Skocz do zawartości

Ninja Gaiden Sigma 2


raVen20

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra nie miaucz, nikt ci nie kaze grac na acolyte jeeez <_<.

 

Skoro mowicie ze trzeba bedzie kazdy poziom warto posprawdzac to ok, zaczne od acolyte takze (a co tam w DMC4 robilem podobnie).

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Zaliczam chapter challange i jak sie okazuje nie jestem az taki slaby np w 10 chapterze moj Karma Run byl 6 w rankingu kosze

 

Pogralem wczoraj kilka Team Missins ale laguje niemilosiernie i mysle ze na tych lagach max co zalicze to Warriora reszta to bedzie jakis kosmos

  • Plusik 3
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję, że na patcha długo nie trzeba będzie czekać, bo na wyższych poziomach trudności bez precyzji/timingu nie da rady cokolwiek zrobić : /. Nawet nieźle nam wczoraj z kumplem poszło mimo lagów, na Warrior 06 mamy 12 miejsce, na Acolyte 5 18 ogólnie światowa czołówka xD

Edytowane przez Wolak10
Odnośnik do komentarza

Ja dzisiaj skończyłem warriora, bo nie miałem kiedy grać >.< ...jutro zaczynam mentora, nareszcie jakieś wyzwanie mam nadzieję, bo warra przeszedłem jak burza...

 

Wyzwanie na pewno jest co do tego nie ma wątpliwości, ale jakiś przeraźliwych trudności nie miałem by przejść w miarę szybko całego mentora. Głównie przez "taniość" bossów i innego patałajstwa zdychałem. Jakieś chwyty magiczne i inne bzdury. Tak naprawdę z górki szło jak się rozpędziłem, a serię 3 ostatnich bossów w 1 podejściu pojechałem. Finałowy boss jest cieniutki ^^ Master Ninja za to jest cudeńkiem, praktycznie niektóre ciosy/graby to śmierć na miejscu. Mentor i Master Ninja to są poziomy do świetnej zabawy i poznawania systemu walki dogłębnie : D

Edytowane przez Wolak10
Odnośnik do komentarza

Padniecie jak to przeczytacie: Po obejrzeniu filmiku w ninja cinema odblokowały mi się jakieś 4 trophy.

Bubel niesamowity.

Tylko ja mam kłopoty grając fetysz bombą? Strasznie mi to wychodzi...

 

 

Nic nowego. Ten sam bug był swego czasu w wersji na X'a (chyba później to spatchowali.)

 

Swoją drogą, ludzie tak narzekali, że gra jest za prosta a walki ze wszystkimi 4 greater fiendami jeszcze nikt na świecie nie przeszedł. Czyżby pierwsza platyna, która będzie niemożliwa do zdobycia? ;)

Odnośnik do komentarza

 

Swoją drogą, ludzie tak narzekali, że gra jest za prosta a walki ze wszystkimi 4 greater fiendami jeszcze nikt na świecie nie przeszedł. Czyżby pierwsza platyna, która będzie niemożliwa do zdobycia? ;)

Tiaa juz ja to widze . Wez poczekaj tylko na tych mutantow z Iberiana - Hamufurai czy Shinobier.Pewnie juz w tym miesiacu beda Ich filmiki jak przechodza MM na UN bez straty zycia ;)

Odnośnik do komentarza

w bez straty życia to wątpie ale na pewno wykonalne. Musi się zebrać 2 wymiataczy i po temacie. Z tymi trofeami to porażka straszna. Jaki ma sens w takim razie zbieranie trofeów jeśli ktoś dorwie platynę ogladając ninja cinema? Co do misji rachel to dla mnie też katastrofa - szybkie fiendy + jej powolność = zero funu.

Edytowane przez mozi
Odnośnik do komentarza

w bez straty życia to wątpie ale na pewno wykonalne. Musi się zebrać 2 wymiataczy i po temacie. Z tymi trofeami to porażka straszna. Jaki ma sens w takim razie zbieranie trofeów jeśli ktoś dorwie platynę ogladając ninja cinema? Co do misji rachel to dla mnie też katastrofa - szybkie fiendy + jej powolność = zero funu.

 

W NC możesz tylko dostać trofea za 1000 zabitych wrogów daną bronią. Platyny nie da się tak wyciągnąć.

Odnośnik do komentarza

to w sumie spoko bo na xie przed patchem można było calaka wyciągnać. A nie jest tak że to 10 000 killów 1 bronią ? Szczerze jakoś mnie nie ciągnie do tej gry (do singla). Za dużo chyba grałem na xie. MM robię po kolei na golda misje jak partner przestanie dawać rady to będę szukał wsparcia :>

Edytowane przez mozi
Odnośnik do komentarza

Mam następujące pytanie. Jakie są podstawowe zasady zdobywania rangi master ninja w chapter challenge i jak bardzo czas się liczy w takim czymś. Pytam się bo na 17 chapterze Acolyte mam 14 miejsce w rankingu, a ranga tylko mentor podczas gdy większość typów notowanych niżej ode mnie ma rangę master ninja. O co biega jakby xD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...