Skocz do zawartości

Ninja Gaiden Sigma 2


raVen20

Rekomendowane odpowiedzi

przeszedlem gre dzisiaj rano i musze cos na ten temat napisac. Nie zdawałem sobie sprawy na jaki (pipi)owy pomysl wpadlo TN zanim sam sie o tym nie przekonalem.

Mowa oczywiscnie o chapter challenge... Nie jest to zaden cholerny ng+ ktorego wpodziewalem sie i naturalnie gra tego typu powinna cos takiego miec.Natomiast dostalismy tylko dowolny wybór misji i to wszystko!! Wszystkie przedmioty przepadaja, zdrowie kurczy sie do najmniejszego, zebrane czaszki nie dzialaja w sklepie, nic, zadne osiagniecia i story sie nie zapisuja oprocz tego ze ma sie dostep do wszystkich broni. Nie mozna szukac upgradów zycia ani nimpo tak jak to bylo w wersji na x360(slotow nimpoo bylo 9 a w sigmie 2 tylko 5).Nic sie nie zapisalo i otrzymujemy tylko (pipi)owa opcje wyboru misji i masterowania czasów i skilli. PORAŻKA!!

 

ps:widzialem ze na x360 w pasku zycia ryu byla taka duza swiecaca kula krora cos dawala. czy w sigmie tez cos takiego sie znajduje, bo ja mam normalny srebrny pasek taki jak na poczatku??

Odnośnik do komentarza

Ta kula pokazywała jakie mamy ninpo ustawione. Mentor skończony, obecnie jestem w drugim chapterze na MN.

co sie dostaje za przejscie mentora i poziomu mastej ninja??

czy jest jakas mozliwosc zachowywania przedmotow i zycia??

wydaje mi sie ze nie znalazlem jednej z 3 broni palnej bo mam 1 slot wolny. posiadam luk i granatkin jest jaescze cos?

Odnośnik do komentarza

Warrior i mentor był łatwiejszy niż w NG2, póki co MN też jest, no ale to drugi chapter dopiero, więc nie mówię hop :whistling:

 

co sie dostaje za przejscie mentora i poziomu mastej ninja??

czy jest jakas mozliwosc zachowywania przedmotow i zycia??

wydaje mi sie ze nie znalazlem jednej z 3 broni palnej bo mam 1 slot wolny. posiadam luk i granatkin jest jaescze cos?

 

Tak

Jest jak przejdziesz grę najpierw bez nich, później może zacząć ten sam poziom z całym ekwipunkiem, tak przynajmniej było w NG2, nie wiem jak tu.

Są tylko dwie bronie łuk i gun.

Odnośnik do komentarza

Warrior i mentor był łatwiejszy niż w NG2, póki co MN też jest, no ale to drugi chapter dopiero, więc nie mówię hop :whistling:

 

co sie dostaje za przejscie mentora i poziomu mastej ninja??

czy jest jakas mozliwosc zachowywania przedmotow i zycia??

wydaje mi sie ze nie znalazlem jednej z 3 broni palnej bo mam 1 slot wolny. posiadam luk i granatkin jest jaescze cos?

 

Tak

Jest jak przejdziesz grę najpierw bez nich, później może zacząć ten sam poziom z całym ekwipunkiem, tak przynajmniej było w NG2, nie wiem jak tu.

Są tylko dwie bronie łuk i gun.

wiadomo co to jest?? jakies stroje moze przedmioty??

Odnośnik do komentarza

Dobra, najpierw muszę pochwalić ultime.pl pierwszy raz od kilku lat jak u nich kupuje :) od poniedziałku męczyłem ich, czy wyślą mi paczkę tak abym miał na premierę 2go u siebie, bo cała Polska gra spod lady i zaczynam się irytować ;o i niespodzianka, wczoraj kurier mnie odwiedził z paczką ;p

 

Gra masakra, narazie gram na poziomie acolyte, ale jestem już na 7 chapterze po jakiś 2.5h grania, wszystko śmiga płynnie i aż chce się rzeźnie robić :)

Odnośnik do komentarza

Wszystko fajnie miło, gra się wspaniale. Nic nowego nie powiem ani ameryki nie odkryję, więc wspomnę głównie o minusach. LAGIII w coop ;] no bez jaj po prostu, grałem z kolegą po drugiej stronie ulicy mieszkającym, a tutaj przez chwilę myślałem że gra się zatrzyma. Tak z 3 próby i coraz gorzej normalnie było lol. Nie wiem co Tecmo robiło przez ten czas, ale widać że ich ręka w nocniku siedziała dość długo. Czekam na patcha bo to padaka straszna heh.

Poziom trudności jest śmieszny w porównaniu do pierwszej Sigmy, gdzie zakończyłem przygodę na very hard(ee no miałem dużo spraw itd xD). Path of the warrior to jak zabawa z dziećmi w przedszkolu, ale o tym to ja już od czasów dwójki na szmatboxa wiedziałem, więc zdziwka żadnego nie było. Lecę sobie dalej pograć, bo mam manię lol

Edytowane przez Wolak10
Odnośnik do komentarza

Fakt HS by sie przydał nie ma co, a poziom trudności faktycznie poszedł w dół, ani razu nie przegrałem na Warrior. Obecnie zaliczam na pozimie Mentor i dopiero mogę określić, że jest to taki delikatny hard z Sigmy. Ogólnie świetna giera od początku do końca, a misje Co-op spełniają swoje zadanie przedłużając rozgrywkę. Obecnie ukończyłem wszystkie z Ac/Warr i 3 z Ment. na złoto

 

 

 

PS: Bardzo ważne pytanie, czy ktoś wie co się kryje za 16 ukrytymi trofeami?, wiele z nich to zapewne poziomy trudności bo wskoczyło mi za warrior.

Edytowane przez WESKER-DL
Odnośnik do komentarza

Ale ogolnie jest wsparcie dla headsetow ??

 

Na pudełku pisze, że jest, dziwne gdyby nie było.

 

Grałem dzisiaj w co-opie online dwa razy i nie lagowało jakoś strasznie, spokojnie dało się grać. Odpaliłem sobie trzydziestą misję na próbę i... wytrzymałem 10 sekund :lol: Podoba mi się Momiji, jej UT z powietrza rządzą :P

Edytowane przez Komandos
Odnośnik do komentarza

PS: Bardzo ważne pytanie, czy ktoś wie co się kryje za 16 ukrytymi trofeami?, wiele z nich to zapewne poziomy trudności bo wskoczyło mi za warrior.

Za przejście 1,4,7,10 poziomu. (4)

Pokonanie 1000 wrogów Ayane / Momiji / Rachel (3)

Zdobycie rangi Master Ninja w każdym poziomie danej trudności - tryb chapter challange (4)

Za przejście gry na danym poziomie trudności (4)

 

Nie mam pewności co do wszystkich trophy, ale na necie tak wypisują.

Edytowane przez Kiziek
Odnośnik do komentarza

Eee a o co chodzi, że mogliby dodać opcję rozmowy przez headset w trakcie walki xD Nie wiem może robiłem to przez sen, ale gadałem przez całą walkę z moim kumplem, ale głównie były to teksty pokroju "o matko boska lagi jak ch.." itd. i stwierdziliśmy, że poczekamy na patcha. Grę ukończyłem już dwukrotnie i dziś zacząłem Mentora i od razu czuję się jak w domciu, jest trudno jak na mojego skilla obecnego, ale prę do przodu w miarę fajnie. Najbardziej nie lubię strzelających typów, ciągle tylko spam karabinami brrr, ale spotkała ich za to kara heeh. Zabawa jest przednia, a gra się w ogóle nie nudzi, wszelkie bonusy nowe poziomy trudności i oczywiście trofea zachęcają do gry chociaż mnóstwo tutaj nabijackich trofeów i za wykonywanie prostych rzeczy ze scrolli itd.Zaliczyć wszystkie team missions to będzie fajna jazda, ultimate ninja mnie póki co przerasta (1 shot kill : P), ale platyna kiedyś wpadnie (taa ?).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...