Skocz do zawartości

Ninja Gaiden Sigma 2


raVen20

Rekomendowane odpowiedzi

Soul, a co z tym ukrytym Teaserem?

 

Jakim teaserem? :whistling:

 

Czyli co ogolnie Soul ? Gierka lepiej sie sprawuje niz "dwojka" czy jednak te zmiany wyszly na gorsze?

 

Mimo wszystko na lepsze, dziwna sprawa tylko z tym upowaniem broni w sumie, reszta git.

Odnośnik do komentarza

A co do ma w ogole do NG? -_- Taka wielka niespodzianka dla fanow serii to wyjazd laski z DOA?

Ehh...

 

Kasumi ma tyle samo do NG co Ayane. To samo uniwersum.

Tylko ,ze Ayane jest zwiazana z NG od pierwszej wersji gry na Xa i po czesci jest wkomponowana w fabule calej serii ,a kasumi?

Edytowane przez XM16E1
Odnośnik do komentarza

Normalnie się spuściłem. Dzięki Tecmo! -_-

 

No, Ryu jeszcze belkocze cos w stylu: "I'm not done yet." Prosze, oto twoj teaser NGIII. Mozesz sie spuscic :P

 

A co do ma w ogole do NG? -_- Taka wielka niespodzianka dla fanow serii to wyjazd laski z DOA? Ehh...

 

Kasumi ma tyle samo do NG co Ayane. To samo uniwersum.

Edytowane przez DJ1988
Odnośnik do komentarza

Pierwsze wrażenia po 3 godzinnej sesji - MASAKRA!, na to właśnie czekałem. Muzyka, klimat, gameplay, w tą część trzeba zagrać, fajnie, że wracamy podobnie do wioski i odwiedzamy tereny znane z Dragon Sword'a. Jak narazie Bossowie dają radę a Ryu i jego nowe ciosy są idealnie dopracowane, każda broń ma swoja duszę i każdą chce się grać, no ale przyzwyczaiłem sie głównie do Dragon'a, kolejne to Lunar i Falcon'y. Co do upgrade'u broni tez sie zdziwiłem w jaki sposób to rozwiązano. No cóż jak narazie jestem na samym początku więc do ostatecznej oceny poczekam az ukończe cały Story i Co-Op.

 

 

Odnośnik do komentarza

zakonczyłem wlasnie chapter 7 i naprawde za(pipi)ista gra. Tak jak moj poprzednik zdziwilem sie troche upgradowaniem vroni ale nie jest to na pewno nic negatywnego.

Do tych co skonczyli: Na koncu zdobywaly Blade of the ArchiFied(ta katana po ktorej chodza czerwone prady)??

no niech mi ktos odpowie wreszcie!!

A apropo broni to rzeczywiscie dragonem gra sie najlepiej ale dwa miecze rowiez wymiataja nie wiem czy nie sa nawet lepsze.

Jeszcze jedno pytanie do tych co juz ukonczyli: odblowowuja sie jakies stroje dla Ryu tak jak w wersji na X360??

Odnośnik do komentarza

jestem w 3 chapterze na razie i póki co gra się inaczej. Faktycznie tak jak soul pisał inaczej jest skonstruowany poziom trudności. Przeciwnicy są bardziej agresywni (roz(pipi)ał mnie rasetsu za 1 podejściem), mamy więcej ciosów od początku więc wychodzi podobnie. Bossom ciosy kroją dużo mniej energii (na mentorze oraz mn może być ciekawie). Lunara 360 UT dalej rządzi jak wcześniej :> Widzę trochę uproszczeń (wyeliminowali wqrwiające momenty) ale ewidentnie trzeba grać inaczej niż w zwykłą 2.

Soul --> mogiemy dziś wieczorem pyknąć tylko jakiś headset muszę zorganizować. Widziałem że niektóre misje na wyższych poziomach to niezła jazda będzie.

Odnośnik do komentarza

Do osób, które już grały - czy po walce z Volfem, kiedy wyskakują jego sługusy, też macie tak że postacie nie rzucają cieni? Co dziwne w team missions na tej arenie cienie są. Podobną ale odwrotną sytuację mam na Flying Fortress Daedalus, tylko że tutaj podczas story wszystko jest ok, a w misjach cieni na podłożu brak. Na razie tylko 2 takie "kwiatki" znalazłem, nie ma niby o co rwać włosów z głowy, no ale....come on, WTF?!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...