Skocz do zawartości

Killzone 2


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

ciekawe kogo trafimy w turnieju k-popu ??mam nadzieje ze POL ;)

Chcecie odpasc w cwiercfinale ;)

 

hmm POL - tak dużą ochotę macie na te orzeszki z pucharu - przyznajcie się :D

następny turniej machniemy na większą ilość graczy - np. 8vs8 jak w nadchodzącej lidze - będzie dobry trening

puchar orzeszkow to nie byle co. Nie zdarza sie codzien ;P

Odnośnik do komentarza
Z3RO zapisane i czeka na sobotę

 

Ficuś - na niedzielę, na niedzielę!!!

 

To ja może kilka słów o wczorajszej partyjce - najważniejsze, że jak zwykle ludzie dopisali !!! Kurde jak się odpala listę graczy i widzi 15-tu znajomych i oraz nowe osoby (pozdrowionka dla nowego klanu Tarantula [^T^]) to aż się chce grać. Czasami dziwię się jak ludzie mówią że nie lubią grać z Polakami - ja po takich meczach jak wczoraj czy przedwczoraj mam wręcz ochotę na więcej. Zip skład w postaci Z3RO, POLu, ULPL, K_OP, ^T^, HELL czy TMD to sama śmietanka.

 

A propos POLu - mam teorię. Myślę, że Welna_PL ma pada zintegrowanego na stałe z okiem i stąd potrafi zwykłym karabinem robić heady z 456646456 kilometrów i nawet podczas rzeźni mieć ratio w okolicach trzech. Myślę, że naukowcy powinni podpiąć go do maszyn testowych - nie wykluczone, że gdyby bolidem F1 sterować za pomocą pada mielibyśmy nowego Hamiltona...

 

Szkoda tylko, że na serwer tak mało ludzi może wbić - okazuje się, że dla nas potrzebna jest miejscówka na około 60 osób. W pierwsze 10 minut serwer na 32 graczy totalnie zapełnia się Polakami i niestetey potem nie wszyscy się mieszczą (pozdr HELLBOYZ - niestety nie mam na to wpływu). Serwer nazywa się POLAND VS WORLD a gra tam spokojnie 28 Polaków. Gdzieś koło pierwszej w nocy podzielilismy się już zgodnie z nazwą - naszym przeciwnikiem byli głównie Hiszpanie i cóż - było do zera :D Przy okazji - czy według Was były lagi? Czy jezeli jak zakładam serwer, to moje łącze ma wpływ na jakość rozgrywki, czy też są to serwery dedykowane? Pytam, bo mam wrażenie, że wczroaj czasami naparzaliśmy do cieni...

 

Dzięki jeszcze raz wszystkim za grę - myślę, że taki sposób organizacji grania jest rewelacyjny - przynajmniej się znamy wszyscy 8) No i oczywiście dzień bez mistrzoskich tekstów BoDerka dniem straconym:

 

misja Assasination, my bronimy - "kobinio to Ty? dobra - stoję Tu, puściłem latawca i ch*j - nie niech tam wyczaja" :lol:

Odnośnik do komentarza

no granie ze swoimi ziomami jest nieporównywalnie rajcowniejsze niż granie miksowane. Teksty jakie lecą czasami powalają :lol: Mam nadzieję, że dzisiaj się załapie na granie muszę tylko jakoś moją Panią przekonać, że jak nie zagram to świat się zawali :lol:

 

Przy okazji - czy według Was były lagi? Czy jezeli jak zakładam serwer, to moje łącze ma wpływ na jakość rozgrywki, czy też są to serwery dedykowane? Pytam, bo mam wrażenie, że wczroaj czasami naparzaliśmy do cieni...

 

no mi się wydaje, że czasami mi lagowało i przeciwnicy poruszali się skokami ale to chyba wina tego, że moje 1MB łącze było przez moment obciążone jeszcze przez jednego usera [ktoś w pokoju obok chyba youtube'a oglądał]. 32 chopa na niektórych mapach to jednak wojna totalna i albo się wpada w tą zadymę na Jana z granatem co czasem jest rajcowne :D albo obiega centrum wydarzeń i wali przeciwnikom po plecach [a o w sytuacji 32 walczących na mapie] nie trudno.

 

btw zliczania ptk za heady i wpływ na ratio oraz statsy k/d - od poniedziałku mam head fetish i zauważyłem, że statsy k/d mi się poprawiają o wiele szybciej niż wcześniej. No i taki mały tip: łatwo walić heady z defaultowej broni postaci Saboteur - ma duży recoil w górę - mierzysz w okolicach klaty/brzucha i strzelasz seriami - heady wpadają z dużą częstotliwością 8)

Edytowane przez pearlfan
Odnośnik do komentarza

czy ktoś mi wytłumaczy dlaczego na tym meczu:

http://www.killzone.com/kz/tour_round_hist..._file_id=393480

ciut przed pierwszą minutą meczu S&D koleś z ISA z numerem 9 przelatuje (dosłownie - leci jak na skrzydłach) przez całą mapę, by chwile potem dojechać kogoś z Helghastów (chyba Wełnę tutaj - to jest akurat jakiś mecz klanowy POLu)

Odnośnik do komentarza

Też sie z tym spotkałem na replayach, w sumie to nie mam pojecia ale na chłopski rozum biorac, może tak się dzieje kiedy np respawnujemy się przy dowódcy lub rzuconym respie ?? Albo gra w ten sposób maskuje lagi ?? Ch.uj go wiii tak naprawdę :)

 

PS. Albo ktoś nauczył się dosiadać latawce ;)

 

 

@waldusthecyc

 

CYTAT(Ficuś @ 27 03 2009, 01:50)

Z3RO zapisane i czeka na sobotę

 

 

Ficuś - na niedzielę, na niedzielę!!!

 

Eeee 28 marzec to chyba jednak sobota... turniej.th.jpg

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza

o (pipi) - faktycznie.... no to bym dał d.upy - totalnie mi się daty pomieszały... damn it! ale akurat jestem free w sobotę więc całe szczęście :D

madaxaa - bardziej z ciekawości sprawdzałem klanu które biorą udział w naszym turnieju KRÓLÓW POPu. I tak mi się kliknęło coby obczaić jak im tam idzie - uważam, że grają dobrze, ale jakoś bez polotu... nasze mecze sa ciekawsze, ktoś gdzieś biegnie zygzakime, potem się wraca, potem biega... (w tym czasie słychać w HS "a gdzie oni wszyscy są?") hłehłe

Odnośnik do komentarza

Tez mnie wywala,

 

 

Co do wczoraj i serwera POLAND vs WORLD, ustawcie auto balans

 

Bo w drugim meczu, w ktorym gralem bylo 20vs 12 (ja bylem w ekipei 12) albo przynajmniej nie wpadajcie wszsycy na jedna ekipe bo to bezsens. Mimo wszytko i tak wyszedlem na ratio >3.0 ;)

 

 

Na tej powtorce meczu Killa robi K1ks. I nie jest to nic dziwnego bo:

Na akademii wiekszosc mniej kumatych ludzi wybiega odrazu z bazy higow w ten wlasnie sposob ze wystarczy przykucnac i cala seria z bazy ISA laduje w czlowieczku wybiegajacym z Hg.

I byl to mecz z Deadly virus Squad czyli zwyciezcow laddera Killzone1 na ConsoleGaming a Arach byl zwyciesca Single Ladder na KZ1. Ale to bylo bardzo wczenie i nikt nie uzywal taktyki.

 

BTW mecz jest dosc stary (kukles gra a on od 10 dni nie ma neta :D go wydymala TPSA) teraz gramy sporo lepiej ;P

 

Co do headow z daleka (wydaje mi sie ze chodzi o sytuacje, jak ktos stal na moscie na gorze a ja gosciagnolem z miejsca gdzie sie zanosi propagande.

Prosty sposob , kucnij, przyceluj i pojedyncze kulki. ;D. I gram wlasciwie wylacznie karabinem wiec troche wprawy tez w tym jest

 

 

Jutro sobota mecz Polakow, bede w barze i moze mi sie przeciagnac (czyt. bede pijany) ale POL spokojnie wystawi 5 ludzi wiec luzik mistrze ;)

Edytowane przez Welna
Odnośnik do komentarza
Eeee 28 marzec to chyba jednak sobota...

 

kurde jak sobota to ja niestety odpadam :( [no chyba, że uda się to przesunąć na niedzielę, wtedy jestem na bank 8)]

 

dziś od rana praktycznie co dwa mecze rozłącza mnie z serwerów K2.Ma ktoś coś podobnego?Wkurza mnie to bo jak rozłączy to statsy się nie przesyłają i tak mi już dziś ok 150pkt przepadło

 

eee serio nie zalicza ptk?! :o no to fajnie bo wczoraj na POLAND vs WORLD na koniec 1 mapy mnie wywaliło, a wyniki miałem całkiem całkiem:)

Odnośnik do komentarza

A ja chciałbym się przywitać z wszystkimi współtowarzyszami broni z klanu K_OP. Wczoraj grałem pierwszy mecz w tak zacnym gronie i żałuje tylko, że mi jeszcze hs nie przysłali :( bo chętnie wpadłbym w sobote na meczyk. Mam też pytanko czy Wy gracie tylko o tak późnych porach? Po północy mnie ścieło spanko i refleks już był nie ten.

Ale i tak było ekstra. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Co do wczoraj i serwera POLAND vs WORLD, ustawcie auto balans

Bo w drugim meczu, w ktorym gralem bylo 20vs 12 (ja bylem w ekipei 12) albo przynajmniej nie wpadajcie wszsycy na jedna ekipe bo to bezsens. Mimo wszytko i tak wyszedlem na ratio >3.0 ;)

 

Welna właśnie specjalnie nie ustawiłem balansu - ostatnio go włączyłem i nie mogliśmy się łączyć w takie zespoły w jakich chcielibyśmy grać... więc to bardziej narzekać można na to, że wszyscy chcieliśmy grać w jednym teamie kontra reszta ... ale potem szybko się to wyrównało - szybko dochodzili nowi ludzie i było już ok (praktycznie ciągle serwer był full, albo w okolicach 30 osób)

 

 

edit

@Tomek - ja prawie zawsze gram tak późno - mam małe dziecko i żonę ( 8) ) więc granie wcześniej odpada u mnie zupełnie. Ale w klanie mamy już blisko 18 (yeah!) osób więc teraz looknij na skład, pododawaj sobie ich do znajomych w PSN i gwarantuję, że będziesz miał z kim grać nawet o 19.00 - właśnie dlatego w nas siła

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

Ficuś - czekaj czekaj - czy jak dobrze rozumiem, że chcesz aby turniej organizowany przez mistrzowski klan KRÓLOWIE POPu miał wszystkie logiczne podstawy? NO WAY!

 

Dobra, dorobię teorię na poczekaniu: Zakłady Przemysłowe Helghan - spora mapa, wiele dróg, sporo kombinacji. Turniej będzie wyglądac trochę jak partyzantka.

 

By the way

 

wiecie że są organizowane fajne turnieje, które odbiegają trochę od normalnych? np. Assasination Night (czy jakoś tak) w każdą środę od 21.00. Mecz polega na tym, że w drużynie Higów wszyscy mają być sabotażystami i mają za zadanie wybić całe ISA - a ISA może mieć tylko standardową klasę z karabinkiem. Fajny pomysł. Do tego oczywiście drużyny są nierówne - więcej jest żołnierzy ISA, mnie HIGÓW.

 

EDIT

Sorki, ale jak zwykle porąbałem nazwy - INFILTRATION NIGHT się to nazywa:

http://www.killzone.com/kz/_ns:YVByb3h5LTF...T09/forums.psml

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

Zdegustowany nieco po meczu 3 dni temu na POLISH FRONTLINE serwie moje uczucia co do grania z Polakami odżyły na nowo po wbicu się wczoraj na POLAND vs WORLD. Toż to była poezja :) Dobra zabawa i wodzirej BoDerek w tle. Moja żonka już się położyła, wszak godzina na nią wskazywała, toteż snajpując w Składzie Helghan miałem wyłączonego HS i wszystkie komentarze dolatywały z TV do mojej zaspanej małżonki i długo nie czekałem by zaczęła piać do poduszki. BoDerek: "Zakręciłem się jak ślimak starego na haczyk", "Kto mi strzelił w plecy z szotgana, ktoś za murkiem, nieważne znajdę go wszędzie", "Mam 3 granaty, mam 3 GRANATY to się teraz zabawimy" :lol:

Wełna i Rydz87 pokazali wyższą szkołe fragowania. Klasa sama w sobie.

Ja jestem zadowolony, że wraz z liderem klanu Z3RO (pozdro Ficu) nie odbiegaliśmy znacząco od reszty i ostatni jaki grałem tamtej pamiętnej nocy mecz (Radec) skończyliśmy na podium.

Oby więcej takich ustawek.

 

Pozdro_0 i do następnego...

 

Best Regards 4:

K_oP, ULPL, POL, HELL, ^T^, TMD

Edytowane przez POL_SouL
Odnośnik do komentarza

Super pomysł!!! Raff - nie mogę teraz ja znaleźć tego turnieju... w ogóle widzę tylko parę turniejów w mojej zakładce tournaments - mam ich tyle, że przewijam do dołu ekranu, potem jeszcze parę a zaraz potem wraca mi do początku listy... czy możliwe że jest tylko 15 turniejów na krzyż??? hmmm

Odnośnik do komentarza

Póki co gram w KZ2 na multi tylko u znajomego bo sam konsoli nie mam podłączonej do sieci. Ale po tych kilkunastu meczach do moich ulubionych map zaliczam Corinth Crossing i Akademię Radka. Gra się na nich bardzo przyjemnie i są dość dobrze przemyślane. Co do tych gorszych to póki co nie znalazłem takich.

Odnośnik do komentarza

id: stolec777 ;spadek formy i chęci przez granie na randomie spowodował chęć wstąpienia niezobowiązującego do jakiegoś clanu chociaż by sobie popykać mecze wewnętrzne ew. przeciwko komuś. Nie muszę mieć z przodu nawet oznaczenia klanowego jakby to kogoś bolało, ot wspólne granie. Mam Headset.

Odnośnik do komentarza
Super pomysł!!! Raff - nie mogę teraz ja znaleźć tego turnieju... w ogóle widzę tylko parę turniejów w mojej zakładce tournaments - mam ich tyle, że przewijam do dołu ekranu, potem jeszcze parę a zaraz potem wraca mi do początku listy... czy możliwe że jest tylko 15 turniejów na krzyż??? hmmm

 

 

nie wiem co masz nie tak ;( , ja widzę w turnaments dziesiątki turniejów, w tej chwili zostało jedno wolne miejsce w naszym więc zapraszam kto może....

Odnośnik do komentarza

Uwielbiam Helghan Industries, Radec Academy, a nie cierpię: Blood Gracht i Visari Hammer. W tym pierwszym, że zupełnie za mała na kupę ludzi(32, a na takich serwerach lubię grać), a druga za to, że z jednego z miejsc respawn'ów bardzo ciężko wyjść bez utraty życia grając Higami <_<

A dlaczego lubię dwie pierwsze. Hmmm... Ciężko powiedzieć, po prostu najbardziej przypadły mi do gustu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...