Skocz do zawartości

Lokale ktore polecacie.


Rekomendowane odpowiedzi

No to dziwne bo jak ci napisalem na ircu to powiedziales, ze odwiedzisz xD Ale spoko, nieistotne. Co istotne to to, ze nie rozumiem co to jest menu obiadowe i dlaczego nie ma go w Skytowerze skoro ta knajpa byla pierwsza. W sky sa zawsze po dwie potrawy z danego gatunku. Czy w dinette na rynku sa jakies "zestawy"? Pytam bo nie bylem a ceny 50zl za danie troche odstraszaja.

Odnośnik do komentarza

To nie wiem, może z czymś innym mi się teraz myli :/ no w każdym razie, zawsze byłem przekonany, że w SkyTowerze są tylko śniadania, kawa i menu bistro, a w tym przy Placu Teatralnym normalne restauracyjne, ale nie jestem pewien. Może to wynika z tego, że do Skytowera tylko na śniadania chodziliśmy. Nie ma zestawów - ceny mogą odstraszać, ale i tak IMO jak na poziom, który tam mają to jest bardzo ok.

Odnośnik do komentarza

To juz chyba wiem czemu mamy rozbieznosc. W Sky sa dwie knajpy. Pierwsza to dinette. Powstala jako pierwsza z 3, ktore sa obecnie we wro. Tam jest rotacja menu co pare tygodnia a w karcie po dwa dania z danej kategorii (mieso, zupa, wloskie, salatka, ryby). Czyli te zestawy. Natomiast ta "sniadaniowa" to jest di caffe deli i ona powstala jako druga. Miesci sie na tym samym pietrze (dinette miesci sie kolo subwaya). Trzecia knajpa jest ta przy rynku. Nie bylem tam ze wzgled na cennik. Bo za (tak zakladam) podobne dania w Sky w dinette placi sie 20zl mniej, wiec przebitka jest sroga. Pytanie tylko czy te potrawy sie czyms od siebie roznia bo jesli nie to zawsze lepiej do Sky.

Odnośnik do komentarza

Faktycznie, w SkyTowerze jest też zwykłe Dinette, ale totalnie mi to wyleciało z głowy, bo w sumie tam akurat nigdy nie byliśmy. No trzebaby porównać menu ze SkyTowera z tym z Pl.Teatralnego i zobaczyć czy jest to to samo, czy nie. Lokal przy rynku na pewno jest większy i wygląda zwyczajnie lepiej, ale czy ma to jakiekolwiek przełożenie na to jakie dania oferują to nie mam pojęcia :/

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie, praktycznie to samo z jedzeniem. To mocno indywidualne komu się które bardziej spodoba. Idąc w 2 osoby kameralniej będzie oczywiście w Sky, ale grupą ludzi mi się lepiej siedziało przy centrum. No inny klimat po prostu, nic więcej.

 

Choć fakt, zdarzyło się dwa razy w Sky że podali czerstwe pieczywo, może też ma znaczenie przepływ ludzi.

Edytowane przez Rudiok
Odnośnik do komentarza

Dinette fantastyczne - jestem zachwycony. Mają też świetne pieczywo i śniadaniownię w Skytowerze. IMO jedno z najlepszych miejsc na śniadanie we Wrocławiu.

Taaaa. Byłem w kilku śmiadaniowniach we Wro i faktycznie jest najlepsza. Gofry z jajkiem sadzonym, bekonem i syropem klonowym niebo w gębie. Inna kwestia to ceny. Śniadanie dla dwojga z sokiem i kawą to ok 80-100 zł. No ale warto mimo tych kolejek.

 

dd6a1adba520.jpg

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...