Skocz do zawartości

Ninja Gaiden Sigma 2


raVen20

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy tylko u mnie ,ale okazyjnie gra potrafi zaliczyc zwieche.Nie podczas walki,ale kiedy grzebie w menu,opcjach,etc.

 

Gra zwiesza dosc czesto jak chce do menu wejsc i odpisac znajomemu na wiadomosc. Czasami tez w czasie gry umie sobie chrupnac na jakis czas. whistling.gif

Ja grałem dzisiaj z Danielem (EDIT: KEN MARINARISEM) i nie było tak źle - przynajmniej u mnie.

No i thx za pomoc przy mentorze 1, mentor 2 wpadł razem z AI, a tam gdzie się z Genshinem walczy na końcu w Tokyo już nie wiele brakowało...

Edytowane przez Kiziek
Odnośnik do komentarza

Taaa, 4 dolce za 4 stroje - crap.

A lagi jak były tak są, jak grałem z Marinarisem to było nawet dobrze, potem z Danielem to tylko lagi były.

Pykło Ultimate Ninja 4 (z Danielem tym razem), może nie gram tak tragicznie :tongue:

 

EDIT:

Dorwałem ten Prima Guide i nic ciekawego tam nie ma... dobrze że za free.

Edytowane przez Kiziek
Odnośnik do komentarza

Jeśli mają czas na robienie strojów i wyłudzanie gotówki to może by łaskawie naprawili bardzo słaby online(od razu mi się Pro Evo od Konami przed oczami pojawia) i choć trochę zmniejszyli taniość rozgrywki (jaasne głupi jestem xD), bo trudność tych Ultimate Missions to tak naprawdę rzuty i spamowanie syfem i często też niektórych(większość) bossów walnąć nie można, bo akurat w tym momencie jest "duchem" i miecz sobie przenika. Nie mówię o unikach tylko jak np. Genshin kończy combo/ FS albo po chargu w przód jest przez chwilę bezbronny, a tu co chu. bo miecz mi przełazi xD(tak jakby random jakiś czy co, bo czasem go jadę). Ta gra mnie strasznie drażni, skillowa nie jest. Szczególnie UM1, gdzie mamy 2 teleporterów (Alexei i Dziwka Elizabeth)+Wolf(jedyny przyjemny typ), a potem król rzutów 5 minutowych i strzelania z między nóg czyli Zedonius heh. Jedynka była hardcorowa, a rzutów nikt nie potrzebował -_-.

 

PS.Niech się biorą do roboty, bo Sigma 2 nie jest ani grą kompletną i najbardziej dopracowaną edycją NG2.

Edytowane przez Wolak10
Odnośnik do komentarza

Zmeczylem gre na MASTER NINJA.Nie powiem, byly ciezkie momenty(np. misja Rachel),ale najbardziej drazniaca jest jednak praca kamery.Walka z Elizebeth jest tego najlepszym dowodem.Kobieta jest bardzo szybka i musisz ja ciagle obserwowac,by unikac roznych atakow.Kamera jednak uparcie pokazuje sciany albo filary.

No i srebrne trofeum (tylko) za przejscie gry na takim poziomie to jednak jakas kpina.Platyna oczywiscie poza zasiegiem,ale moze do 90% zdobytych pucharkow sie doczolgam.TEAM MISSIONS to chyba najwieksza porazka.Chcieli dobrze,a wyszlo jak wyszlo.

Odnośnik do komentarza

Huh gra jest obliczona co do sek wszystko wychodzi na Ultimate ninja 03 obrywasz od statuly partner cie ratuje jeszcze sie nieodrodziles a w te miejsce leci kula albo spada reka zero szans na wcisniecie bloka. Nastepny motyw to robisz Izuna drop podnosisz typka i zaczynasz spadac. Na dol czeka juz typek z przygotowana reka zeby ci dowalic. Tez duzo ciosow mija nasza ofiare mamy duszki w grze khy:) Ta Tecmo wciska stroje bo oni uwazaja ze Online smiga bardzo dobrze.smile.gif Wystarczy male opoznienie i cala gre szlak trafia zamiast grac swoje wkrada sie Chaos.

 

Ps; Estel poprawilem juz lepiej czy dalej cos ci przeszkadza to napisz..?

 

Litosci...!

Edytowane przez DaniDevil
Odnośnik do komentarza

Ja tam mentorka zacząłem i powiem że jest łatwiej niż na warriorze (przynajmniej mi lepiej idzie..., izuna z lunara wchodzi jak talala, tylko żeby tonfy dorwać :tongue: ) z team missions jest ciężko i jak nie poprawią - ułatwią to nie dam rady.

Mogliby podhaxxxować GT i ID - podwoić obrażenia wystarczy :biggrin:

Co do lagów to z Ken Marinarisem nie miałem a z DaniDevilem ledwo graliśmy (niech ktoś powie dlaczego tak jest...)

Odnośnik do komentarza

A ja wreszcie znalazłem czas w weekend i dociągnąłem mentora...ogólnie nie było źle, ale jeden koleś nieźle mnie wkurzył (ten zedonius czy jak on sie tam wabi) ;p reszta była na jednorazowe podejście.....

 

Dzisiaj może zacznę master ninja, choć z moim wolnym czasem zajmie mi to z 3 tygodnie po chapter na dzień xd

Odnośnik do komentarza

A ja wreszcie znalazłem czas w weekend i dociągnąłem mentora...ogólnie nie było źle, ale jeden koleś nieźle mnie wkurzył (ten zedonius czy jak on sie tam wabi) ;p reszta była na jednorazowe podejście.....

 

Dzisiaj może zacznę master ninja, choć z moim wolnym czasem zajmie mi to z 3 tygodnie po chapter na dzień xd

 

Ja tam po czasie się wziąłem w końcu za ten pojechany 5 chapter z Momiji i pojechałem go nareszcie, potem poszło z górki i obecnie jestem na chapterze 9. Największe obawy to ja mam przed misją Ayane, bo coś ciężkie te misje babkami, ale jakoś przejadę tego Master Ninja w całości. Straszna lipa i dno, że nie ma żadnego stroju za przejście gry na MN !. Jedyne co to złoty goldbar, którego nawet nie zauważyłem że jest złoty jak oglądałem clipy z UM1 i UM2 od pewnych typów(dopiero kolega mój obczaił, że to chyba jakiś kolor inny XD). Liczyłem na jakiś epicki strój, którym mógłbym kozaczyć przed innymi, a tu zonk heh.

Odnośnik do komentarza

Ściągnijcie sobie klipy gościa o ksywce Airgogo czy takie coś(dużo szukania tam nie ma w leaderboardach xD). Gość robi Rachel bez jakiejkolwiek przerwy "piruety" co daje mu całkowitą nietykalność i nawet dwóch fiend Genshinów nie może go tknąć, ale za cholerę nie udaje mi się bez przerwy robić takie uniki, bo tylko czasem mi wejdzie. Przeszedłem Master Ninja 2 dni po tym jak zaliczyłem chapter Momiji i czuję cholerną ulgę, że to już koniec, wielkiej satysfakcji nie było, a złoty goldbard wygląda syfnie(szkoda, że nie jest jakiś wypasiony w kształcie smoka : / ) no i brak epickiego stroju to takie dno, że głowa mała. Za to cholera żółtym nickiem się mogę pochwalić lol. Jeśli trójka będzie tak samo wyglądać to ja jej nie kupię, bo obecna część to gra na 7+. Na X360 gra była cholernie tania, wersja na PS3 ma zmniejszony poziom taniości, ale wychodzi z jeszcze ostrzejszymi i chorymi misjami Ultimate i akcjami 1 rzut = śmierć i nieważne, że rzut typa XYZ to tylko smyrnięcie po łydce XD. Zostały mi 4 trofea(wymasterowanie MN, Kusari-Gama/Eclipse Scythe i Złoto za wszystkie misje)o ile 3 pójdą bez trudu tak coop jest nieosiągalny obecnie, bo już nie wiem co za cyrki mam tam odwalać : /

Edytowane przez Wolak10
Odnośnik do komentarza

Kończę tego mentorka (na luzie, minus misja Ayane) i gra w śmietnik. Misje fetysz bomby w skórach i małoletniej nimfomanki strasznie mnie denerwują.

Normalnie nie daję rady...

Na poziomie Master Ninja jest dużo trudniej niż na Mentorze? Bo jak nie ma zmiany na silniejszych przeciwników i tylko obrażenia większe zadają czy też rzuty zabijają, to może się skuszę.

Odnośnik do komentarza

Kończę tego mentorka (na luzie, minus misja Ayane) i gra w śmietnik. Misje fetysz bomby w skórach i małoletniej nimfomanki strasznie mnie denerwują.

Normalnie nie daję rady...

Na poziomie Master Ninja jest dużo trudniej niż na Mentorze? Bo jak nie ma zmiany na silniejszych przeciwników i tylko obrażenia większe zadają czy też rzuty zabijają, to może się skuszę.

 

Dużo bardziej denerwująco, zabija cię nawet smyrnięcie po łydce(rzut maga) i każdy inny rzut. Wszystko co strzela jest groźne, a na tym poziomie nawet sporo tego. Poczujesz ulgę po przejściu tego poziomu, że to już koniec tej żenady ; ) i będziesz szpanować beznadziejnym pozłacanym goldbarem. Miłego męczenia xD

Odnośnik do komentarza

Kończę tego mentorka (na luzie, minus misja Ayane) i gra w śmietnik. Misje fetysz bomby w skórach i małoletniej nimfomanki strasznie mnie denerwują.

Normalnie nie daję rady...

Na poziomie Master Ninja jest dużo trudniej niż na Mentorze? Bo jak nie ma zmiany na silniejszych przeciwników i tylko obrażenia większe zadają czy też rzuty zabijają, to może się skuszę.

 

Dużo bardziej denerwująco, zabija cię nawet smyrnięcie po łydce(rzut maga) i każdy inny rzut. Wszystko co strzela jest groźne, a na tym poziomie nawet sporo tego. Poczujesz ulgę po przejściu tego poziomu, że to już koniec tej żenady ; ) i będziesz szpanować beznadziejnym pozłacanym goldbarem. Miłego męczenia xD

Eeee, to ja leje na master ninja w takim wypadku - 2 poziomy do przejscia mi zostaly i w kosz leci, U2 zamawiam i relaks zaczynam :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...