takiego nie widze

Odnośnik do komentarza
Welna,nie cierpie takich protekcjonalnych wskazowek.Ale z Ciebie zarozumialy bufon.Co to za rady z d.u.p.y?Jak sie to czyta to ma sie wrazenie ze Mesjasz zstapil na ziemski padol i niesie dobra nowine.Nie traktuj innych graczy w ten sposob,bo to zenujace i ponizajace.

 

p.s.: zeby nie bylo nieporozumien,nie jestem zrzeszony w klanie,ktory obdarowales tak cennymi wytycznymi.

 

1. skierowane to bylo do Ciebie?

2. nikt nie odebral tego jako ublizanie.

3. sadze ze nie gram najgorzej i mysle ze rady moge sobie dawac, a czy ktos z nich skorzysta czy nie to juz mnie nie interesuje.

 

I po czym twierdzisz zejestem zarozumialy? p ja tu nic takiego nie widze

 

WAL to wełna jak bolek czy lolek cos takiego pisze kogo to interesuje,to tak jak o małyszu inne bolki pisali ze kiepsko juz skacze!!!to polska zazdrosc i tyle ja tam wole przegrywac z najlepszymi i sluchac ich cennych uwag!!!chociaz leszczem nie jestem i nigdy nie bylem... a takie gadanie gdybanie jest dobre jak kolega ktory cie obraza <h.j wie czemu i dlaczego>był by wymiataczem i mega gwiazdą polskiej sceny!!!wiec moja cenna uwaga jak ktos chce komentowac kogos w temacie o jakim nie ma pojecia to prosze niech sobie przytrzasnie w drzwiach ze 4 razy a potem zabiera sie do kalwiaturki pozdro

 

KTOS CHETNY NA KLANÓWKE DZISIAJ PO 20????JAK TAK TO WYZYWAC PANOWIE I PANIE <HELLBOYZ>

DZIĘKUJEMY ZA PRZEJSCIE Z #POL DO HELLBOYZ POZDRO DLA IGORKA I RESZTY

 

TAK NA MARGINESIE AURELIUSZ!!masz konsole??grasz chyba na nokii albo motoroli zero twoich danych <jestes komputerowym eunuchem???>

Edytowane przez hixx360
Odnośnik do komentarza

Ciężko pogodzić pkt i dobro drużyny z ratio - ogólnie mam w (pipi)e dobro drużyny, ale chyba każdy tak ma jak gra na jakimś randomie - może by tak nie było, ale każdy sprawdza statystyki i potem ciężko wybrnąć jak ma się słabe, a tłumaczenie, że to dla dobra ekipy nic nie da

Odnośnik do komentarza
Ciężko pogodzić pkt i dobro drużyny z ratio - ogólnie mam w (pipi)e dobro drużyny, ale chyba każdy tak ma jak gra na jakimś randomie - może by tak nie było, ale każdy sprawdza statystyki i potem ciężko wybrnąć jak ma się słabe, a tłumaczenie, że to dla dobra ekipy nic nie da

 

to zależy jak grasz w teamie/klanie to nie masz tego w (_._) a jak solo z przypadkowymi gościami to możesz mieć i latać po mapie jak żyd po pustym sklepie szukając killa :P

Edytowane przez matrix_dk
Odnośnik do komentarza
3. NIE KAMPIC, - jest to najgorsza mozliwa , zludna rzecz w kz2, Gdy siedzicie 10sekund< w jednym miejscu przykucnieci, to nawet nie trzeba specjalnie celowac by posadzic wam heada

 

POZDRO

 

Wczoraj pograłem chwilę na POLISH FRONTLINE. Wyśrubowany poziom mnie jednak odrzucił. Większość ludu z POL gniotła. Pograłem bardziej dla wyczajenia sytuacji bo zazwyczaj wolę grać z gebelsami, senioritami czy żabojadami, bo przynajmniej mnie nie w(pipi)ia ich jazgot do HS, gdzie polacy cedzą nieraz niezłe kalapity rodem z bitwy pod grunwaldem co skutecznie mnie odstrasza. Szczególnie jak koleś do mnie podbija z szotem i pluje się: "leżysz szmato" - to coś tutaj nie halo? Nawet piwa z nim nie wychyliłem a on jak do znajomka. Spoko takie zasady potyczki online.

 

Wracając jednak do cytowanego akapitu, to nie 10 s ale w ogóle stanie w miejsca bez dawania oznak ADHD jest dla ludzi z POL kampieniem, no bo jak można wytłumaczyć fakt że zapiżdżając przez pół wsi *(czyt. plac radec) by wbić się oprawcom do bazy od prawego górnego wejścia zastać wyłaniającego się zza winkla Wełnę częstującego mnie solą i śrutem z szotgana po czym wyrzucającego z siebie szyderczo: "Mam Cię kamperze" O_o. Nic to. Hail To The King.

Niemniej jednak grało się z POL 'prawie' za(pipi)iaszczo ;P

Do następnego...

Pozdro_O

 

Odnośnik do komentarza
3. NIE KAMPIC, - jest to najgorsza mozliwa , zludna rzecz w kz2, Gdy siedzicie 10sekund< w jednym miejscu przykucnieci, to nawet nie trzeba specjalnie celowac by posadzic wam heada

 

POZDRO

 

Wczoraj pograłem chwilę na POLISH FRONTLINE. Wyśrubowany poziom mnie jednak odrzucił. Większość ludu z POL gniotła. Pograłem bardziej dla wyczajenia sytuacji bo zazwyczaj wolę grać z gebelsami, senioritami czy żabojadami, bo przynajmniej mnie nie w(pipi)ia ich jazgot do HS, gdzie polacy cedzą nieraz niezłe kalapity rodem z bitwy pod grunwaldem co skutecznie mnie odstrasza. Szczególnie jak koleś do mnie podbija z szotem i pluje się: "leżysz szmato" - to coś tutaj nie halo? Nawet piwa z nim nie wychyliłem a on jak do znajomka. Spoko takie zasady potyczki online.

 

Wracając jednak do cytowanego akapitu, to nie 10 s ale w ogóle stanie w miejsca bez dawania oznak ADHD jest dla ludzi z POL kampieniem, no bo jak można wytłumaczyć fakt że zapiżdżając przez pół wsi *(czyt. plac radec) by wbić się oprawcom do bazy od prawego górnego wejścia zastać wyłaniającego się zza winkla Wełnę częstującego mnie solą i śrutem z szotgana po czym wyrzucającego z siebie szyderczo: "Mam Cię kamperze" O_o. Nic to. Hail To The King.

Niemniej jednak grało się z POL 'prawie' za(pipi)iaszczo ;P

Do następnego...

 

Pozdro_O

 

 

Dobre kampowanie nie jest złe a złe jest do dup...y

Edytowane przez hixx360
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.