Skocz do zawartości

Ninja Gaiden Sigma 2


raVen20

Rekomendowane odpowiedzi

Mam następujące pytanie. Jakie są podstawowe zasady zdobywania rangi master ninja w chapter challenge i jak bardzo czas się liczy w takim czymś. Pytam się bo na 17 chapterze Acolyte mam 14 miejsce w rankingu, a ranga tylko mentor podczas gdy większość typów notowanych niżej ode mnie ma rangę master ninja. O co biega jakby xD

UT spam wystarczy, ja dostałem rangę MN a grałem dosyć długo i zginałem parę razy (ja nie z tych co przejdzie MN)

W sumie grałem tylko 17 CH Acolyte bo myślałem że stroje jakieś dostanę. I szczerze myślałem że dostanę rangę Ninja Dog.

Odnośnik do komentarza

Mam następujące pytanie. Jakie są podstawowe zasady zdobywania rangi master ninja w chapter challenge i jak bardzo czas się liczy w takim czymś. Pytam się bo na 17 chapterze Acolyte mam 14 miejsce w rankingu, a ranga tylko mentor podczas gdy większość typów notowanych niżej ode mnie ma rangę master ninja. O co biega jakby xD

UT spam wystarczy, ja dostałem rangę MN a grałem dosyć długo i zginałem parę razy (ja nie z tych co przejdzie MN)

W sumie grałem tylko 17 CH Acolyte bo myślałem że stroje jakieś dostanę. I szczerze myślałem że dostanę rangę Ninja Dog.

 

No no, ale te 14 miejsce to właśnie dzięki takiej grze mam. 1,5 miliona karmy zdobyłem zabijając każdego napotkanego wroga z UT i tylko mentora mam, a typy z mniejsza karmą mają master ninja.

Odnośnik do komentarza

Mam następujące pytanie. Jakie są podstawowe zasady zdobywania rangi master ninja w chapter challenge i jak bardzo czas się liczy w takim czymś. Pytam się bo na 17 chapterze Acolyte mam 14 miejsce w rankingu, a ranga tylko mentor podczas gdy większość typów notowanych niżej ode mnie ma rangę master ninja. O co biega jakby xD

UT spam wystarczy, ja dostałem rangę MN a grałem dosyć długo i zginałem parę razy (ja nie z tych co przejdzie MN)

W sumie grałem tylko 17 CH Acolyte bo myślałem że stroje jakieś dostanę. I szczerze myślałem że dostanę rangę Ninja Dog.

 

No no, ale te 14 miejsce to właśnie dzięki takiej grze mam. 1,5 miliona karmy zdobyłem zabijając każdego napotkanego wroga z UT i tylko mentora mam, a typy z mniejsza karmą mają master ninja.

 

Pewnie nie zabiłeś ryb i tego ścierwa wypluwanego przez Archfienda.

Odnośnik do komentarza

Ma ktos jakas sprawdzona taktyke na Krwawa Laske? To jedyny boss z ktorym mam za kazdym razem problemy.

 

 

Druga sprawa to to , czy slychac juz cos o ewentualnym patchu naprawiajacym online , bo w takich warunkach to slabiutko widze skonczenie go na 100%

 

http://www.youtube.com/watch?v=OChh--9P6x4 check it out.

 

O patchu ani widu ani słychu co mnie wcale nie dziwi, bo Japończycy odstawiają zawsze kpinę w kwestii naprawiania czegokolwiek. Konami PESa nie naprawiło przez dwa lata : /

Odnośnik do komentarza

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=OChh--9P6x4 check it out.

 

O patchu ani widu ani słychu co mnie wcale nie dziwi, bo Japończycy odstawiają zawsze kpinę w kwestii naprawiania czegokolwiek. Konami PESa nie naprawiło przez dwa lata : /

 

Wolak, ten exploit już nie działa w Sigmie. Najlepsze co da się wykombinować to zwabić ją do basenu krwi. Gdy będzie podchodzić do niego można w nią wywalić do dwóch UT kosy. Taktykę trzeba powtarzać aż do jej śmierci.

Odnośnik do komentarza

Skończyłem właśnie Mentora i jak do tej pory NGS 2 jest sporo łatwiejsza od NG Black, gdzie cudem dobrnąłem na Very Hard do pierwszej walki z Almą i po kilkunastu podejściach stwierdziłem że to już kres moich możliwości. W Sigmie2 na Mentorze póki co tylko misje dziewczyn były frustrujące, ale ogólnie udało mi się skończyć grę bez większego "rzucania mięsem". Dziwi mnie też, że bossowie nadal walczą bez pomocników(z wyjątkiem Zedoniousa i tego bossa z jedynki), może dopiero na Master Ninja będzie prawdziwy hardkor? Ktoś z Was już skończył MN, czy w story też jest poziom Ultimate Ninja jak w team missions?

Edytowane przez Morikage
Odnośnik do komentarza

No, Trofeum za wymasterowanie PoTM CC wpadło. Teraz zostaje tylko te nieszczęsne Team Missions.

 

Myślę, że teraz mogę się wypodziedzieć nt. tego co sądzę o NGS2.

 

Jestem naprawdę pozytwynie zoskoczony tą grą. Moim zdaniem jest ona pod każdym względem lepsza od NGS (która, notabene, szybko mi się znudziła). Nadal wkurza mnie to, że żeby wyrobić niezły wynik Karma trzeba sępić UT ( no i oT teraz) ale sam system walki przypadł mi bardzo do gustu (czego nie mogę powiedzieć o pierwszej Sigmie). Co mnie jeszcze wkurza: niektórzy bossowie (Zedonius na czele. Drugie miejsce zajmuje Elizabet) oraz ta nieszczęsna kamera. Druga walka z Zedoniusem na PoTM to był istny koszmar. Kamera pokazywała wszystko tylko nie gdzie znajduje się boss). Wielkiego plusa daje za co-op. Naprawdę świetnie można się przy nim zabawić i mam nadzieję, że w przyszłości co-op także pojawi się w innych hack&slashach (DMC5 patrzę na ciebie).

 

Podsumuwujac, jestem naprawdę zadowolony z zakupu NGS2. Spokojnie daje tej grze 9/10.

 

 

P.S. TECMO, dajcie nam więcej kostiumów dla Ryu i spólki!

Odnośnik do komentarza

Wy juz gracie sobie w fulla , ja dopiero powoli zglebiam demo wiec moje wrazenia opisze wlasnie na jego podstawie:

Wiec moze tak - poziom Master Ninja to jakies popluczyny po MN z NG/B/S. Cwaniaczki z KT walneli ,ze 1throw = dead i mysla ,ze sa fajni.Gdyby nie wlasne to to demoweczka byla by arcyprosta na tym poziomie trudnosci ,a ze ninjasy co chwila lapia ta czesto widzi sie restart. Liczylem na inne zbalansowanie...

Grafika jest sredniacka , strasznie szaru buro .Wydaje mi sie ze w NG2 bylo bardziej "kolorowe".

System walki jak na serie NG przystalo jest genialny . O wiele bardziej podoba mi sie niz w NG/B/S bo tutaj przynajmniej oplaca sie stosowac rozne kombinacje ciosow . Odcinanie konczyn i wyskakujaca fioletowa kupa jakos nie przeszkadza , krwi tez tak wcale malo nie ma wec da si eprzebolec ,choc oczywiscie wzgledem NG2 jest jest malutko.

Budha jako nowy boss nie zabardzo mi tutaj pasuje , no i jest dosyc prosty jak sie pozna jego ulomne ruchy.

I tyle w sumie , niedlugo powinienem dorwac pelna wersje i sprawdze jak tam prezentuje sie coop online ( Z CPU to jakas patologia jest , koles czesto blokuje sie w scianie WTF?). ;)

 

Btw. Pazurki a'la Wolverine rzadza.

Edytowane przez XM16E1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Szukam kogoś do team missions, accolyte i warriora dało radę samemu przejść, ale od mentora już jest porażka (ja gram średnio ale te AI partnera jest nędzne).

 

Mozemy pograc jesli bedzie dobre polaczenie pomoge mentora zaliczyc;) napisz na moje PSN: DanielPoland

Obecnie mam padnieta konsole ale juz zamowilem nowa wiec tak od poniedzialku moze wtorku bede juz gral.

 

He he mam gamecard na http://ps3trophycard.com tam pokazuje ze mam platyne w NGS2 buahahhahah Ciekawe:P

http://img20.imageshack.us/img20/8587/upsoa.jpg

Edytowane przez DaniDevil
nie piszemu post pod postem; używamy opcji edycji
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...