Skocz do zawartości

Lokale ktore polecacie.


Rekomendowane odpowiedzi

Pogromy Meatów to nowe ulubione miejsce każdego, kto lubi burgery. Generalnie lokal robi to, czego wszyscy fani takiego żarcia pragnęli, co też nie zaskakuje w kontekście ich sukcesu warszawskiego.

 

Z kolei Campo to zaiste ulubiony lokal każdego, kto je steki.

Odnośnik do komentarza

kotlet.jpg
Jak pani podeszła, to myślałem że pomyłka, bo chciałem grillowaną pierś z kurczaka.
A jak się okazało, ten "kotlet" to rozplaszczona pierś z kurczaka. Talerz ma niby 30 cm, a kotlet ma mieć 28 - tak mówił pan, który witał wszystkich w lokalu.
I dobrze gość doradził, że porcje są duże i mogą podzielić, dodając drugi talerz. Szkoda że tak nie zrobiliśmy. Cena za kotleta + fryty i surówka (sałata, ogórek, cebula, pomidor, troche maźnięte czosnkowym sosem) - 29 zł.
A na dalszym planie camemberty z żurawiną - 30 zł. Bardzo szybka obsługa, może z 10 minut niecałe czekaliśmy. 
Miejsce: Karpacz, lokal "Niebo w Gębie".
No i na koniec po wystawieniu rachunku, polewają jakiegoś likieru, niby za free, ale jednak wypada dac napiwek :)

Odnośnik do komentarza

Pogromcy Meatów Wro - kanapka z bekonem i jajkiem sadzonym plus kiełki, cebula i ostry majonez; smaczne, ale mało bekonu, ze 3-4 plastry więcej i byłoby ok. Frytek nie polecam, niczym się nie wyróżniają. Za to kanapka z żebrem pyszna, dużo mięsa, delikatne, lekko na ostro, całość rozpływa się w ustach. Bułki takie jak w Wawie, maślane i smaczne. Ceny trochę kłują po kieszeni, dlatego warto polować na kanapki dnia, bo na zmianę przeceniają po jednej pozycji z menu. Do tego sporo piw kraftowych. I fajna miła obsługa, młode Ukrainki głównie. Jest ok.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

No jakbyście kiedyś byli na meczu czy jakimś eventcie na stadionie we Wro to po atrakcjach polecam zjeść w Chilli Milli. Zostałem dzisiaj zaskoczony jak dawno. Frytki podobne do Maca ale UWAGA bez soli. Solimy samemu a konsystencja samej frytki ekstra - chrupiąca z wierzchu i ciepła, chropowata struktura w środku. :wub: Stripsy z wyglądu jak kfc, świetnie usmażone i ta panierka. :obama: Smak zdecydowanie mniej wyrazisty niż z sieciówki ale ich nie stać na tyle glutaminianu sodu co American Restaurants. Kanapka za ~14 zł genialna. Pyszna bułka, dodatki, sos bbq, nie zrobiony na podeszwe boczek i stripsy w środku. Kanapka wiking bardzo mi zrobiła dobrze. Była sałatka coleslaw ale była po prostu ok, do tej z kfc startu nie ma. Dobre ceny, szybka obsługa i to zaskoczenie wyglądem panierki - :banderas:

 

 

 

16i5bix.jpg

 

2v99hjm.jpg

 

sfhyir.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza

LTD sztosik, zwlaszcza burger blame canada z grillowanym bananem, maslem orzechowym i syropem klonowym :D

moa solidne, przede wszystkim ogromne porcje, moj ulubiony to chyba wspomniany surf n turf.

Pasibus taki sobie, 2 razy bylem i tylko poprawnie.

Bobby maja dobre sosy, dowolnosc komponowania robi swoje jak sie ma ochote na cos po swojemu.

Rockburger bardzo soczyste miesko, fajny klimat minilokalu, zawsze dobra muzyka.

Jeszcze jest wartburger na piotra skargi, kawalek za dominikanska w strone dworca - bylem tylko 2 razy, ale za kazdym razem.mi smakowalo i dobre frytki maja.

 

Do kazdego lokalu polecam zajrzec, poza pasibusem, bo sa przereklamowani jak dla mnie, a czeka sie jak w jakiejs karczmie w niedzielny obiad.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...