Skocz do zawartości

Lokale ktore polecacie.


Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli ktoś będzie w Poznaniu i lubi steki wołowe, to nie może nie odwiedzić Evil Steakhouse. Co tam sie odjaniepawla to ja nawet nie. Mają własne sezonowane mięso (tbone, ribeye, polędwa), całkiem niezły wybór craftowych browarów plus jakieś napoje własne. 

Wzięliśmy 1.2kg mięsiwa (rare) z dodatkami, podane na desce z gorącymi kamieniami co by sobie ktoś mógł dosmażyć w razie potrzeby. Tak jak w domu rzadko robie rare bo za dużo juchy pływa w talerzu, tak w Evilu było zrobione idealnie. 

Na deser poszło żebro wołowe, bo kumpelek zachwalał. Dla mnie bez rewelacji, ale fanem żeberek w ogóle nie jestem. 

Polecam serdecznie, Poznań to ich drugi lokal, pierwszy mają o dziwo w Szczecinie, ale nie miałem jeszcze okazji odwiedzać. 

Zdjęcie poglądowe z neta:

IMG_5337-e1505067276767.jpgIMG_5337-e1505067276767.jpg

 

  • Plusik 5
  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
W dniu 9.11.2017 o 11:11, krupek napisał:

Falla w Gdyni

 

Kuchnia wegetariańska/wegańska w stylu bardziej azjatyckim, indyjskim, sam nie wiem, taki miks bardziej. Jadłem falafela podanego z hummusem i milionem różnych warzyw, surowych i marynowanych. Całość całkiem ok, napchałem się jak nigdy, taka porcja 25 zł, co, moim zdaniem, trochę za dużo. Nie mniej jednak, mogę polecić, bo jedzenie smaczne, do wyboru kilka dań, warto sprawdzić.

Byłem z laska, wzielismy ten zestaw humusów, dla mnie to jakieś mdłe i bez smaku było. Dam im jeszcze druga szanse, bo chce wrapa sprobowac.  Maja tez lokal w poznaniu.

 

Jedzenie lepiej wyglada niz smakuje.

14693766_226097437810979_821434751880527

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Shen napisał:

Moze Haos na starowiejskiej? Znajomi polecali, sam jeszcze nie byłem.

 

Padło na Główna Osobowa. Przyjemy lokal, ale jedzenie nie porywa. Chciałem coś małego, więc wziąłem tatar na krakersach, no średnie, a kosztowało 23 zł. Dziewczyna wzięła noodle wegańskie i też takie 6/10. Wrócić, chyba wrócę, bo mają fajny wybór koktajli, herbat i jakiś swój energetyk na bazie lemoniady, z dodatkiem guarany, imbiru i ziół.

Edytowane przez krupek
Odnośnik do komentarza

No i byłem ponownie w Falli w Gdyni spróbować Wrapa, wziąłem z warzywami, falafelkiem, hummusem i sosem miodowo-musztardowym. Bardzo dobry, syty, ale ten ogrom warzyw trochę mnie przytłacza, chyba za duża różnorodność smaków dla mnie. Dziewczyna wzięła grzybowego i chyba był lepszy, mniej właśnie takiej petardy różnych smaków na raz. Na pewno lepiej mi smakowało niż za pierwszym razem.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
W dniu 23.11.2017 o 15:29, Shen napisał:

Moze Haos na starowiejskiej? Znajomi polecali, sam jeszcze nie byłem.

 

Byłem wczoraj, trochę mieszane uczucia, wręcz trochę rozczarowanie. Wziąłem zupę Wonton z pierożkami, no była dość uboga w dodatki. Niestety, smakowała też jakby była z kostki i jeśli się nie mylę to bieda w ch.uj. Dziewczyna wzięła jakieś danie warzywa i tofu w curry i było to strasznie słodkie, w dodatku strasznie dominował smak mleka, i to nie kokosowego, a zwykłego. No raczej nie planuję wrócić.

 

Byłem też ostatnio w Pasta Miasta na Świętojańskiej, makaron godny polecenia, wziąłem jakiś na ostro z kiełbasą, dla mnie trochę za ostry, ale nie żałują dodatków i samego makaronu, ceny też spoko, polecam.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dla mieszkajacych/odwiedzających Londyn. Wczoraj zjadłem wspaniały ramen z kaczką w bardzo dobrej japońskiej restauracji Wagamama. Bardzo polecam ten przybytek jak ktoś będzie na deptaku przy hali O2 (np na meczu NBA za rok).

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza
W dniu 12/01/2018 o 22:50, balon napisał:

Dla mieszkajacych/odwiedzających Londyn. Wczoraj zjadłem wspaniały ramen z kaczką w bardzo dobrej japońskiej restauracji Wagamama. Bardzo polecam ten przybytek jak ktoś będzie na deptaku przy hali O2 (np na meczu NBA za rok).

 

Wagamama to jest sieciówka balon. Ale w sumie mają dobry Ramen. Inne dania oraz przystawki są już takie sobie.

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Maus napisał:

 

Wagamama to jest sieciówka balon. Ale w sumie mają dobry Ramen. Inne dania oraz przystawki są już takie sobie.

Dzięki za info żebym za rok jak pojade na mecz NBA nie trafił do jakiejś sieciówki. 

Odnośnik do komentarza

@_Be_

nie bój się to taka mini sieciówka, kilka lokali na całe UK i nigdzie więcej. Coś jak Moa jako burgerownia w PL.

Z drugiej storny nie masz co się obawiać z tego co pamiętam z karty, to każdy ich ramen był mięsny więc nie dla psa kiełbasa. 

 

@Maus nic innego nie jadłem. Zamówiłem ramenik i potem tylko repety szły.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...