Skocz do zawartości

Lokale ktore polecacie.


Rekomendowane odpowiedzi

Biorąc pod uwagę, że za hu jowe śniadania potrafią kasować 50-60 zł za dwie osoby to nie jest tak źle ' za taką jakość. Z drugiej strony jak studiowałem i byłem młodym gniewnym to dla mnie w ogóle było niepojęte zjeść śniadanie "na mieście" i wydać na to więcej jak 5zł. Jakbym znał do dałbym wtedy jeszcze więcej xD jakbym o tym pomyślał.

Odnośnik do komentarza

Możesz wydawać i 1000 złotych, ale dla mnie ten, który płaci za bułkę, kawę, sok i gofry 80 złotych jest po prostu frajerem.

 

https://pl.wiktionary.org/wiki/frajer

No ale rozi,  chyba nikt tu nie jada codziennie w tych miejscach, a jak  widać to nie jest tylko kawałek bułki,  tylko dosyć solidny posiłek.

Poza tym:

- za obiad mozna dać więcej a moga dać mniej żarcia na talerzu

- śniadanie to chyba najważniejszy posiłek.

Ja poza jednorazowymi akcjami też wolałbym nie dawać za śniadanie wiecej niż 20 zł.

Odnośnik do komentarza

Rozi skończysz historię, zostaniesz starszym magazynierem i nawet tobie kiedyś zdarzy się zaszaleć i sfrajerować, zobaczysz.

A tak serio to chyba naprawdę mało widziałeś jeszcze w życiu. Ceny śniadań w lokalach/hotelach (nawet takich przy trasach 2-3*) to bardzo często 30-40 zł więc naprawdę 80 zł za śniadanie dla dwóch osób w za(pipi) istym lokalu to nie jest coś co powinno zadziwiać w obecnej Polsce.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Tylko, że w większości takich lokali gdzie serwują śniadania, to robią promo, że w weekendy do śniadań masz za 1 zł kawę/herbatę, a w tygodniu na odwrót :)

 

Ja jeśli chodzi o śniadania w WWA, to tak jakoś mam sentyment do Charlotte.

Edytowane przez Metoda
Odnośnik do komentarza

Ceny europejskie 8)

Wypraszam sobie, u nas w Berlinie śniadanko poniżej 10 euro spokojnie zjesz. Chociaż Wy chyba tutaj gadacie o jakichś dystyngowanych śniadaniach dla frajerów, ja tam kupuję chleb krojony w Realu i Philadelphię (nawet masła nie kupuję bo po co), warzywa dają w pracy za darmo, herbatę też.

Odnośnik do komentarza

Co jest dziwnego śmiesznego w śniadaniu w lokalu za 40 zł  (tost, wyciskany sok, kawa)? To ile powinno kosztować żeby było ok.? 20 zł? 10 zł?

Tyle ile kanapki od mamy i herbata w termosie, czyli najlepiej nic.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...