Skocz do zawartości

Ninja Gaiden Sigma 2


raVen20

Rekomendowane odpowiedzi

Garsc info z GameFAQs:

- brak incinedary Shuriken oraz Windmill Shuriken dla Ryu

- calkowicie wyeliminowano zwolnienia w pelnej wersji

- niespodzianka dla fanow to NIE teaser NGIII

- trofea nie sa retroaktywne, tj. przechodzac gre na Warriorze nie dostaniesz trofea za Acolyte jak w wiekszosci innych gier.

- online na ta chwile ma straszne lagi (polaczenie p2p)

- brak Test of Valor

- ilosc przeciwnikow na "matrixowych schodach" zostala zredukowana do pieciu (teraz pojawiaja sie falami: 5,4,3... itd.

Zmiany patologiczne normalnie ... :/ nie wiem po jakiego wała odbierają coś co w podstawowej wersji sprawowało sie bez zarzutów.

Odnośnik do komentarza

Juz chyba wole nic wiecej nie wiedziec na temat tej gry do czasu ,az sam ja sprawdze bo patrzac na kolejne nowinki tylko mi coraz bardziej brzydnie :-(

A juz myslałem ,ze bedzie nowy krol Hn'S ,ale jednak Krol jest tylko jeden (NGB).

Przykre kurde no.

Edytowane przez XM16E1
Odnośnik do komentarza

Również udało mi się nabyć dzisiaj kopię NGS2 :biggrin: Obawiałem się, czy w chapterze 3 nie będzie jakichś rażących spadków animacji, ale gra radzi sobie bez problemów nawet w ekstremalnych warunkach pogodowych :wink: Oczywiście czasem zdarzy się lekki tearing ekranu, czy coś chrupnie w animacji, ale na przykładzie chapteru 1, w pełnej wersji jest trochę lepiej. Komiks podczas instalacji to świetny patent, w sumie nie obraziłbym się gdyby wszystkie cutsceny w grze były zrobione na wzór tych z oryginalnej trylogii na NES'a, tylko z bardziej współczesną kreską i jakością wykonania.

Kurcze, kupując PS3 nie sądziłem że zagram jeszcze w NG...jest bosko, może mniej krwiście niż na X360, ale gierka przynajmniej jest konkretnie doprawiona.

Odnośnik do komentarza

Kolejne rodzynki: tryb Story nie ma ani NG+ ani Leaderboardow. Leaderboardy i NG+ sa za to w chapter challenge. Dziwne rozwiazanie.

a czy jest powiedziane ze to bedzie pelnoprawny New Game + ze wszystkimi bronmi upgradeami i ze sie bedzie zapisywalo savea tam.

moje pytanie troche wyklucza samo twierdzenie New Game + ktore bylo urzyte, ale jesli jest tak jak napisalem to dostaniemy patent bardzo podobny jak w DMC4 a moze nawet identyczny.

Odnośnik do komentarza

Z tego co wyczytalem to mniej wiecej tak to wyglada: Story mode jest tylko po to by odblokowac chapter challenge i kolejne poziomy dla tego trybu. Prawdziwa zabawa zacznie sie wlasnie tam. Zaczynasz z wymaksowanymi broniami, 5 slotow ninpo, dwoma lekarstwami oraz zero kasy. Skrzynki oraz Muramasa nadal sa. Statuly robia autosejwy. W sumie calkiem dobre rozwiazanie; mozna powtarzac ulubione chaptery do woli bez koniecznosci przechodzenia calej gry od poczatku do konca za kazdym razem . Idealem bylo by rozwiazanie w stylu RE5 ale pewnie na to przyjdzie nam poczekac do NGIII.

Odnośnik do komentarza

Gra jest łatwiejsza, a może to przez to że mam już jakieś tam doświadczenie, z nowości mamy dwa rodzaje sklepów, takie w których można up broń i kupować itemy i takie tylko z itemami. W każdym sklepie można tylko raz z up broń, gra blokuję do 10 chaptera możliwość z up broni na lv 3. Rasetesu blokuje UT, to samo boss w chapterze nr 3, mamy nieograniczoną ilość strzał, żeby z up broń nie potrzebna nam jest esencja, mamy narzucony limit, więc esencja idzie tylko na kupno itemów. Kończąc grę miałem jakieś 333 tyś nie wykorzystanej esencji, zmiany w lokalizacjach broni, ID z DS na starcie. Gra prawie w ogóle nie chrupie, zdarzy jej się to raz na jakiś czas, za to siada V-sync. Chaptery zostały nieco zmodernizowane, są lepiej zaplanowane dzięki czemu przyjemniej się w nie gra :)

 

mozi sen me friend rq :D zobaczymy jak TM śmiga :D

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...